Anglicky mluvící gynekolog, Brno. Poraďte

lenkaaa
21. pro 2008

Holky, prosim poradte mi anglicky mluviciho gynekologa v Brne. Moje kamaradka - cizinka, ktera je tu v CR jenom kratce, neumi cesky by chtela sehnat gynekologa....

Predem dekuji za rady.

teri81
21. pro 2008

Ahoj,ja chodim do centra asistovane reprodukce Unica,kde mi provadeli umele oplodneni a domluvila jsem si tam,že tam budu i nadále chodit ke gynekologovi do poradny.
Nevím,zda berou i pacientky " z venku",které chtějí vyloženě jen gynekology nebo jen pacientky,které mají indikaci k IVF,ale zavolat tam můžete,jsou tam moc příjemní a vstřícní.
Mám partnera angličana a tak vím,že dr. tam anglicky mluvi - je tam dokonce jeden dr.,ktery studoval a pracoval jako lekar v USA a mluvi perfektne. 😉

lenkaaa
autor
21. pro 2008

mockrat dekuji, zkusim tam zavolat 🙂

smellie6
21. pro 2008

ahoj, jeden je taky na veveri v centru prenatalni diagnostiky. nevim uz jak se jmenuje, ale ziju v anglii a mam manzela anglicana. nechali jsme si tam delat 3d ultrazvuk a mluvil anglicky.

teri81
21. pro 2008

Jo jo, pravda,na Veveri mluvi anglicky MUDr. Vlašin, taky jsme tam parkrat byli a s partnerem hovoril 😉
Akorat nevim,zda tam berou jako na klasicke gyn. prohlidky,je to vylozene zamerene na tu prenatalni diagnostiku,co ja vim

jajinka80
23. bře 2011

Toto téma potřebuji zaktualizovat 🙂 , také sháním anglicky mluvícího gynekologa pro kamarádku cizinku. Prosím jestli o někom víte, sem s ním🙂

karlasek
17. zář 2011

V Brně znám: MUDr. Lenka Lustigová. Skvělá.🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru