Dobrý gynekolog v Pardubicích, poradíte mi?

evik5
18. čer 2014

Zvažuji MUdr. Maixnerovou nebo Ditrychovou, jaké máte zkušenosti?

lerda
18. čer 2014

Ahoj, já chodím k Mudr. Šillerové a řekla bych, že je to tak průměr. Někdy je to u ní opravdu rychlé jak na běžícím pásu. Kdybych měla nějaké komplikace či ženské problémy, začala bych nejspíš chodit jinam. Párkrát jsem byla v G medu ( to je soukromá klinika a člověk si tedy musí zvyknout, že si vše platí.. ale ta péče dle mne za to stojí) u Mudr. Jaroslava Galáta a ten byl naprosto skvělý, Mudr. Petr Lotko, který tam též ordinuje je také velice dobrý. 🙂

luciinka001
18. čer 2014

Ja chodim k Persinovi a nemuzu si stezovat 🙂 sestricka prijemna a doktor je takovej ze mi prisel nabrucenej ale pak se usmival 🙂 za me bych k nemu sla 🙂

anyyseek
18. čer 2014

Maixnerova je super ale bohužel tam chvilku čekas 🙂 chodím k ni už od 14 a nemůžu si stěžovat ani bych nezměnila

verunkah
18. čer 2014

Chodím k MUDr. Maixnerový. Za mě je perfektní. 🙂 Jenom nevím, zda je normální postup, že při prvním těhu, mimčo pořád přeměřovala a teď jenom koukne na hlavičku, srdíčko, změří mi čípek a toť vše... Se uklidňuju tím, že první se asi víc sleduje 😀.
A časy objednání vůbec nesedí. ☹ Někdy i hodinu čekám. 😅

brouzdalka
18. čer 2014

Ditrychová myslím vůbec nebere, má plno, ale je dobrá. Já chodím k Maixnerové a s doktorkou spokojenost. Sestřička je trochu odměřená...

sarkad1
19. čer 2014

MUDr. Ditrychová nebere, zkoušela jsem ☹

linda.r
19. čer 2014

Chodím k Mudr Maixnerové a jsem naprosto spokojená, paní doktorka je opravdu pečlivá a milá. Akorát čekání přes hodinu je v té šílené čekárně dost nepříjemné, hlavně v těhotenství.

lucinka1502
8. zář 2014

já chodím k Ditrychový a jsem spokojená, ale myslím, že už nebere.... Výborná je prý také paní doktorka Lucká

janakalvova
25. zář 2014

Já mohu vřele doporučit pana doktora Peršína.Nebude se s tebou vybavovat jak u kávy,ale co se týče praxe je výborný doktor.Vyřeší a pomůže s každým problémem.

alneka
25. zář 2014

Taky chodím k Maixnerové. Jediná stížnost je na nedodržování času objednání, už jsem čekala i 1,5 hodiny, a to jsem byla objednaná jako druhá ten den hned ráno. S doktorkou velká spokojenost, přecházela jsem k ní od Šillerové na doporučení známých, sestra je opravdu odměřená.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru