Bývam v Prahe, chcem rodiť v Českom Krumlove. Ako na to?

demonique
17. pro 2013

Ahojte mamicky, prosim poradte mi. Byvam v Prahe, ale rodit by som chcela v Ceskom Krumlove. Ako na to?Mam sa ubytovat niekde blizko par dni pred porodom? Ale co ak budem prenasat a pobyt sa bude musiet predlzit? alebo staci ak tam pojdem az ked mi zacnu kontrakcie? Je to uz moj druhy porod a moze sa stat,ze bude rychly. Nerada by som rodila v aute 😀 Ako sa to robi? Vobec si to neviem predstavit 🙂 Dakujem za rady.

zamilovanadonej
17. pro 2013

@demonique Ahoj, já druhé dítko rodila taky v ČK, ale nutno říct že to tam máme asi cca 25km, a tak tak jsme to stihli, dcerka se narodila 10 minut od příjezdu do porodnice. Být tebou tak jedině si zamluvit nějaké ubytování pár dnů před termínem. A proč vlastně Krumlov? Z Prahy je dost z ruky.

demonique
autor
17. pro 2013

@zamilovanadonej no, tak to mas teda blizsie ako ja 🙂 Preco Krumlov? Lebo by som chcela zazit iny porod a iny pristup ako pri prvom babatku. A citala som na Krumlov veeeeelmi dobre recenzie? Alebo ty mas ine skusenosti?

anetka1701
17. pro 2013

při prvním mimču jsem si porodnici vybírala asi hodinu autem... Nakonec jsem jela na vyvolávání, tak nevím, jak by se dojíždělo, ale přišlo mi to jako maximum... No, ubytovat se u porodnice a udělat si dovču je asi jediná možnost :o) Nebo najít podobnou porodnici blíž... Slyšela jsem dobrý reference na Hořovice, Vrchlabí...

demonique
autor
17. pro 2013

@anetka1701 Na Vrchlabi som pocula aj ja tie najlepsie recenzie, ale prave dnes mi kamoska pisala, ze vraj tam maju porodnicu zatvarat, tak neviem. No, budem to musiet este premysliet, mam este cas 🙂 Dakujem

evaviki
17. pro 2013

@demonique Vrchlabí je od 1.12. zavrene.. dobu otevreni nevim...

zamilovanadonej
17. pro 2013

@demonique Ne ne, vše ok, ale nejsem si jistá že by až tolik stálo za to sem jet z Prahy. Určitě jsou dobré porodnice i blíž. U mě byla jasná volba, jelikož to mám stejně daleko do čb i do čk. A v čb jsem poprvé spokojená moc nebyla.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru