Gynekolog a porodnice v Ústí nad Labem

titicaca
23. lis 2007

ahoj holky, kamaradka se bude stehovat do Usti nad Labem koncem roku, potrebovala by najit dobreho gynekologa, ke kteremu by mohla prejit a pripadne se neco vic dovedet o mistni porodnici. Rodit ma zacatkem brezna.

poupe
26. bře 2008

tak na dr.Prochazkovou ja mam opacny nazor,ale co clovek to nazor 🙂

sarkal
29. kvě 2008

Prosímvás mám takový dotaz.Chtěla bych se zeptat kdo v posledních měsících rodil v Ústí nad Labem.Nechají tam s Vámi manžela od přijetí nebo ho pošlou domů a zavolají až k porodu?Děkuji

alenka83
29. kvě 2008

ahojky, no doufám, že ti někdo odpoví podle vlastní zkušenosti, také mě to zajímá, neboť za nedlouho mě to také čeká. Ale na předporodním kurzu nám říkali, že manžel/přítel může být celou dobu, ale záleží asi na nálezu a jak to jde rychle🙂

sarkal
30. kvě 2008

Ahoj.Já jsem sice z Teplic,ale v Teplické porodnici to asi nepůjde a mne hodně záleží na tom aby byl semnou.K čemu mi bude,že se pak přijede podívat na to jak ze mne prcek vyleze když tam celou dobu budu někde trpět sama.

alenka83
30. kvě 2008

nene, na předporodním kurzu v UL nám říkali, že v je to tak, že je manžel/přítel stále s tebou dokud neporodíš. Nenechávájí ho tam pouze když je nález minimální a na porod to ještě nevypadá, pak asi tam není, ale když už začnou kontrakce, tak je tam po celou dobu a pomáhá. Toho se nemusíš bát. Spíš jde o to, jestli jste byli na předporodním kurzu v UL a zaplatili poplatek a byli se tam sepsat...Kdy máš termín?

sarkal
30. kvě 2008

Mám termín až 6.11.08,ale už teď sháním informace,protože u nás v Teplicích to tak není.Uvažujeme proto o Ústecké nemocnici a někdy v září se s doktorem domluvím.A nevíš jak je to tam s natstandartem,kolik stojí a tak?

makak21
30. kvě 2008

Ahojky...tak jsem včera byla sepsat porodopis a hned na začátek musím zklamat sarkal. Nikoho odjinud, než z ústí, nepřijímají. Byla tam se mnou mamina z Teplic a prostě ji nepřijali. ☹ Mají stopstav. Takže jedině v TP.

A jinak teď v dubnu mi tu rodila kamarádka a manžela jí poslali domů cca na dvě hodinky....než udělali příjem, monitor atd...a pak už ho mohla zavolat a byl pořád s ní 🙂

sarkal
30. kvě 2008

No uvidíme,ale to rozhodne těhotenská cukrovka,pokud ji budu mít tak do Ústí posílají rodit každou od nás,protože je to rizikové,samozřejmě bych byla radši kdybych jí neměla.No uvidíme až se tam půjdeme podívat a při sepsání porodopisu to řeknu tak snad to bude ok.Čeká mne to za cca 5 měsíců tak to té doby to snad v těch Teplicích bude zase o něco lepší.Moc Ti děkuji za informaci 🙂

makak21
31. kvě 2008

Sarkal, s tou cukrovkou to tak asi bude. Byla tam mamina až z České Lípy, měla cukrovku. Tak uvidíš, ale samo ti držím palce, ať ut cukrovku nemáš 😅

makak21
31. kvě 2008

Jo a jinak nadstandard stojí 800,- 😝

sarkal
2. čer 2008

makak21: Sestřenka ji měla a musela každých 14dní dojíždět do rizikové poradny a rodit chtěla v Teplicích,ale musela do UL právě kvůli cukrovce,nakonec vše dopadlo dobře a má už téměř dvouměsíčního zdravého chlapečka.U mne zatím vše probíhá ok,té cukrovky se hrozně bojím,zátěžový test mne čeká zhruba za 6 týdnů a tak už nejím sladké a snažím se jíst co nejzdravěji i když to na to asi nemá vliv,prý to má nasvědomí placenta a cukrovku mají jak hubení tak silnější a ty co jedly sladké,ale i ti co ho vůbec nejedly.Hlavně ať je zdravé mimčo,při představě, že pak už bude všechno za námi se vždy uklidním a moc se těším.Jinak Tobě přeji také zdravé mimčo a co nejjednodušší porod!V TP stojí nadstandart 500,- to je síla těch 800,- co,ono i 500,- je dost.A také ten jejich slavný poplatek za mamču a mimčo což je síla.

makak21
2. čer 2008

Děkuju za přáníčko, snad to dobře doklepeme do konce, už to máme za pár 😵 🙂

Přesně, 800,- je silné kafe, +120,- denně za mamču a mimčo...Já budu určo na normálním pokoji, sama bych se unudila 😅 Držím palce s tou cukrovkou, ať to dobře dopadne 😉

sarkal
2. čer 2008

Děkuji Ti moc!!Moc se toho bojím tak snad to bude dobré a Tobě přeji rychlý porod bez komplikací!!!!!!!

peta.cz
26. čer 2008

Tak já jsem taky rodila v Ústí a byla jsem moc spokojená. Měla jsem nadstandart a neměnila bych - myslím, že ty peníze za ten komfort stojí - už jenom při té představě, že po porodu jsem musela čůrat při sprchování do sprcháče, protože na záchod jsem si ještě nedokázala sednout. A při představě, že takhle čůrá 5 maminek do jedný sprchy...no nevim...samozřejmě kdyby mi to nevyšlo, tak bych to taky zvládla, ale když už ta možnost toho nadstandartu byla, tak jsem jí ráda využila. Dokonce tam se mnou byl 2 dny manžel (za příplatek dostal rozkládací postel), návštěvy jsou povolené po celý den a prostě jsme si s mimískem užívali sami sebe...taky jsem se bála že by se děti na jednom pokoji navzájem rušili.
Co se týče kojení, tak je to jak psali holky - každá sestřička říkala něco jiného 😒 Ale většinou odpovídali na všechny otázky bez problémů, i když jsem se ptala několikrát na tu stejnou věc 😅
Při porodu vše probíhalo bez problémů, manžela jsme poslali domů, protože nález byl nulový, i když kontrakce jsem měla po 4 minutách, ale ještě se to dalo zvládnout v pohodě. Zavolala jsem ho až když mi píchli vodu a porod se konečně trochu rozjel, sestřičky ochotné a měla jsem jednu mladou doktorku a taky jsem s ní byla spokojená, takže nemocnici v Ústí můžu doporučit.
K MUDr. chodím ke Kolouchovi, ale ten už nepřibírá, má jít brzy do toho důchodu. Prý by měl jeho pacientky přebrat Gerych. Na toho jsem také slyšela jen samou chválu. Dr. Procházkovou nedoporučuju, kamarádky s ní nebyly vůbec spokojené - myslím, že chlapi jsou jako gynekologové podstatně lepší.

kikimaruska
26. čer 2008

Ahojky. tak přidám svojí zkušennost. Byla sem nejdřív týden na rizikovém těhotenství. Sestřičky byly moc příjemné, s některými i legrace, nemám co bych vytkla. Možná to, že mi nikdo neřekl, že si maminy musí nosit svůj toaletní papír...jelikož na wc se nevede. A že jsou některé mamky trochu prasátka, za to už personál nemůže (ach ty věčně počuraná prkýnka 🙄 , snad se každá mamka může i s bříškem otočit a zkontrolovat to po sobě). Pak jsem porodila akutním císařským řezem, protože nastaly komplikace. Byl to pro mě zážitek si sama doťapat až na operační stůl 😀 . Sestřičky na JIP na gyndě opět moc příjemné a celkově doktoři na 1. Všem hrozně moc děkuju a jsem jim vděčná, že mi zachránili miminko před udušením, a že se mi o Kubíka nyní pečlivě starají na dětské JIP a IMP. Původně jsem také chtěla po porodu nadstandart, ale po několikatýdenní hospitalizaci už vím, že sama bych na pokoji, byť s mimčem být nemohla. Není nad to si s někým popovídat, hned to jinak utíká. Co se týče péče o miminko...na to teprve čekám, až budu moct k malému jít...

baterka
31. pro 2011

ahoj, zkusím obnovit téma.... 🙂! Přestěhovala jsem se ze Říčan k Děčínu a sháněla jsem gynekologa. Nakonec jsem z nouze u Dr. Bělky, ale je to celkem děs (chodila jsem v Praze do soukromé kliniky, tj. přípaletk 2000,- ročně, což je pakatel ve srovnání s rozdílným přístupem..., tady jsem čekala i 2 hodiny, než jsem šla na řadu, prostě děs!!!) a jinde mi tvrdí, že nemají místo nebo neberou moji pojišťovnu - OZP 🙄 . Sháním dobrého gynekologa/gynekoložku a to klidně i z Ústí a jsem ochotná si klidně i připlatit v nějaké soukromé klinice. Zatím jsem na netu nic nenašla a tak prosím místňačky, aby mi pomohly... Slyšela jsem, že by tam nějaká soukromá klinika měla být, ale zatím jsem našla (a fyzicky dvakrát byla) jen v Torneru na utz, gynekologa, který by Vás přijal do péče, tam přímo nemají. Začátkem dubna budu rodit, tak jsem se chtěla ještě přemístit nějak smysluplně 😉 . Jinak jsem si tu se zájmem pročetla diskusi o porodnici, ale asi pojedu stejně do Neratovic nebo do Vrchlabí, Ústí je na mě nějaké moc veliké 😝 .
Předem moc díky za Vaše tipy!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru