Dobrý gynekolog z Hradce Králové a okolí

lucka_85
13. zář 2011

Ahoj všechny, mám prosbu, můžete mi prosím doporučit kvalitního lékaře či lékařku z Hradce Králové a blízkého okolí? S kým máte vy samy nebo někdo z vašeho okolí dobré zkušenosti? Kdo poskytuje svým pacientkám dostačující péči? A znáte naopak nějakého lékaře, jehož ordinaci je lepší se vyhnout? Předem díky za každou informaci..

kammka
13. zář 2011

já teda nejsem z Hradce,ale před pár lety byla na jedné diskuzi holčina, která jezdila ke gynekologovi do Třebechovic.. byl prej úžasnej, na první ko jí řekl, ať se nestrachuje, miminko bude a určitě to nebude tak dlouho trvat.. za měsíc měla pozitivní test.. ona psychika dělá strašně moc. tak pátrej po tom třebechovickým mágovi, já jméno bohužel nevím ☹

anitram18
13. zář 2011

Super je doc. Rešlová na poliklinice na Slezském předměstí a v Třebechovicích je MUDr. Farrag Mohamed a ten je taky super 😵

kryserka
13. zář 2011

Já můžu doporučit dr. Rešlovou na Slezském, kdo k ní chodí, je spokojen, jen nevím, zda ještě nabírá nové pacientky. A koho nedoporučím, dr. Šustra na Benešovce.

verusinek
13. zář 2011

Já mohu doporučit pana doktora Mindžáka, ordinaci má ve Věkoších.

mili84
13. zář 2011

Sice to není úplné okolí, ale doporučuju Dr. Dobrkovského z Pardubic... Je to 30km.

monny89
13. zář 2011

Na Ulrichově náměstí v Poliklinice jsou dvě gyndr. - Dočkalová - ta nenabírá. A Kárníková - ta nabírá 😉

martan01
15. zář 2011

Taky se přidám, můžu doporučit MUDr. Zimmerovou, je ve fakultce a vlastní ordinaci má Pod Strání.

bella22
4. říj 2011

MUDr. Kárníkovou můžu taky vřele doporučit, je milá a pečlivá😉. Chodím k ní 8 let a spokojenost.

winter
16. led 2012

Vřele doporučuji MUDr. Ilonu Zimmerovou, Pod Strání. Je velice pečlivá, nic nepodceňuje, super přístup k pacientkám.

ajina17
16. led 2012

Mudr. Vít Grygar Chrudim, super přístup jak od sestry tak od doktora 🙂

macik79
16. led 2012

Já se přidávám s doporučením na pana doktora Farraga. Už neordinuje jen v Třebechovicích, ale má ordinaci i v Hradci. je vážně super

magicka89
16. črc 2018

@kryserka pokud čte někdo tuto starší diskuzi, paní rešlovou už bohužel nebrat..nechce se jí nic řešit a to ikdyž se s manželem snažíme o miminko dvar oky. Odmítla mi udělat hormonální profil a odcházela jsem se slovy, že se snažíme krátce ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru