Dobrý gynekolog v Plzni?

luci9
31. črc 2011

Ahoj, v současné době mám doktora, u kterého jsem už od 16let a je to myslím celkem pečlivý gynekolog, ale nedá se s ním rozumně domluvit a v poslední době se u něj necítím dobře. Aniž by byl přístup k informacím, rovnou mi vynadal za jejich neznalost a to dost tvrdě a nepříjemně. Jsem na rizikovém těhotenství (16.tt) a mám 4hod denně vycházky. Konflikt vznikl proto, že jsem musela k opatrovatelskému soudu (v době vycházek) a on mě zpětně seřval, že tam nemám co dělat, když jsem na neschopence...to je jedno, hledám příjemného doktora, který je pečlivý, dobrý odborník, komunikuje s pacientkama a má ultrazvuk s možností fotek v ordinaci. Pokud má roční poplatek, napište mi prosím kolik Kč 🙂 Bylo by fajn, kdyby byl schopný napsat aspoň 6hod vycházky. Ono 4hod denně (14-18) celých 9 měsíců je fakt pakárna, zvlášť když už mi nic není. Dělám noční 12ky, takže do práce nemůžu...
Moc vám děkuji za rady 🙂

versta
31. črc 2011

Ahoj, chodím k dr. Svobodovi na Americké. Jsem s ním maximálně spokojená. Chodím k němu už tři roky a opravdu si nemůžu stěžovat. Je s ním dobrá komunikace, v těhotenství mi poskytl veškeré informace, které jsem po něm chtěla, nikdy se mi nestalo, že by byl ke mě nepříjmený. Má v ordinaci i ultrazvuk s možností fotek a vždy mi dal ještě fotky na CD. Chodí k němu i nekolik mých kamaádek a slyšela jsem na něj jen chválu. Roční poplatek je 200,- Kč. Do IP ti na něj pošlu kontakt, tak když budeš chtít, tak to zkus k němu.

lecijasek
31. črc 2011

Ahoj já můžu doporučit dr. Švece. Má ordinaci na 2. poliklinice a pak na Slovanský vedle Kypru (tam chodím já). Je vždycky příjemný, dá se s ním mluvit a je pečlivý. Jediný, co mi trochu vadí je občas protivná sestra... Ultrazvuk má dokonce i s možností natočení videa (ale jen obyč, ne ten 3D...). Má i webovky, když zadáš do googlu Michael Švec, tak určitě najdeš. Roční poplatek je 400. Když jsem byla 14 dní na nemocenský, tak mi dal vycházky od osmi do osmi🙂 Fakt doporučuju, nejlepší doktor, kterýho jsem měla.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru