Doporučili byste prvorodičce Mulačovnu nebo FN Plzeň?

ivkaa11
10. kvě 2011

nemáte nikdo zkušenost??

very
10. kvě 2011

Fakultka Lochotín..stoprocentně..mám srovnání Stod a Plzeň a ač si nemůžu ve Stodě na nic stěžovat..ve fakultce to prostě fičelo. Tam jsem měla pocit, že jsem ve skutečné nemocnici plné odborníků..
I manžel to tak cítil..

petulka33
10. kvě 2011

@ivkaa11 já mám zkušenost z fakultky před třemi roky a byla jsem moc spokojená. Každopádně je tu na koníku téma o Lochotíně i o mulačovce, tak tam se dozvíš více. Určitě v obou tématech najdeš názory pro i proti oboum porodnicím, ale názor si udělat můžeš. Já osobně budu rodit znovu ve fakultce, pro svůj vlastní lepší pocit, že je tam na velmi dobré úrovni neonatologie + další odborná odd., kdyby se cokoli zvrtlo...
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/porodnic...
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/mulacova...

milla.n
11. kvě 2011

Ve FN Plzeň naprostá spokojenost, takže bych si ji určitě zase vybrala. Souhlasím s petulka33, ve FN je neonatologie opravdu na dobré úrovni, u Mulačů nemají takové vybavení, takže kdyby byl problém (stačí, kdyby se rodilo dřív), tak by tě stejně poslali do FN.

heindl
27. únor 2012

Dobrý den,
před 12 dny jsem rodila ve FN Plzeň,musím říct,že to byla moje nejlepší zkušenost(rodila jsem potřetí a pokaždé jinde),ležela jsem tam již pár dnů před porodem na rizikovém,všude čisťoučko,všechen personál velmi profesionální,ale i hlavně všichni byli MILÍ,což je pro pacientky to nejdůležitější,obzvlášť,není-li někomu nejlépe,asistence a lékařské ošetření během velmi rychlého porodu perfektní a uklidňující,no a péče po porodu o mě i naši malou dcerku přímo ukázková 🙂 .Pár lidí mě před porodem zrazovalo,že je to ve FN jako na běžícím páse,musím nesouhlasit,každý tam ví,co má dělat,vše má svůj řád,působilo to tam na mě velmi dobře.Nejvíce si však cením toho,že tam na mě dýchala přátelská atmosféra a pozitivismus,což v dnešní době není až tak standartní.FN Plzeň přeji jenom to nejlepší a samé příjemné pacientky.Ještě jednou děkuji. 😉 😉 Richterová Lenka.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru