Gyncentrum Praha Chodov. Jaké máte zkušenosti?

nikieda
14. srp 2008

Ahoj holky, chodíte někdo do Gyncentra na Chodově? Jaké máte zkušenosti s přísptupem doktorů? Díky moc za všechny informace 🙂

zmuzle
14. srp 2008

Niki, ja jsem se tam nedavno zaregistrovala a byla jsem tam na vstupni prohlidce a pak jeste nejykch testech. Konkretne chodim k dr. Jandejskovi, doporucila mi ho kamaradka a zatim jsem spokojena. Uvidime co dal.

nikieda
autor
14. srp 2008

Ahoj, díky moc za info 🙂 Věřím, že kamarádka má jen dobré zkušenosti, proto Ti Gyncentrum doporučila 😉 Já jsem nikdy neměla žádné gyn.problémy, takže jsem chodila jen na běžné prohlídky. Teď se 6měs. snažíme o mimi a já byla na pravidelné prohlídce, kde jsem MUDr. ukázala grafy, ale on je jen rychle prohlédl (1 graf/sekunda) a řekl, že Ovu probíhá, udělal mi ultrazvuk (nic k tomu neříkal, tak předpokládám, že je vše ok 😉 ), mám prý jíst kyselinu listovou a nemyslet na to. Za neplodnost se považuje, když pár který má pravidelný styk, nemůže otěhotnět 24 měsíců... Nevím, co jsem čekala, že se dozvím 😉 Ale ráda bych věděla, jaké zkušenosti mají ostatní. Předem díky moc

weri
14. srp 2008

Ahojky, já tam chodila asi tak tři roky a zažila u nich jedno těhu. Chodila jsem k Dr.Pradlový. Když pak zavedli ten poplatek 600,- Kč na rok, tak jsem odešla k Dr. Sadílkovi (ten je taky tam na poliklinice). Přece jenom 600,- za 1-2 kontroly ročně mi přišlo moc. Jinak jsem tam spokojená byla, nebýt těch peněz, zůstala bych tam. Jo a když jsem byla těhu, tak to bylo zrovna přes prázdniny a během 2 měsíců jsem zažila kontrolu u čtyřech doktorů (někdo nemocnej, někdo na dovolený) a všichni byli celkem fajn. Jeden takovej starší, když viděl moje tetování na noze, tak už se začal rozpovídávat o Finsku a chtěl si povídat 😀 .

zdarec
14. srp 2008

čauky holky, chodím na Chodov už asi 6 let, nyní je roční poplatek 900,-kč, do kterého vás v celku nutí, to se mi na nich nelíbí. pak sestra, která učí "dýchání" těhotné ženy nechutně civí, když odmítnete. (samozřejmě je to placené) v celku je mi nepříjemná. jinak můj lékař docela v pohodě.

zmuzle
14. srp 2008

Niki: Ja se taky snazim o mimi 6 mesicu a nic ☹ Presla jsem tam kvuli tomu, ze jsme se prestehovali pres celou Prahu. Nicmene mi dr rekl, ze rok a pul je normalni doba. Mam si pry psat grafy, pak mu je ukazat. Udelal mi taky ultrazvuk a pry je vse ok a pak i teda hormonalni profil (ale jen 1.odber) a vse bylo ok. Ten mi delal diky silnemu PMS. No a ted tam pujdu az bduu tehotna nebo na dalsi kontrolu.

zmuzle
14. srp 2008

Jo a poplatek je 900 Kc

weri
14. srp 2008

Už 900,-? Hmmm... Tenkrát když to zaváděli od ledna 2005 (odešla jsem v prosinci 2004), tak to bylo těch 600,-. Ještě, že jsem teda odešla 😉 .

christla
14. srp 2008

Ahoj holky!
Já teda nechodím na Chodov, ale do Hloubětína a to je to samé, myslím. Poplatek 900,- Kč jsem zaplatila, nepřipadá mi to zase tolik. Přístup doktorů a celého personálu je skvělý. Já byla v Hloubětíně i na laparoskopii a opravdu si nemám na co stěžovat.

gucci
10. srp 2009

ahoj holky
chci se zeptat, chodím do Gyncentra Hloubětín, byla jste tam některá na 3D/4D ultrazvuk?

sirmar
28. pro 2010

Ahoj holky,
máte prosím někdo zkušenosti z MUDr. Kateřinou Bollardt z Gyncentra na Chodově? Díky moc.

mikis
29. pro 2010

@sirmar Ahoj, já k ní chodila. Je moc fajn a empatická. A po odborné stránce také v pořádku 🙂

kvetinkaivanka
6. led 2011

@simar ahoj,já k ní chodím a je moc milá.

kvetinkaivanka
7. led 2011

@sirmar omlouvám se,neumím už ani psát 🙂 taky k ní chodím 😉

boudova
5. črc 2011

Já jsem z gyncentra na chodově totálně rozpačitá. přišla jsem tam až v 8tt (teprve jsem si to zjistila) a ani mi neudělali normální ultrazvuk, nic. jen mě rovnou poslali na UTZ ve 12. týdnu (už mi to tady holky vysvětlili, jaký je v tom rozdíl), který ale stojí 1200, ale jinak jsem neměla žádný utz, prostě nic - ani nevím, jestli to není mimoděložní........a kartu chtěj abych si koupila těhotenskou za 3700, jinak je ta za 900.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru