Co s sebou do chomutovské porodnice?

jitushkam
16. kvě 2012

Holky prosim, mate nektera konkretni seznam veci do Chomutovske porodnice? A vite zda je nutna nejaka registrace?
Mockrat dekuji ;)

blondynka400
16. kvě 2012

Určitě je potřeba si vzít plenky pro miminko, oblečení pro mimi, takovéty ty jednorázové podložky. Pro tebe vložky, vlastní příbor. Jinak líh na pupík, věci na koupání, vzorek bepantehenu, rybilka a ostatní věci byly k dispozici. Vše ostatní bych řekla, že už je "standart" a na tobě, co si vemeš.
Co se týče registrace zhruba v tom 35tt nevím, dostala jsem se tam jinka, než standartní cestou, ale mylsím, že potřeba není, to by mělo být na jejich stránkách.
Jestli tě ještě něco zajímá, písni mi klidně do ip

pilgrim
16. kvě 2012

Rodila jsem tu dvakrát, naposledy před dvěma měsíci 🙂 Takže čerstvě v paměti. Byla jsem sepsat porodopis cca v 33. týdnu na sesternu na odd. šestinedělí. Co se týká seznamu věcí, mám tabulku v xls, napiš mi do IP mail, ráda přepošlu.

kimby
16. kvě 2012

Je to přesně tak, jak píše Blondynka400, nic navíc, snad jen kromě vyplněných papírů (které jsou potřeba všude) mě nic jiného nenapadá 🙂
Každopádně doporučuji navštívit formou prohlídky, stačí předem zavolat, stojí to myslím za to

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru