Ambulantní porod v Brně, máte zkušenost?

saminomimino
6. kvě 2012

Maminky nemáte některá zkušennost,nebo vaše známá,s ambulantním porodem v Brně??našla jsem že tuto možnost nabízí FN Brno,ta má ale několik pracovišť,Obilný trh a Bohunice,tak nevím kde by bylo lepší se regisrovat,taky by mně zajímalo jak to u vás probíhalo a jak se na to vůbec tvářil váš pediatr a doktorka,já o tom silně uvažuji pač doma mám dvě malé děti a dcerka nebude mít ani 14 měs a chci být brzy s nimi pobyt v porodce špatně snáším a u nás v Boskovicích pouštějí nejdřív 4 den po porodu,mně bylo vždy dobře a mohla bych jít ihned ale nejde to a tuším že by se zde na zájem o AM porod netvářili moc přívětivě ☹ Proto volím Brno
Díky za každou zkušennost 😉

carolyncassady
9. dub 2016

@saminomimino Kamarádka rodila u Milosrdných bratří, a domů šla za 3h od porodu proto, že neměli místo na pokojích a musela by být na pokoji bez mimi - nechtěla, podepsala revers a nějaký zvláštní problém s tím neměli. Jelikož byla druhorodička, tak možná i proto.

elikup
19. dub 2016

Zvu Vás do skupiny Ambulantní porod na FB. Je zde již téměř 600 rodičů.
https://www.facebook.com/groups/460157540825619/

bartovaandrea
20. zář 2016

Ahoj maminky 🙂 je zalozena nova skupina Ambulantni porod 🙂 , pojdte se za nami podelit o svuj pribeh, popripade se zeptat co vas zajima 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru