Dobrý gynekolog, Kolín, Kutná Hora, Čáslav. Poraďte

gilotek
3. kvě 2010

Ahoj všem. Hodlám změnit gyneloga a potřebuju tip na nějakého spolehlivého. Nyní chodím k prim. Klumparovi do Čáslavi, kam jsem přestoupila od Dr. Provazníkové, bohužel. Poslední dobou mi vadí jeho chování a přístup. Poradíte? Četla jsem dobré reference na Dr. Šedivého v Kolíně. Nechodíte tam některá? Díky moc 🙂

janinininka
4. kvě 2010

jo ano je dobrej, ale asi nebude přibírat, zkusit to ale můžeš, hodně štěstí!

blondata.sestricka
6. kvě 2010

Gilotek, dr. Šedivý nenabírá v Kolíně, to vím na 100% Má ordinaci ještě v Týnci- tam nabírá. Zrovna když jsem tam byla, ptala se na to nějaká paní. A nabírat by měla dr. Jandejsková, párkrát jsem u ní byla a v pohodě 😉 Hodně štěstí při výběru!

gilotek
autor
6. kvě 2010

holky díky. Nakonec jsem se objednala k Dr. Hurné do Čáslavi, prý je také super. 😉

barcaa
9. kvě 2010

Gilotek - dr. Hurná je skvělá, ba přímo úžasná. A proč nechodím k dr. Provazníkové do Golčova Jeníkova nebo do Třemošnice? To už máš asi hodně z ruky že?

jovi
10. kvě 2010

Ahoj Hani, já chodím k Hejnýmu a nemůžu si ho vynachválit. Jinak na Hurnou jsou slyšet samé chvály.

katrinsun
31. srp 2010

PŘIBÍRÁ A JE ŠIKOVNÝ 😉 http://www.gynekolog.websnadno.cz/

luci_enka
31. srp 2010

@gilotek ja jsem cele tehotenstvi absolvovala u dr.Janeckove ze http://www.sanatorium-kolin.cz/ prestupovala jsem k ni od me byvale dr., protoze jsem se sem pristehovala... je docela fajn, prijemna, ale mela jsem bezproblemove tehotenstvi, takze jsem s ni vlastne nic krom tehotenstvi "neresila".. a co je fajn, ma v ordinaci monitor, takze jsem vubec nemusela chodit do porodnice, ale jen k ni 😉

kackabo
10. led 2011

@gilotek Ahojky já jsem chodila ke Štefánkové ale co jsem otěhotněla tak jsem přestoupila k Provazníkovi ale musela jsem jezdit až do Golčova Jeníkova ale teď od ledna má soukromou ordinaci přímo u sebe doma v Čáslavi a stejně tak i jeho manželka - já si jeho nemůžu vůbec vynachválit - je moc hodný ochotný, pokaždý mi dal fotky prcka a zadarmo a dělá mi při každé poradně utz, což je supr. 🙂 .

gilotek
autor
11. led 2011

@kackabo děkuju za info 🙂 Už mám teda odrozeno, ale na prohlídku po šestinedělí bych mohla k ní, to by bylo super, protože do Jeníkova jsem jezdit nechtěla. Nemáš prosím na ní telefon?

rsirinkova
3. únor 2011

@luci_enka
Ahoj Luci, nevíš, jestli tam ještě přibírají? Chodím k Mudr. Šedivému a jak o mě pečoval v těhotenství bylo totální zklamání. Na všechny vyšetření posílá do nemocnice, takže jsem nedělala nic jiného než pořád jezdila po Kolíně z místa na místo. A taky se moc netvářil když jsem přišla s nějakým problémem. Poslední dobou je fakt neochotný, tak bych ho chtěla změnit.
Díky za odpověď

luci_enka
3. únor 2011

@rsirinkova ahojky, no, vzhledem k tomu, ze tam nedavno sla moje kamaradka v rijnu (prechazela od gyndr z Prahy do Kolina) a bez problemu ji dr. Janeckova vzala, tak si myslim, ze porad berou... ale pro jistotu bych tam zavolala - kontakt najdes na strankach, jsou tam ochotni 🙂
jo, a jeste zminuju poplatek 500,- Kc rocne... ale myslim, ze to stoji za to - ja jsem to v tehotenstvi plne vyuzila - ten monitor byl opravdu pohodlny 🙂 tak drzim palce a snad budes spokojena!

rsirinkova
4. únor 2011

@luci_enka
Ahojky, děkuji za info. Vzhledem k tomu, co jsem projezdila v benzínu do nemocnice (samozřejmě v jiné dny, než byla kontrola u doktora a nejsem přímo z Kolína) se to vyplatí. Chci si vybrat někoho schopného, protože už jsem jednou měnila a bylo to lepší jen chvíli a po čase to zase začalo jít od desíti k pěti.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru