Dobrý gynekolog na Vysočině. Poraďte

katchi
27. únor 2010

Ahoj holky, potřebovala bych poradit. Otěhotněla jsem ještě než jsem si po přestěhování stihla najít nového gynekologa. Bydlím ve Zruči nad Sázavou, zdejší dr. mi nebyla doporučena pro špatnou péči.
Znáte někdo někoho z těchto lékařů?Můžete podat nějaké info?
MuDr. Šťastný - Ledeč nad Sázavou
MuDr. Klatovský - Světlá nad Sázavou
MuDr. Přibyl - Havlíčkův Brod

vrbulka
27. únor 2010

Ahoj Katchi,vše jse Ti napsal do IP. 🙂

la_cheri__2
28. únor 2010

ahojky já chodím k Přibylovi a za sebe můžu jen doporučit🙂Jsem s ním moc spokjená odešla jsem k němu v prvním těhu kdy předchozí dr stál za houby a tohle je rozdál vždy mi vše vysvětlí ,je moc ochotný....

monaberuska1
28. únor 2010

a zruč je u ždaru nad sázavou???tam já chodím k paní doktorce maškové

la-cheli ty jsi od kud, sakra 😀 😀 😀 nakonec se dozvim ze bydlis blizko ne???

vrbulka
28. únor 2010

...Monaberuska Zruč není u Žďáru,je asi tak 50 km od Havl.Brodu,ale směrem ku Praze.
Jinak MUDr. Mašková je moc fajn a šikovná,jezdí sloužit i do nemocnice v H.Brodě..chystám se za ní 🙂

la_cheri__2
1. bře 2010

Mona já jsem z Chotěboře to je asi 15 km od Havl.Brodu 😀

ivaflo
4. srp 2013

Znam obe Maskove. Mladsi je dobra...ale ta starsi?....extra uzasna mi neprijde...jake mate zkusenosti vy?

denitek
23. kvě 2015

Tak i já Vám zde zanechávám svůj názor.... K panu doktorovi chodím od nějakých svých 14ti let.... prodělala jsem u něj očkování děl. čípku, předepisoval mi antikoncepci, Chodila jsem na pravidelné prohlídky, To vše bylo u něj s úsměvem a v klidu. Kámen úrazu nastal když se něco začalo dít...
Prodělala jsem několik mykóz za sebou, které se pořád vracely a pan doktor nic neřešil, že stačí krém ten a tamten... nakonec jsem si mykozy vyléčila volně prodejnými preparáty sama.
Ovšem teď nastal pro mě nejhorší problém a to že se mi nepodařilo po dlouhodobém snažení počít miminko... pan doktor mi říkal, že jsem mladá (22) že to vše půjde, že na to moc tlačím a spěchám atd, atd. Když jsem mu říkala, že mě při sexu pobolívá břicho, tak mi bylo řečeno, že jsem měla třeba zaražené prdy!!!! když jsem chtěla nějaké rozsáhlejší vyšetření než na praviddelné roční prohlídce, tak mi bylo řečeno, že to ještě pan doktor řešit nechce, že jsem uplně zdravá. Když jsem ho upozornila na to, že mě trápí můj v 15ti letech vyoperovaný slepák před prasknutím, tak mi řekl, že to nemá žádný vliv!!!!!
Bohužel mne tato odpověď naprosto neuspokojila a já jsem vyrazila za jiným gynekologem. Sdělila jsem mu svůj problém. Vše začal řešit okamžitě a už NA OBYČEJNÉM UTRAZVUKU POZNAL ŽE MÁM ROZSÁHLÉ SRŮSTY VEJCOVODŮ!!!!!!!! tak hlavně že pan klatovský mi dělal toto vyšetření necelý měsíc před tím a byla jsem úplně zdravá!!!!!!!
Můj nový lékař mi sdělil, že na vině je nespíš zmiňovaný slepák! a samozřejmě i jiné faktory, ale slepák má podíl největší!! takže děkuji svému novému doktoru a Vám všem ostatním: pan doktor je moc milý... ale to je asi vše, když nepozná na stejném přístroji to, co jiný doktor ano... PANA KLATOVSKÉHO(už nepíšu ani MuDr) NEDOPORUČUJI!!! příjemný a ochotný ale ani nepozná problém a budete u něj vždycky zdravé i kdyby jste měly dělohu vyjmutou!!!!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru