Gynekolog/ička v Praze. Poraďte

niccky.z
12. říj 2010

Ahojte holky, snazila som sa najst podobnu temu no bohuzial som nenasla 😉 Z vasich skusenosti nevite prosim nejaku dobru gynekologicku ambulance ( gynekologa,genekologicku ) v Praze. Viem ze mozno je to trosku smiesne ale ja mam panicky strach z lekaru no bohuzel musim ist na vysetrenie kedze mam problemy s menstruacii. Dekuji moc

bl4nche
12. říj 2010

MUDr. Březinová, GynFem

mjanca
12. říj 2010

Mudr. Hynek, Hynkova st. i ml., Cerna ..... Krkonoska, Praha (maji svoji ambulanci v dome, je soukroma) - jsem s nimi moc spokojena

marjama
12. říj 2010

Ahojky, já můžu doporučit - MUDr. Nouzová, Gyncentrum. Je výborná, vždy usměvavá a moc hodná.

niccky.z
autor
12. říj 2010

dakujem Vam holky, budem musiet si uz vybrat no moc a moc se bojim 😉 Proste potrebujem lekara ktory ma aj psychicky podpori 😀

pindruska
13. říj 2010

přidávám se k marjama: do Gyncentra chodím už několik let, moje mudra šla na mateřskou, tak jsem začala chodit k MUDr. Nouzové a jsem spokojená. opravdu příjemá, ochotná... akorát nevím, zda v Gyncentru přijímají nové pacientky, když jsem se ptala v září (kamarádka hledala jiného lékaře), tak nebrali ☹ . alektyž tak tam zavolej a optej se.

ivarei
13. říj 2010

Tak to jsem ráda, že nejsem sama, kdo má hrůzu z ženských lékařů. Jezdím do Prahy k dr. Kosovi a nedám na něho dopustit. http://www.znamylekar.cz/16677/mudr-kos-mirosla...

berenika39
13. říj 2010

MEDA na Bulovce, jsem tam spokojená už xx let, zachránili mi tam těhu, když jsem měla jít na revizi a můj pan doktor řekl - počkat, počkat...a petr už má dva roky. takže jsou tam profíci, hodní, je tam klid, příjemné prostředí....tak zkus.

niccky.z
autor
13. říj 2010

@ivarei ja sa raz asi zblaznim z toho strachu neviem preco ale je to take cudny pocit 😀
No ale co uz ked raz musim tak musim. Mas nejaky recept na ten "strach"?

niccky.z
autor
13. říj 2010

@berenika39 dekuji moc, to som rada ze pocujem chvaly aspon na nejakych lekaroch. Kazdy mi rozprava len smutne pribehy a ja sem plna strachu ☹

berenika39
13. říj 2010

nenech se negativně ovlivnit, je to tak, že smutné příběhy se propírají, mluví se o nich, ty dobré zkušenosti se tak rychle nešíří a pak to vypadá, že je všechno špatně....jestli máš bulovku na dosah, zajdi tam, klidně řekni, že jdeš poprvé, oni jsou profesionálové, nic je nezaskočí, na recepci ti všechno vysvětlí a objednají tě, pokud budeš chtít akutně, pokud ti zrovna ted něco je, vezmou tě hned.

niccky.z
autor
13. říj 2010

Ja sem uz u gynekologa bola asi tak pred 6 rokmi lebo mam strasny problem s menstruaciou ( mam take bolesti ze ani 10 ibalginou nepomoze ) a strasne sa nafukujem. Doktor ma vysetril a povedal nieco o zdeformovanej maternici a ze sa to vyriesi porodom. No ja uz mam dost tie bolesti su na nevydrzanie a predsa to bolo uz davno tak by som chcela ist za nejakym ozaj odbornikom aby som vedela nacom som. No strasne sa bojim aj vysetrenia aj vysledku.

niccky.z
autor
13. říj 2010

Teraz som trosku nabrala odvahu takze asi nakoniec budem musiet ist.

berenika39
13. říj 2010

@niccky.z představ si tu úlevu, až se dozvíš, že to není nic závažného, že se to dá řešit, že ti nebude každý měsíc špatně....

niccky.z
autor
13. říj 2010

@berenika39 to je moja najvacsia motivacia, lebo uz mam tej bolesti dost, je to strasny. Dekuji za podporu

ivarei
13. říj 2010

@niccky.z Recept bohužel nemám, kéž bych měla. Snad jen najít bomba doktora. Vadí mi doktoři obecně, asi druh nějaké sociální fobie :-/.
Já třeba u zubaře nebyla od základky, razítko do průkazky jsem si nechala dát s tím, že po porodu určitě půjdu na prohlídku. Pobyt v porodnici byl pro mě utrpení, celý týden jsem tam probrečela. O průběhu celého IVF ani nemluvím, prim. Brandejská byla naštěstí úžasná. Teď je Anička nemocná (odmítá papat) a já se klepu strachy, abych s ní nemusela do nemocnice a modlím se, aby tam s ní kdyžtak vzali manžela. Těžko se to popisuje.

niccky.z
autor
14. říj 2010

@ivarei ja som bola na tom tak isto so zubarmi kym moja jedna kamaratka nezala pracovat. Zacala som chodit k nej a nejak ma ta fobia presla 🙂
Tak to ti nezavidim s tou nemocnicou ale vidila som ze mas krasnych anjelikov doma tak aspon to stalo zato 🙂

ivarei
14. říj 2010

@niccky.z Děkuju, jsem z nich úplně poprděná, jednoznačně stáli za to. 🙂 Ať ti to dobře dopadne.

niccky.z
autor
14. říj 2010

@ivarei dakujem 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru