Dobrý lékař v Jindřichově Hradci či Jihlavě. Poraďte

pipinka
25. čer 2008

ahoj holky, prosím o radu? Je některá z vás natolik spokojena se svým lékařm, že by mi ho doporučila? Mm špatnou zkušenost s mým lékařem a ráda bych slyšela i něco jiného než že ještě počkáme.Kvůli miminku budu dojíždět. Děkuji moc za vaše odpovědi

koccour
25. čer 2008

Ahojky, já chodím v Jihlavě k MUDr. Poustkovi - http://www.pp-gyn.cz/index.htm. Jsem s ním moc spokojená, má ultrazvuk a dokonce i 3 a 4 D. Doporučuji.

petreva
25. čer 2008

Pipinka, koukám, že jsi z JH. Ty bys jezdila k Dr až do Jihlavy? Nevím, ke kterému Dr. chodíš, ale já si moc chválím Pumpra, nevím, jestli přijímá nové pacientky. Také jsou holky hodně spokojený s Dr. Dusíkovou.
Ono je asi pravda, že je skoro stejná cesta do Ji nebo do ČB...Hodně štěstí. Ještě mě napadá, jestli jsi se rozhodla jít miminku naproti, můžete se objednat do CARu i bez doporučení gynekologa. Stačí si jen vybrat do jakého byste chtěli.

pipinka
autor
25. čer 2008

ahojky Petrevo, omlouvám se, že píši tak pozdě, ale dorazila jsem domů z práce-uf, konečně to mám za sebou. Já nejsem přímo z JH, jsem z Dačic, ale kvůli miminku podstoupíme cokoliv 🙂 Můžu se tě zeptat, kde CARE je, jak se to provádí a nějaké info ohledně toho? mě chce doktor poslat v září na laparoskopii a pak se uvidí.Díky moc za vaše odpovědi....

petreva
26. čer 2008

Zdravím,ty jsi teda noční pták...to já už mám půlnoc 🙂
My jsme se vydali do centra v Českých Budějovicích, přišlo nám to nejblíže. Jmenuje se to tam Sanatorium Art. Na prvním pohovoru si Dr. odebralmoji anamnézu - jaké nemoci, porody, potraty, od kdy menstuuji, rodiče..., vzali nám oboum krev, mě vyšetřil vnitřním ultrazvujem a manžel tam nechal spermio. Teď jsem objednaná na 12 - 14 den cyklu, abychom zjistili jestli dochází k ovulaci a řeknou nám výsledky z minula. Prý si popovídáme o tom co dál.
Určitě je CAR i v Jihlavě, ale o něm nic nevím. Ve snažilkách je místnost, kde jsou holky, které tam chodí, můžeš se obrátit na ně, kdyby jsi chtěla vědět víc.
Taky jsme přemýšleli, do jakého CARu se vydat, ale vzhledem k tomu, že se musí jezdit na ultrazvuky, další vyšetření, stimulace...dost často, rozhodli jsme se pro nejbližší a myslím, že jsou tam i dobří. Jistě se najde někdo, kdo tam není spokojený, ale to asi všude. Věřím jim a snad i nám pomohou k miminku. Klidně zase napiš, ráda řeknu, co vím...a taky jak jsi se rozhodla...

bublina7
26. čer 2008

Ahojky pipinka,
Já chodí v JH k dr. Dusíkové a jsem s ní moc spokojená. Vždycky mě vyšetří kompletně vč. ultrazvuku. Jediné mínus je u ní dlouhá čekací doba. Já jsem byla kolikrát objednaná na určitou hodinu a nakonec jsem tam dřepěla i 3 hoďky 😠 , ale jiného doktora bych nechtěla, tak si to odsedím 😅 Taky nevím jestli příjmá nové pacošky. Zkus volat 384376454, ale zkoušej častěji sestra je zaneprázdněná a někdy to nebere 😉
Ahojky petrevko 😀 😀 😀

pipinka
autor
27. čer 2008

holky, moc vám oběma děkuji, zkusím cokoliv. Ještě ale 14 dne počkám, jelikož se mi na testu objevila slabá druhá čárečka, tak že by to po užívání gynexu konečně vyšlo????

petreva
27. čer 2008

Ahoj pipi, co je gynex? Lék nebo volněprodejný doplněk? To by ti vyřešilo všechno, viď. Ať se povedou dvě tlustice 😉

bublina7
27. čer 2008

Pipi já myslím,že ti to vyšlo. Mě se taky napoprvé ojevila slabounká čárečka a to až po půl hodince, když jsem šla test vyhodit a po výkendu jsem si udělala novej test a čárka byla tmavší a mimi na cestě 😀 😀 Kdyžtak písni jak jsi dopadla 😉

vero
27. čer 2008

Pipi, já chodím taky k Poustkovi v JI. Je to příjemný doktor. Měnila jsem lékaře na začátku těhu a s Poustkou jsem spokojená. Sestřička je bezvadná. Oba jsou mladí a pohodoví. 😉 A taky nemusíš chodit na UTZ a monitory do porodnice, protože mají všechno u sebe. 🙂

pipinka
autor
28. čer 2008

petrevo, gynex to jsou bilinné kapky. holky tady na koníkovi mi je tady doporučili a jsou fakt výborné- užívám je měíc a že by to konečně vyšlo???? Vyzkoušej je také, nejsou sice moc levné, ale stojí to za to 😉

pipinka
autor
28. čer 2008

bubulino: byla bych moc ráda. určitě písnu. Teď ale budu na netu míň a míň. Bráška se mi vrací z dovolené a já mu musím net vrátit ☹ ach jo, nevím jak to bez vás zvládnu 😢

monaberuska1
19. únor 2010

Poustka je moc výborný 🙂

baraseliskou
19. říj 2011

Ahoj koukam ,ze je to uz starsi prispevek,ale z dacic to je kousek do Telce a ja jsem spokojena s pani doktorkou Matouskovou,je vynikajici. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru