Den otevřených dveří porodnice Vyškov - 12.3.

goldlady
7. bře 2013

Ahoj holky, není tu někdo kdo se chystá navštívit tuto porodnici na den otevřených dveří? Teď nejbližší je v úterý 12.3. Manžel se mnou bohužel nemůže a přece jenom ve dvou se to lépe táhne 🙂 Já pojedu z Brna, tak ideálně mít parťačku přímo odsud, ale klidně se můžeme potkat až před porodnicí 😉

veruska007
8. bře 2013

Nechystám, přijde mi to zbytečné. Taky jsem z BM a rodila jsem ve VY a hodlám znovu. Když tam budeš chodit na monitory, tak si stejně celou porodnici prohlídneš 😉. Jestli chceš info, jak to bylo před dvěma lety, tak písni 😉

1didi
8. dub 2013

@goldlady ahoj,nevieš kedy najbližšie bude DoD vo vyškove??

goldlady
autor
8. dub 2013

@1didi na tento rok jsou ještě tyto termíny: 16.4.(út), 14.5.(út), 11.6.(út), 11.7.(čt), 8.8.(čt) , 17.9(út), 15.10.(út), 19.11.(út), 17.12.(út) . Začátek v vždy ve 13:30. Pro mě ta prohlídka byla užitečná, mohla jsem se zeptat na svou A4 plnou dotazů 😀

lorrynka
8. dub 2013

takže to bude vyskov? já tam rodila taky a max spokojenost a jestli se zadaří tak tam pojedu znovu tak přeji jen samé pozitivní zkušenosti 🙂

1didi
8. dub 2013

@goldlady supeer 🙂 díky moc za info! aspoň sa nebudeme nadarmo trmácať zo Slovenska 😅 inak snažila som sa nájsť nejaké foto pôrodnice a nikde som nič nenašla ... vypadá to tam schopne???? Ja som včera dostala tip na túto pôrodnicu... vraj je veľmi dobrá a naklonená prirozdenému pôrodu 🙂

goldlady
autor
8. dub 2013

@1didi mrkni na jejich stránky nemvy.cz, pár fotek tam najdeš, mě teda překvapili relativně hodně malinkaté porodní boxíky, ale zase ten přístup a ochota personálu mě ohromil na první moment a je to pro mě důležitější. Já se tam cítila moc příjemně a máš pravdu, že tam preferují přirozené porody a snaží se plně plnit porodní plány (pokud máš v plánu nějaký mít). 🙂 u vás na slovenku tam žádná taková porodka není? jak daleko tak budeš cestovat až to přijde? 😀

1didi
8. dub 2013

@goldlady pozerala som na ich stránku ale nenašla som 🙂 nevadí,uvidím to live 😀 áno pôrodny plán už mám napísany ale bohužial u nás na SK musíš bojovať zato aby ti splnili aspoň jedno prianie... ☹ a ja fakt nemám chuť sa tam hádať a dožadovať svojho práva ☹ nie je tajomstvo že slovenky chodia rodiť radšej do rakúska alebo čiech lebo naše zdravotníctvo je na bode mrazu ☹ zatial ako najlepšie alternatíva mi príde Vyškovská porodnica 🙂 teda až na tú cestu...musím ukecať priatela...no od nás je to 140km ,tak uvidíme možno sa tam stretneme 🙂 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru