Dobrý gynekolog - Uherské Hradiště. Víte o nějakém?

boobinka
15. bře 2010

Stehujem se bliz k UH takze budu menit i doktory.
Zajimalo by me, zda ma nekdo zkusenost s gynekologem v Hluku nebo primo v UH.

Doporucte mileho pana doktora, ktery umi opravdu lecit, poradit, vysvetlit a mel dost zkusenosti s tehotnymi.
A jelikoz do roku planujem mimi, tak by nemel chybet v ordinaci ultrazvuk aby jsem uz nemusela dojizdet jinam kde mi ani po doprosovani nechteli dat foto z UTZ 😒

boobinka
autor
16. bře 2010

nikdo z uh?

boobinka
autor
3. led 2011

tehulky, maminky... obnovuji tema se stejnym dotazem. Hledam gynekologa z UH a budu rada za kazdy typ a referenci.

lili_h
6. led 2012

Slyšela jsem velmi dobré reference na manžele Píšťkovi. Mají ordinaci v UH a v Dolním Němčí, ale oba pracují i v nemocnici v UH. Nějakou dobu jsem ležela na gynekologické oddělení a musím říct, že patřili k nejsympatičtějším doktorům, ale nevím, jestli ještě přibírají pacientky. Dobrá je i paní doktorka Rajmicová nebo pak doktor Sobol ze Starého Města ten ale bohužel nemá ultrazvuk, jinak je to moc pečlivý pan doktor. Tak doufám, že jsem aspoň trochu pomohla. Myslím že každý doktor má své plus a minus a záleží asi i na osobní zkušenosti 🙂

mila38
23. bře 2012

Překvapuje mě, že boobinka tak moc trvá na tom, aby ji vyšetřoval muž... Hm... No... nekomentuju.
Nevím jestli to byl zrovna Sobol ze Starého města ( nebo jestli je jich tam víc ), ale vím jistě, že to bylo ve Starém Městě u UH, kde měl gynekolog v čekárně dojemnou cedulku, že požadovaný poplateček 50Kč za jednorázové zrdcadla je jen zlomkem jejich ceny. Tato informace měla asi obměkčit pacientky, aby se tolik necukaly s placením v ambulanci. Teprve po nějaké době se mi podařilo zjistit, že gyndaři tyhle pitomé plastové zobáky nakupují za 7 až 9 Kč za kus... Co to vypovídá o úrovni a pravdomluvnosti gynekologů, ať si každý přebere sám. Pak vím o Červinkovi u divadla, kde se názory různí natolik, že nevím, jak ho popsat a čemu věřit. Jisté je, že celková úroveň zdravotnictví na UherskoHradišťsku je taková, že některé maminky z Hradiště, jely raději rodit do Zlína nebo Kyjova a vím i o takových, které jednou za rok sednou na autobus a jedou na kontrolu do Brna za Lázničkovou, než aby se nechaly oťapkávat od kohokoli v UH.

zdenallicka
3. črc 2012

@mila38 Tak já taky mluvívám o gynekologovi, aniž bych na něm trvala.. někomu prostě jako první vyleze slovo mužského rodu, na tom bych nestavěla... 🙂 A navíc - každého věc, koho preferuje, ni? 😉

Když už jsme u toho - taky sháním... Jdu googlit ty manžele.. Kdyby měl ještě někdo nějaký tip, sem s ním!!!

sepie
4. črc 2012

tak to ti muzu poradit pana doktora domince,chodim k nemu uz 2roky a jsem s nim velmi spokojena,ma ordinace v uherskem brode a i v hluku.po prestehovani do brodu jsem mela problem najit doktora a on me vzal hned.jinak s gynekologii v nemocnici uh. hradiste zejmena s p. primarem,nekterymi lekari a sestrami nejsem spokojena,spise naopak,ale nechci strasit.tak hodne stesti

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru