Gynekolog dostupný autem z Prahy 5. Poraďte

yanna.o
1. zář 2009

Ahoj, sháním nového gynekologa v Praze 5 nebo na jiné Praze, pokud je ta část přístupná z Prahy 5 autem bez velkých a častých kolon a chci

- chodit na čas (tzn. max. půl hodiny po objednání, nemůžu čekat 2 hodiny, až na mě přijde řada)
- empatickou osobu s dobrou praxí
- slušné a profesionální jednání
- dobrou dostupnost (v praze nemůžu jezdit kamkoliv, to je nereálné)
- utz v budově
- mít kde zaparkovat
- aby mě neodbyl za 5 minut, ale věnoval se mi (plánuju další těhotenství)
vím, že chci moc.. 😒 😅

Taky se mi líbí, když řeší snahu otěhotnět a rizikové těhotenství - je to pocitově taková větší jistota..
Mám ráda doktory, kteří sami vše vysvětlí, nic z nich nemusím tahat, jsou slušní, milí a nikoliv protivní a arogantní a samozřejmě ty, kteří vědí, o čem mluví, ne nějaké plašany, matly, patly.. mám s nimi špatnou zkušenost. Hezké prostředí by se mi taky líbilo, komu ne.. ale nad tím se dá mávnout rukou. Sestra ať nemá chaos v administrativě a nevyřvává všechno do čekárny (taktéž špatná zkušenost).

Hledám někoho nejlépe na Praze 5.. Anděl, Smíchov, Barrandov, příp. kolem Podolí, Vyšehradu, Radotín, Zbraslav (příp. naproti radotínu přes řeku..), případně také dojedu po trase metra B (směr Zličín), Řeporyje apod. také přicházejí v úvahu, neb se tam dostanu autem po dálnici (taky směr Ikea na Zličíně, ale z jiné strany). V případě Prahy 6 někde za Strahovským tunelem a ne moc po Miladě Horákové (kvůli kolonám).

nanule
1. zář 2009

Ahoj, doporucila bych ti sveho, jen nevim jestli bere nove klienty, popr. jestli i takhle z jiny casti Prahy. Kazdopadne vse co tu popisujes jsem u nej mela, vcetne ultrazvuku pri kazde navsteve. Jedine teda, ze neni moc upovidany, ale pokud se sama ptas, tak neni nijak protivnej. A jedna se o GYNEA s.r.o. - MUDr. Miroslav Tobrman a najdes ho v Modranech, ul. Prevoznicka 6. Kdyz hodis jeho jmeno do vyhledavace, najdes na nej kontakt...

niki2
1. zář 2009

Taky muzu doporucit sveho, je to MUDr. Vicena a ma ordinaci na Praze 5 (Na Budankach) i Praze 6 (u Stresovicke vozovny). Vsechny pozadavky splnuje, jen je tam nejaky poplatek, bud rocni nebo za navstevu, podle cetnosti. Smlouvy s pojistovnami ale ma. Vice na www.gest.cz

yanna.o
autor
1. zář 2009

díky 🙂 😉
v gestu mají plno 😠
tobrmanovi se zatím nemůžu dovolat..
už mám dost po dnešku... co jsem zkusila, to mi nevychází. mají plno, jsou daleko, ordinujou 1x týdně apod. 🙄

tanuki
1. zář 2009

ahoj, já mohu doporučit http://www.psychosomatika.cz/psy_04.asp?UID=&id...
ale taky nevím, zda zrovna berou. Střídají se tam 2-3doktorky- jedna dělá navíc v CARu, jedna jeden den v týdnu operuje v nemocnici, jsou dost profesionální a milé tak..lehce nadprůměrně 🙂

yanna.o
autor
1. zář 2009

tanuki, tam jsem dneska volala a ta MUDr. Kateřina Jarolímková se přestěhovala někam na tu bělohorskou, takže není v jejich domě. Volala jsem jí a prý má plno a nebere, zvedla mi to asi sestra. O žádné jiné doktorce mi na té psychosomatické klinice neřekli. Ty tam chodíš pořád, pořád jsou tam 2-3? Oni na stránkách mluví a i v telefonu mluvili jen o té jarolímkové. Tam by se mi líbilo, kdyby...
V Gestu mají stop stav celé léto a i nadále mít budou.
Ta Praha je něco v tomhle 😅 co mám dělat? 😒

gababa
1. zář 2009

O Tobrmanovi v Modřanech jsem slyšela jen dobré, chodí tam kamarádka i sestřenice, ale to je pro tebe asi daleko.
V ulici Stamicova v poliklinice je můj gyn. doktor Applt (četla jsme na něj nespokojenost, ale mně vyhovuje ve všem)

nikka.vo
2. zář 2009

přidávám se s žádostí, jen by mi tedy vyhovoval gynekolog - nejlépe gynekoložka na Praze 5 (nebo Praha 13) a poplatek max 1000-1500,-

verliba
10. zář 2009

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru