Dobrý gynekolog v Ostravě - Porubě. Poraďte

hanysek
30. lis 2006

Ahojky holky, moc prosím o pomoc při volbě dobrého gynekologa. Do Ostravy-Poruby jsme se s manželem přistěhovali před necelými 2 měsíci a v sobotu + pondělí mi vyšly pozitivní testy. Proto teď hledám nějakého dobrého gynekologa v Ostravě-Porubě. Pokud o někom víte, tak mi prosím dejte vědět. Díky moc Hanka

jarush
12. pro 2007

Ahojky, hledám nového doktora či doktorku v OV. Mátě někdo reference na MUDR. Černotovou? Díky moc

strega
16. pro 2007

Ahoj, nemáte někdo kontakt na MUDr. Pannovou? V roce 2003 mě rodila, pak jsem k ní chodila do ordinace ve FNsP v Porubě, kterou zrušili. Nevím, jestli se nevdala nebo třeba taky není na MD. Byla fajn a ráda bych k ní chodila znova, protože současný doktor mi nevyhovuje - po prohlídce se cítím jako roztrhnutá. Nebo jiný typ kromě Vřesiny, prim. Spousty a dr. Lamžové? Díky.

zanetka82
17. pro 2007

ahoj. ja chodím k dr. Kulove do vítkovicke nemocnice, je třidou ve svem oboru. starši,přijemná paní. a kdyby nahodou měla plno tak na tom samem patře jsou ještě další doktoři. dr.Tvaruškova dr. polyjak a ještě jeden. mužu jen doporučit

jana79ov
4. led 2008

Ahoj, já mám výborné zkušenosti s panem doktorem Bošotou. Není jen gynekolog, ale i porodník a odrodil mi dítě ve fakultní nemocnici, kde také působí. Jsem s ním velice spokojená, takže můžu jen doporučit. Má ordinaci na Českobratrské 63 (u bývalého zimního stadionu, kousek od pivovaru ostravar). Vím že se tu nemají psát odkazy, ale pomůže Vám to v případném hledání 😉 http://www.gynderma.cz Ahoj Jana

erinka83
2. dub 2008

Holky, můžete mi taky do IP poslat kontakty na gynekology, se kterýma jste spokojený? Bydlím v Hrabůvce, takže do Poruby nechci... Děkuju🙂

andelka
6. dub 2008

Ahoj holky, taky jsem pacientka (pokud se to tak dá nazvat, chodím jen na preventivky naštěstí) doktora Spousty v Apromedu. Je pravda, že toho moc nenamluví, ale mi to vyhovuje, na pokec mám jinou doktorku. Odborník to určitě je, je primářem na Fifejdách.Jsem tam spokojená, rozhodně lepší, než když jsem chodila na polikliniku ke stejnému jako moje matka, tam to teda komunistické bylo a takové nepříjemné, sestry mě znaly od doby kdy jsem se narodila a doktor taky. Teď se v moderní ordinaci i čekárně cítím dobře. Jdu za 14 dní na prohlídku a vůbec nemám obavy.
Akorát Apromed není u vozovny, ale blízko zastávky Telekomunikační škola, což je zastávka před, vedle je lékárna, je to pěkný nový žlutý baráček mezi domy.

smardik
27. kvě 2008

holky chodítě někdo do gynetu, ale do Orlové a jak jste tam spokojené? uvažuju že bych tam přešla, nejsem spokojená se svým gyn. a navíc se do Orlové i stěhuju 🙂

nevesta2009
8. zář 2008

😒 tak teda Pomahače z mariánek zrovna nedoporučuju.mě přijde arogantní celkem.... 😒 Slyšela jsem chálu na Kudělku z Výškovic tak uvidím, chystám se na změnu....

shmudlao
31. bře 2009

Ahoj holky, mám asi stejný problém jako mnohé z vás. bydlím v ostravě půl roku, zatím ještě nemám tady gynekologa, do Boleslavi, odkud jsem, je to fakt z ruky. tím spíš že uvažuji o mimče. zatím jsou to opravdu jen uvažování, ale právě proto bych potřebovala dobrého doktora, který zjistí, jestli jsem v pořádku a poradí. kromě toho mám dost zdravotních problémů a protože vím, že při těhotenství budu potřebovat také pravidelné konzultace kardiologa, tak jsem se chtěla zeptat jestli někdo nezná gynekologa, který má zkušenosti s pacientky s vrozenou vadou srdce... a kdyby někdo věděl i o kardoilogovi, tak bych byla jen ráda.. 😉 díky moc

nevesta2009
1. dub 2009

SCHMUDLAO: hola tak já jsem snad teď konečně spokojená, chodím k panu Kurasovi na silesiamedical do Poruby.Je to takový řekla bych zodpovědný mlaďoch, vždy podá ruku když přijdu, každý zákrok vždy trpělivě vysvětlí....no oprvadu já si nestěžuju 🙂 najdeš hodnocení na něj i na www.znamylekar.cz

shmudlao
24. kvě 2009

Ahojky, tak nakonec po dlouhém zvážení jsem šla k doktorovi Kolibě a ten první dojem byl dobrý, věnoval mě asi 30 min svého času, což žádný doktor předtím při obyčejné prohlídce nikdy neudělal (teda čekala jsem asi hodinku 😒), ale i přesto jsem byla spokojená.. ale mám teď trochu jiný problém. . rozhodla jsem se otěhotnět, ale mám ještě 3 balíky pilulek Yasminell, které určitě v nejbližší době potřebovat nebudu.. nepotřeboval by to někdo z vás? 😨

kami1984
4. dub 2010

Holky, obnovuji diskuzi..poradte mi, dekuji🙂

rozi.nka
4. dub 2010

ahoj, já chodím k dr Kurasovi sice do hrabůvky ale ordinuje i v Silesii v porubě. jsem s ním naprosto spokojená 🙂
takže doporučuji 😉

kami1984
5. dub 2010

Dekuji Rozinko...
Dr.nemusi byt primo v Porube, nechtela jsem zakladat novu diskuzi...

zuzu_z
3. čer 2010

ahoj holky,
chodíte někdo ještě ke Kurasovi? Momentálně jsem v Gynetu u Kudělkových, jejich péče mi maximálně vyhovovala v těhu, nemám námitek, ale teď mi přijdou jejich platby v netěhu stavu zbytečné...dvě děti mám a další neplánuji, proto hledám hodného, vstřícného doktora/doktorku s lidským přístupem v Porubě (do Výškovic jsem to měla z ruky, s dvěma dětičkama naprosto), který bere nové pacientky, zajímá mě hlavně:
aby se tam neplatilo i za pozdravení - nějaké vlezné a samozřejmě zrcátka a tak nevadí - ale zkrátka obyč standard;
a co mi v Gynetu nejvíc vadilo - že se před každou kontrolou i netěhu musely pacientky samy zvážit a změřit tlak na panelu před ordinací, kdy displej velkými písmeny blikal moji váhu a tlak - samozřejmě zvýšený - na celou čekárnu.... já tohle fakt nemusím...

děkuji za tipy!

zuzu_z
9. čer 2010

nikdo? ☹

horty
9. čer 2010

Ahoj, Já ke Kurasovi na Silesii chodím a doporučuji všemi deseti 🙂

zuzu_z
10. čer 2010

horty a prosímtě jak je to u něj s placením atd? s měřením tlaku, vážením apod? děkuji

horty
11. čer 2010

Zuzu platí se klasika 30 poplatek a 50 zrcadla. Jinak jsem nic navíc neplatila. Váhu má sestřička u sebe, klasickou digitální, tlak měří taky sestra u sebe u stolu. Sestra sedí v jiné místnosti než doktor, takže svlíká se přímo pak u doktora za plentou, žádné trapné kabinky apod.
Tuším se tam platí vstupní poplatek, ale tím už si nějak nejsem jistá, když si tam zavoláš, tak ti to poví.
Jinak je velké plus vybavení ordinace, UTZ mi dělal, i když jsem nebyla těhotnám koukl prostě na vaječníky, vše vysvětlil a ukázal. Plus mají velice dobrý UTZ hned vedle v místnosti, kde se dělá 3D UTZ , provádí i měření NT v prvním trimestru.
A to vše dělá přímo Kuras, což je super.

A hlavně mi vyhovuje jeho chování, je moc příjemný, milý, všechno ochotně vysvětlí, vždycky u toho ještě pokecáme, prostě nemám pocit, že šup šup a vypadněte, opravdu se mi věnuje.

pajoslava
15. srp 2011

Ahoj vsem,
ja chodim s dr. Figurovi a jsem spokojena, je moc fajn. Chodite k nemu nekdo?

cara.m
15. srp 2011

@zuzu_z ahojky, právě hledám dobrého gynekologa. V těhotenství mi dělal velký utz Mudr. Matura a byl moc fajn. Přemýšlela jsem, že bych šla k němu, ale teď čtu, že ty od nich odcházíš. Můžu se zeptat kolik se tam platí? A jak jsi byla spokojena s přístupem v těhotenství? To je pro mě nejdůležitější.

midiana
8. srp 2012

nešla bych k Martiníkovy...!

kendas
15. kvě 2017

Ahojte! Obnovuji téma. Chtěla bych se zeptat, jestli někdo chodíte k MUDr. Valové. Doteď bylo vše ok, ale slyšela jsem teď pár negativních recenzí, tak jsem trochu na vážkách. Díky za info.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru