Cena za doprovod u porodu. Jaká je u vás?

boudova
20. lis 2011

Právě jsem si zjistila, že v "naší" porodnici se platí za doprovod tatínka u porodu 700,-. Je to běžné? Platíte taky? Nějak jsem si myslela, že je to zadarmo.... 😨

dances15
21. čer 2016

Každá nemocnice to má jinak. V Ostravě-Porubě se první doprovod k běžnému porodu neplatí, druhý je za 350 Kč a když chceš někoho u císaře tak je to za 1250 Kč.

jerling
21. čer 2016

FN Plzeň bez poplatku. Tusim od brezna letosniho roku.

gepe
21. čer 2016

@majdiiska uz neni 1300kc. Podoli (UPMD) ma od 1.6.2016 novy cenik, vcetne Smlouvy o peci. Doprovod 850,- a druhy tj nadstandard "Podolsky balicek" za 1990,- . Co je obsahem si snad kazda najde na webu umpd. Akorat je nadstandard vice zameren na klasik rodicky a ne na sekce. Napr pri sekci si asi nebudu poustet cd relax a aroma vune, aj. 😀
Jinak rok 2013 UPMD 1500,- planovana sekce, manzel celou dobu se mnou a pak s nami, nedelalo nam problem uhradit, i kdyz manzel nedostal obcerstveni 😅

evilin
21. čer 2016

Ja rodila v Ostravě-Porubě. Otec miminka zdarma. A nakonec byl u akutního císaře na sále a taky po nás nikdo nic. Takže vše zdarma. I epidural ☺

bibinka2208
8. črc 2016

Teplice - 70,- za jednorázový oděv a nadstandard 700,-/ den

micaella23
8. črc 2016

A nerusili to nejak? Protoze jeden chlap se soudil kvuli tomu ze porodnice po nem chtela 500? Jinak U Apolinare 300, platilo se az po odchodu.. Nebo to mozna prejmenovali a je to za ,,jednorazove obleky,,

ivcajank
7. říj 2016

Zdravím 🙂 slyšela jsem, že v podnicích se nesmí vybírat poplatky za doprovod k porodu a i všude na internetu to je napsaný. Ale ted když jsem jela do porodnice tak po mě budou chtít 600. Nevíte jak to s tím poplatkem je?

yelowangel
7. říj 2016

Poplatek nesmí být za doprovod, ale pokud to účtujou jako poplatek za oblečení otce u porodu pořád ho můžou vyžadovat. Měl by dostat halenu a kalhoty nebo plášť a takovou tu síťovanou čepku, někde mu půjčí i boty ale většinou si je musí přinýst.

ivcajank
8. říj 2016

@yelowangel : děkuju 🙂 no jejich stránkách nic napsaného nemají. Ale dostala jsem papir co s sebou do porodnice a tam je přímo napsaný že za doprovod k porodu 600,- jsou vycurany :D

anomisv
8. říj 2016

Brno Bohunice 470,- osoba

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru