FN Ostrava porodnice 2021/2022. Zkušenosti?

maruskacech83
22. led 2022

Dobryden recenze na FN Ostrava porodnice ptám se na zkušenosti děkuji

arwen666
22. led 2022

@maruskacech83 rodila jsem tento měsíc nemůžu jsi na nic stěžovat PA byly všechny 3 skvělé rodila jsem 24 hodin tak jsem jich stihla víc. Příjem pozitivní, porod pozitivní ( zkoušeli jsme různé polohy) 6ti neděli pozitivní, novorozencke pozitivni (chodili se často ptát zda je vše v pořádku )

maruskacech83
autor
22. led 2022

@arwen666 děkuji moc za úžasnou odpověď

dekubo
22. led 2022

Já tady rodila 2019 a půjdu sem znovu, za mě všechno naprosto super 😊

stef9328
22. led 2022

Ja rodila v roce 2019 tam a uz bych jinam nesla. Sice v mem terminu bylo preplneno. Ale jen na asi 2hodinky po porodu nas dali na normalnim gynekologickem oddeleni (same rodicky), nez se uvolnilo misto. A pak nas rozdelili a byla jsem pouze s 1 maminkou na pokoji v sestinedeli. Mam perfektni zkusenost! Jidlo mi chutnalo a vse perfektni.
Prvni porod byl ve Slezske Nemocnici u Karoliny a uz bych tam nikdy nesla.

majulkaa
22. led 2022

@maruskacech83 Mame taky skvelou zkusenost - rodili jsme loni v unoru a vsichni byli skveli. Pripadala jsem si jak v bavlnce, porad se ptali, zda je vsechno v poradku, jestli neco nepotrebuji, na sestinedeli si clovek i vybira snidani na nasledujici den, jidlo taky velmi dobre, ale predevsim pece o maminku a miminko od pocatku porodu az po propusteni proste prvotridni. Doporucuji vsemi deseti 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru