Dobrý gynekolog v Ostravě - Porubě. Poraďte

hanysek
30. lis 2006

Ahojky holky, moc prosím o pomoc při volbě dobrého gynekologa. Do Ostravy-Poruby jsme se s manželem přistěhovali před necelými 2 měsíci a v sobotu + pondělí mi vyšly pozitivní testy. Proto teď hledám nějakého dobrého gynekologa v Ostravě-Porubě. Pokud o někom víte, tak mi prosím dejte vědět. Díky moc Hanka

parybka
13. čer 2007

U Lipkové se docela dost platí. Ale to asi u každého gynekologa, nebo ne?
Jakou vy s tím máte zkušenost?

U Spousty v nem. na Fifejdách jsem byla jednou na konzultaci, protože byly problémy, tak jsem se raději šla přeptat... no takový přístup... tohle by se snad ve zdrav. nemělo ani objevovat. On se mnou nepromluvil téměř ani slovo, že by mi vysvětlil problém to ani náhodou, sestry studené jako led. Je fakt, že jsem tam šla dost vystresovaná, takže jsem to možná vnímala jinak. Ale připadala jsem si tam jako kus masa...
Ptala jsem se setry svého gyn. na Spoustu a říkala, že pod ním sloužila a že je to skvělý odborník, ale jako člověk má ještě co zlepšovat.

ewice
14. čer 2007

U Lipkové se platí 2.000,- Kč za vstup, a já platím za každou prohlídku/poradnu 200,-- Kč. Ale rozhodně si nestěžuju, nikdy nečekám, sestřičky jsou velice milé a ochotné, kdykoliv můžu zavolat (i na mobil. Má vybavenou ordinaci, včetně vaginálního ultrazvuku,pokaždé si odnesu obrázek mimiška 😅

dashak
19. čer 2007

Parybko, to si mě s tím Spoustou nepotěšila 😒 On je primář z Fifejd a jeho asistent je Ožana, ke kterému jsem chodila asi 8 let do jeho soukromé ordinace ve Vratimově. Tam mi vyhovovalo, že ordinoval až do 19h a nemusel se člověk objednávat, protože jsem v práci byla vždycky tak do 17h. Ale taky nebyla sranda tam dojet, když byl manžel s autem v práci a většinou chodil později domů a MHD tam jede ve středu a v dubnu 😖
No a pak se mi taky nelíbilo, jak dopadlo moje těhotenství, protože se asi trošku přecenil a některé věci nevzal v potaz a já musela nakonec rodit o 2 měsíce dřív.

Spoustu jsem zvolila po přečtení téhle diskuze a když jsem tam byla poprvé, tak si se mnou pěkně popovídal, zeptal se mě i dokonce na malou, jak se má a ujistil mě, že až budu těhotná podruhé, že budou všechno sledovat a nasadí mi léčbu dříve.

Lipková je strašně příjemná, energická ženská. Chodí k ní už léta moje šéfová, která ji poprosila, aby za mnou zašla v porodnici, když tam bude sloužit (chodí myslím středy nebo čtvrtky na fakultku na plánované operace a porody), tak se za mnou stavila, ale nic moc mi o moji diagnoze neřekla, protože měla naspěch. Ale ocenila jsem, že za mnou vůbec přišla, když nejsem její pacientka. Ale bohužel má prý tolik pacientek, že už víceméně nebere.

sylvaosmancikova
9. črc 2007

ahojky, chtela bych se zeptat zda nekdo chodi k lekari MUDr. Martinu Součkovi na Lechowiczovou ulici. Dekuji, papa

p.e.t.r.u.s.k.a.
19. črc 2007

Ahoj Sylvi, bydlím na Fifejdách a známá si hrozně chválila doktora jménem Martin Souček z Gyncentra, no a já si uvědomila, že to nejspíš bude ten samý z Lechowiczové a jelikož nutně sháním gynekologa, uvažovala jsem o něm, jelikož bych to měla krásně blízko. I když prioritní je pro mě skvělost doktora a ne blízkost. Ale asi bude fakt dobrý. Prosím prosím zná ještě někdo další skvělé gynekology či gynekoložky nejlépe z Fifejd? Budu moc ráda za jakoukoli odezvu.

zzuzkaa
25. črc 2007

Ahoj, Peťo, jsem zdravotní sestra a můžu z profesního hlediska doporučit Dr. Spoustu. Je primářem na Fifejdách. Ja zde bylo řečeno- moc toho nenamluví (- každý jsme nějaký), ale položené otázky ohledně zdravotního stavu zodpoví a člověku všechno vysvětlí. Můžeš se s ním zkusit domluvit, aby tě vzal na Fifky, abys nemusela dojíždět až do Poruby. Ale pozor- na Fifejdách to ještě vypadá docela "komunisticky", takže radši do Poruby. Opravdu doporučuji.

p.e.t.r.u.s.k.a.
27. črc 2007

Ahojky, moc děkuji 🙂

mircka
7. srp 2007

Zdravím, taky jsem se přistěhovla do OV a hledám gynekologa. Byl mi doporučen MUDr. Buchta Karel v Moravské Ostravě. Nevíte někdo o něm něco bližšího? Díky...

lucenek
12. srp 2007

Já můžu doporučit Dr Buchtu, chodím k němu od 15 let, a neměnila bych.Jako pubošce mi vše vysvětlil, když jsem k němu s čerstvou občankou naklusala pro antikoncepci.Vše poctivě hlídá.Navíc jsem bohužel musela podstoupit prohlídku u jiných lékařů v rámci nemocnice (kdy mě bolelo břicho), a ještě teď mám husinu, připadala jsem si jako kus masa na koze ☹
Jo a vypadá jako R.Gere 🙂))

parybka
12. srp 2007

Taky chodím k dr. Buchtovi už několik let.. slyšela jsem na něj různé názory. Má velice příjemné prostředí (žádné kabinky, kde se svlíknete a jdete k doktorovi naostro), příjemnou sestru i on je kus chlapa 😀
Chodím k němu i přes problémy, které jsem měla.. jako laik naprosto neposoudím, jestli něco "zanedbal" nebo mohl vybrat jinou variantu léčby.
Někomu hold musím věřit... 😎

mische
12. srp 2007

ja chodim k MUDr. Lamžové - u věžiček.

evorra
14. srp 2007

Ahojky Mischo,chtěla jsem se zeptat na Mudr. Lamžovou,jestli jsi s ni spokojena,zda je v pohode. Marne hledam stále dobrou doktorku,vsechny dobre doktorky,co jsou mi zde doporucovány mají plno.

Předem děkuju Evorra

fanka
22. srp 2007

ahoj, 🙂
v současně době také řeším problém s výměnou gynekologa,zatím chodím k Ichnovskému.Cítím, že potřebuji změnu. Mám problémy a zdá se mi, že "léčba" není to pravé ořechové.
Přečetla jsem si Vaše návrhy, za které děkuji,moc mi pomohly se trochu orientovat. Možná si zvolím gynekology z Vřesiny nebo Mudr.Spoustu.
Ještě jednou díky.

lemurek911
23. srp 2007

Holky jestli můžu doporučit, tak pan Mudr. Kudělka ve Vyškovicích, příjemný přístup a dobrý odborník.

duchinek
29. srp 2007

Ahoj holky,
měla bych prosbu, nějaky dobrý gynekolog v porubě, chtěla bych si zajit pro prašky ale mam strach že semnou budu zachazet jak s kusem masa ☹ ...díky moc za odpověď 😉

vidensykskritek
18. zář 2007

Ahojky, já můžu vřele doporučit prim. Spoustu,když jsem otěhotněla, chodila jsem k Dr. Lamžové a musela jsem odejít.Nechci ji urážet,ale takové komunistické názory, jako má ona, se nedalo.Přešla jsem ke Spoustovi a celé těhotenství jem byla spokojena.Dokonce mne odrodil on a nic za to nechtěl, že prý je to automatické, když k němu chodím.Takže tak

evorra
23. zář 2007

Ahojky holky,také jsem hledala dlouho doktora.Nakonec jsem zakotvila u Mudr.Romana Pomahace v Mariánských Horách,je perfektní - milý,odborník,sympatický,vše vysvětlí........Dělá jěště s Mudr.Fouskovou a ještě s jedním doktorem,sestřičky jsou také strašně milé.

luciv
30. zář 2007

Holky prosím potřebuju typ na dobrého dr. bud v Mariankách nebo v Porubě, chodím do diagnost.centra k Vaščešenovi a tam už nechci , navíc to asi vypada že jsem těhule tak chci na první prhlídku jinam už. Pokud date typ napište mi prsím i zda jsou i nějaké vst.poplatky atd. Budu moc rada a zda přibíra vubec nějaké lidi a zda ma všechno vybavení u sebe at nelítam do nemocnice či jinam Díky

kykynka
30. zář 2007

Je k tomu kreténovy jsem chodila také a je naprd. 😉

luciv
30. zář 2007

tak to je nás asi více, více mi vyhovuje jeho zástup než ten magor.

kykynka
30. zář 2007

😉 Já jsem ti psala do vzakzíku o silesií 😉

monulle
1. říj 2007

Jejda, jsem tady poprvé a nevím co a jak, ale jen se chci zeptat jestli neznáte některá, nějakého mladého tak do 35let gynekologa nejlépe v Ostravě a úplně nejlépe v Porubě, před staršími se stydím...Děkuji moc všem za odpovědi

luciv
1. říj 2007

monulle tak to ja raději staršího před ním se stydím právš o dost méně

monulle
1. říj 2007

Luciv, no ono je to pro více holek lepší, ale mě to dělá docela problém, když je vcelku mladý a není nehezký tak je to pro mě příjemnější.

luciv
1. říj 2007

🙂 😀

luciv
2. říj 2007

monulle
9. říj 2007

😉 😀

kykynka
9. říj 2007

🙂

lucikpetik
10. říj 2007

holky a co prednosta Šimetka, nemate nekdo zkusenost?

vidensykskritek
13. říj 2007

Jak už jsem psala,tak bych doporučila jít k prim.Spoustovi,má ordinaci v Porubě naproti OMV, pacienty přibírá, stojí vstup 250Kč,jinak se platí 30 za sklíčko při stěru, a UTZ 50Kč, není vůbec na peníze a před 4měsíci jsem u něho rodila.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru