Dobrý gynekolog Ostrava (centrum a okolí). Poradíte?

kklleeaa
4. bře 2021

Zdravím,prosím,poradíte dobrého gynekologa v Ostravě? Diky

alcar
4. bře 2021

@kklleeaa Mudr. Špaček, poliklinika Kostelní v centru Ovy.

nikishkaaaa
4. bře 2021

@kklleeaa Novagyn - zde buď MuDr. Ožanová nebo Jašík

gabrielaorl
4. bře 2021

Gynord v Mar.horach a doktor Karel Fousek.

dendulevrtule
4. bře 2021

@alcar mudr.špaček mě rodil,resp řezal 😁 strašné příjemný a šikovný

alcar
4. bře 2021

@dendulevrtule ja k nemu chodila do poradny, pak mi i delal akutni SC a doslova mi dvojcata zachranil. Je to machr. Od te doby k nemu chodim i na gyndu. 😊

sarrita
4. bře 2021

@alcar Špaček mě hlídal po císaři (měla jsem nějaké komplikace) a je fakt kapacita a srandista. Zakládá si na křestním jméně - Richard. Když za mnou byl na vizitě, tak se ptal jak se malý jmenuje a když slyšel že není Richard, ale Martin, tak byl zklamaný. Řekla jsem mu ale že Richarda doma mám, ale je to papoušek. Ostatní z vizity málem lehli smíchy 😀
@kklleeaa Jinak já chodím do Třebovic k MUDr. Mladěnkovi staršímu, ale i mladý je fajn.

dendulevrtule
4. bře 2021

@alcar u nas to bylo podobně, akorat ze u nas byla komplikace u mě, pak mi rikal ze jsem mu teda dala zabrat.Kdybych nebydlela v jinem meste tak k němu prejdu taky.
@sarrita jo to jeho jméno 😁 celkem sranda byla ze mi měli napsané jsmeni Richard pro kluka,ale bylo na nem dost vidět zklamání kdyz zjistil ze cekame holku😁

tasimia
4. bře 2021

Dojíždím k Mudr. Ledvinkove, úžasná.

ekou
5. bře 2021

@gabrielaorl dr.Fousek je fajn 🙂

zelenaesmolda
5. bře 2021

@kklleeaa
gynet v zabrehu

ellyem
5. bře 2021

Taky chodím k MUDr. Fouskovi a nemohu si stěžovat 🙂 V těhotenství dokonce dělá i screeningy ;)

kklleeaa
autor
5. bře 2021

@nikishkaaaa Novagyn chodím, ale k Mudr.Ozanovi...proto chci odejít,moc mi nesedí...u Mudr. Ozanove jsem byla jednou- je fajn,ale bývá tam myslím jen jednou týdně :(

nikishkaaaa
5. bře 2021

@kklleeaa Ožana je jedním slovem katastrofa!!!! Lidský přístup je pro něj cizí slovo

jitka_von
13. bře 2021

Já chodím v Porubě naproti Fakultky do gynartis.cz, cca před rokem tam do týmu přibyla MUDr. Ivana Semerádová, Ph.D., byla jsem u ní sice zatím jen 2x, ale na první pohled mi hodně sedla... První, která mi na bolestivou menstruaci nenutila antikoncepci, a sama mi řekla, že mám ještě šanci na mimčo, i když se roky navyšují...