Dobrý gynekolog v Ostravě. Jaké jsou poplatky?

vlasta23
27. kvě 2010

cau holky chtela jsem se zeptat, jestli mi nekdo nemuze doporucit dobreho gynekologa v Ostrave. Nezajima me, jak vypada ordinace, spise, aby byl citlivy a odbornik, aby toho dost vedet, kdyz jsou problemy. Slysela jsem , ze Mudr Kuras je dobry, ale kdyz jsem zavolala, prekvapily me poplatky. 500 za vstup, regulacni poplatek a vzdy za pouziti zrdcatka 50. Dlouho jsem tady nebyla, ale zda se mi to postavene na hlavu. Jake zkusenosti mate vy a kolik platite?

bellka
27. kvě 2010

Ahojky Vlasti, já osobně jezdím do Ostravy k MUDr. Buchtovi, je to odborník a skvělý operatér na svém místě 🙂 Sice se u něj taky platí snad i za dobrý den, ale dneska nevím o nikom dobrém, kde by se neplatilo. Jinak kamarádka zase jezdí k MUDr. Lipkové a je taky velice spokojená a nadšená, ale taky se platí za všechno, no. Tak hlavně, ať si vybereš dobrého gynekologa 😉 Možná už jsi zkoušela, ale pokud né, tak zkus kouknout na známý lékař 😉

zuzimila
27. kvě 2010

Já chodím k dr. Kudělkovi, má ordinace v Orlové / to je ta má /, Karviné a Ostravě Výškovicích. www.gynet.cz. Nové klientky berou. 🙂

a.j.a.
27. kvě 2010

Ahojky Vlasti, já chodím přímo k MUDr. Kurasovi. Je strašně fajn, takže určo doporučuji. Jinak ten vstupní poplatek mě taky docela dostal, ale jelikož jsem kdysi platila vstup i u zubaře, tak se holt nedivím. Regulační poplatek a zrcadla bych řekla, že se platí + - stejně u každého gyndaře. Těch 30,- je ze zákona a zrcadla se asi budou lišit jak u kterého dr.

ance1
27. kvě 2010

Já chodím k paní Dr. Černotév z Gyncentra tady v Ostravě.Už nevím kolik jsem platila na začátku, ale jinak krom 30ti Kč poplatků neplatila jsem zatím nic. A musím říct, že je pí. doktorka šikovná a hodná.

vlasta23
autor
27. kvě 2010

zatim dik, no ono to je asi tak. Kdyz se nekdo zajima, tak chce vice zaplatit. Ale je to teda nefer, kdyz dostavaji jeste od pojistovny 😠

zuzimila
27. kvě 2010

V gynetu po mně při registraci nikdo nic nechtěl, krom regulačního poplatku 30 Kča 50 Kč za zrcadla. V těhotenství akorát za snímky ze sono za 50Kč, ale ty jsem chtěla, pokud bych nechtěla snímek pro tatínka, neplatila bych.
Regulační poplatky, ty ambulantní od 7 - 17 hod. se odpouštěly akorát ve státních zařízeních formou daru od kraje. Žádný soukromn

zuzimila
27. kvě 2010

žádný soukromník to tak nemá, oni z toho mají slušný příjem.
Poplatky za hospitalisaci a LSPP se platí všude , u dospělých pacientů.

vlasta23
autor
27. kvě 2010

no asi se obratim na ten gynet, jeste uvidim, porozhlidnu se jeste tady na konikovi.... co to je LSPP?

zuzimila
28. kvě 2010

LSPP je pohotovost, lékařská služba první pomoci 🙂 .
Zkus gynet, je to tam příjemné, mají moderní vybavení / což je taky velmi důležité k diagnostice jak gynekologické, tak porodnické /, ted´nový přístroj k prvotrimestrální diagnostice. Myslím, že se vedení / dr. Kudělka a dr. Kudělková / velmi snaží. A já jako pacient/ klient a profesí sestra z resuscitačních lůžek to určitě oceňuju.
Ale sto lidí, sto názorů...Zkus, uvidíš 🙂 .

luciusek
6. čer 2010

Ahoj Vlasti,já můžu doporučit pana primáře Holuba.Ordinaci má i v Havířově i tady v Ostravě.Za vstup jsem neplatila nic jen 30 kč regulační poplatek a 40 kč za zrdcátka.Je to fakt odborník na slovo vzaté.Chodila jsem ke Kudělkům a tam jsem teda spokojená nebyla.Na všechno mají čas a vybírají jen prachy. 😠 😠 😠 😠 Toť můj názor....

midiana
8. srp 2012

Ahoj asi bych nešla k Martiníkovy,teda pokud ještě ordinuje,kamarádce něco zvrznul...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru