Porodnice Apolinář nebo Podolí? Poraďte

janulka21
2. led 2010

Ahoj holky,
mám na Vás dotaz. Můžete mi, prosím napsat Vaše zkušenosti? Jsem zaregistrovaná u Apolináře, ale dost kamarádek mi tuto porodnici rozmlouvá, že tam není soukromý, rodí se tam v boxech, v předporodním pokoji s Váma nemůže být manžel, návštěvy nemůžou k Vám na pokoj atd.
Zase v Podolí je prý strašná "masovka", ale jinak prý dobrý. Čekáme první mimi a tudíž nemám vůbec žádné zkušenosti. Budu moc ráda, když mi poradíte a pomůžete 🙂 Moc děkuju 🙂

weri1
9. zář 2010

Já rodila v Podolí a naprostá spokojenost

rozzaarka
19. črc 2013

Ahoj maminky, máte nějaké nové zkušenosti, prosím? Také trochu váhám🙂 U Podolí jsem slyšela, že hodně berou císařem, což nechci a u Apolináře není žádné soukromí... odhrne se plenta a cizí tatínek vidí jiné mamince až do ameriky...

zeta_k
19. črc 2013

Ahojky tak ja som rodila u Apolinara 24.6.13 a treba povedat ze som mala uplne sukromie nebol na priprave nikto okrem mna 🙂 personál bez jedinej pripomienky, skvelý prístup. Mala som nadštandard, žial nemajú tam jednoložkové izby (alebo iba minimum) iba kvoli tomu by som zvolila Podoli.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru