Dobrý gynekolog v Ostravě - Porubě. Poraďte

hanysek
30. lis 2006

Ahojky holky, moc prosím o pomoc při volbě dobrého gynekologa. Do Ostravy-Poruby jsme se s manželem přistěhovali před necelými 2 měsíci a v sobotu + pondělí mi vyšly pozitivní testy. Proto teď hledám nějakého dobrého gynekologa v Ostravě-Porubě. Pokud o někom víte, tak mi prosím dejte vědět. Díky moc Hanka

sarkabrezen
1. pro 2006

Ahoj, 3 gynekologové, kteří "slouží" v Porubě na porodnicko-gynekologické klinice na fakultce mají společnou ordinaci (střídají se po dnech) ve Vřesině, což je 2,5 km od Poruby. Jsou to doktoři Koliba, Segeťa a doktorka Postupová a všichni 3 jsou skvělí. Já osobně chodím pravidelně k Segeťovi, ale byla příležitostně u Koliby i Postupové a nemůžu říct jediné špatné slovo na žádného z nich. šárka

kykynka
31. pro 2006

Achojky já mám doktora na Havanské je to super doktor!!!

zuzu_z
4. led 2007

ahoj Hanysku, dve skvele gynekolozky jsou u Duhy - náměstí Václava Vacka, jsou skvělé, akorát nemají zrovna nej techniku. Nejlepší doktorka z Ostravy je v Zábřehu, ta mi byla doporučena, ale je u ní pořád nával...

cvrcek
4. led 2007

A můžu se zeptat, jak se ta zábřežská doktorka jmenuje?

j.dosedlova
5. led 2007

Ahojky, právě jsem se přestěhovala do ostravy Dubiny a hledám gynekoložku nebo gynekologa. Poradíte mi někdo? vůbec to tady neznám.

zuzu_z
6. led 2007

cvrcek: jmenuje se MUDr. Pavla Vykopalová

bibinka
6. led 2007

cvrcek- ja som na tú gynekologičku počula samú chválu. Kamoška ju má a je navýsosť spokojná.Aj ja som k nej mala chodiť, lenže bola vtedy na materskej. A keď sa vrátila, už som ju nepotrebovala 😀 ale je fakt skvelá.

cvrcek
8. led 2007

Děkuju za tip 🙂

lindex
10. led 2007

Ja take doporucuji gynekology segetu, kolibu a postupovou!!
Jsou to spicky.

A jeste s nima pracuji na stejne klinice. Takze vsichni lekari s por.gyn. jsou spicky.

ale ted vazne. Jejich ordinace je opravdu dobra.
Chodi tam i moje sestra a je nad miru spokojena.

zany1
10. led 2007

Lindex, a prosím tě, kde mají tu ordinaci? Já byla na velkém UTZ u Mudr. Postupové na fakultce a byla perfektní!!!

lindex
11. led 2007

Maji to ve Vresine v OV-Porube jak je smycka. Nekde tam. Jmenuje se to Gynartis, zkus pohledat na internetu, treba to tam bude.
Jsou fakt super.

sarkabrezen
11. led 2007

Ordinace MUDr. Postupové, Segeťi a Koliby: je to až skutečně ve Vřesině, což je vesnička u Ostravy, 2 km za Porubou. Pokud znáte lyžařský kopec Skalka nebo třeba velké letní koupaliště, tak je to stejná cesta jen ještě o trochu dál. MHD se tam dá dojet tramvají číslo 5 z Poruby smyčky. Pokud bys zany1 chtěla bližší informace, klidně mi napiš.

hanysek
autor
23. led 2007

Tak nakonec jsem u MUDr. Spousty a jsem maximálně spokojena. Máte s tímto doktorem také někdo zkušenosti?

bibinka
23. led 2007

hanysek- Mudr. Spousta je vynikajúci nielen profesne, ale aj ako človek.Poznala som ho z videnia, keď som pracovala v nem., myslím, že je tam primárom . Moja kamoška k nemu chodí, a keď začala rodiť, zavolala mu a on prišiel z domu a odrodil ju. A to všetko bez nároku na odmenu( niektorí dr. si pýtajú odmeny zato, že budú pri pôrode, hlavne ak sú súkromní)

hanysek
autor
25. led 2007

Bibinka - děkuji moc za Tvůj vzkazík. Ani nevíš, jak mě potěšil a já jsem teď daleko víc v pohodě, když vím, jaký je pan doktor dobrý člověk a taky lékař. Děkuju Ti moc!

dashak
25. led 2007

Hanysek, Dr. Spousta? Není náhodou primář na Fifejdách?

hanysek
autor
25. led 2007

Dashak: abych řekla pravdu, jsem u Dr. Spousty chvíli, tak zatím nevím, kde je primářem. Ale primář to je, to jo 😉

dashak
25. led 2007

Hanysek, a kde má ordinaci? Já chodím k Ožanovi, to je asistent primáře na Fifejdách a má ordinaci ve Vratimově. Jednak je to dost z ruky, chodila jsem tam, protože jsem pracovala vždycky do 17h a on má ordinaci až do 19h, navíc to byl kamarád našeho ředitele. Ale potom, jak dopadl můj porod, bych ho nejradši vyměnila.
Tak můžeš mi napsat na Spoustu nějaký kontaktík? Budu ti moooc vděčná.

hanysek
autor
25. led 2007

Dashak: klinika Apromed, MUDr. Richard Spousta, soukromá gynekologická ambulance, Opavská 6116, Ostrava-Poruba, tel. 596 932 705. Z jaké části Ostravy jsi?

dashak
25. led 2007

Já jsem z Dubiny, takže by to pro mě neměl být problém. Vratimov je sice blízko, ale není tam moc spojení MHD a manža jezdí z práce dost pozdě.
A ta klinika je někde blízko vozovny?

hanysek
autor
25. led 2007

Nevím přesně kde je vozovna, ale je to hned vedle ÚP a naproti bazénu Sareza. Snad jsem Ti pomohla. 😒

dashak
25. led 2007

Super, mooooc děkuju, to nějak najdu 😉

michina
26. bře 2007

AHoj holky, nemáte nějaké reference na DR. Maturu z fakultky? Jsem k němu objednaná do gynet centra ve Výškovicích. Chci změnit doktora a tak bych ráda věděla, jestli o něm něco nevíte, díky moc.. 😵

verka78
26. bře 2007

ahojky, tak já k Dr. Maturovi chodím a je super. Je velice příjemný, nezarazí ho ani nejstupidnější dotaz a máš u něho pocit, že ho neotravuješ (což jsem už u gynekologa zažila). V gynetu jsou všichni moc prima, od sestřiček až po všechny doktory co tam ordinují (Dr. Kudělka, Dr. Langr). Matura pracuje na fakultce v Porubě, shodou náhod rodil i mojí sestru - 100% spokojenost. 😉

lajla
26. bře 2007

no ja jsem taky uvazovala o zmene gynekologa, ne ze bych nebyla spokojena.. to jsem utz ma v ordinaci, a pokazdé mi ho dělá, je v pohodě..ale je trochu z ruky. jeste ze ordinuje i v sobotu.tak nevim...pry je dobre mit gynekologa, ktery nas i odrodi, což ten můj už má kolem 60 ☹ takže o tom pochybuju

ewice
24. kvě 2007

Já můžu doporučit MUDr. Lipkovou z OV (Masarykáč), je zlatá i sestřičky jsou v poho!!! Ale pokud vím, tak už nebere nové pacientky 😢

hanula7
5. čer 2007

Ahoj holky,no ja jsem chodila donedavna do Vitkovic k panu Trunkatovi.
Rok a pul mi lecil zanet,ktery mam dodnes.Kdyz mi delal ruzne testy a nekolikrat tak mi pokazde tvrdil,ze mi nic neni,ze je vse v poradku.
Tak jsem se naposledy hecla a odesla od neho,ale ted nevim kam mam jit?Jsem ze Zabrehu,tak se mi nechce dojizdet nekam daleko.Tak jestli nekdo muze poradit?A nebo jestli nema treba nekdo podobnou zkusenost?Mam totiz vice kamaradek,ktere maji ten samy problem a nikdo nevi co to je a co s tim.... ☹

hanula7
5. čer 2007

Muzete klidne napsat na muj mail: BergerovaH@seznam.cz
Predem diky...

dashak
5. čer 2007

ewice, Lipková je kapacita, ale opravdu už nemá zájem o další pacientky.

hanula, zkus toho Kudělku, je z Výškovic.

ewice
12. čer 2007

Můžeš ji zkusit ukecat ... Mě taky už nechtěla vzít, ale zaloboval manžel, je totiž doktor 🙂 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru