Gynekolog, Nový Jičín. Poraďte nejlepšího

katiz
26. srp 2008

Ahojky,
chtěla bych poradit, který gynekolog v Novém Jičíně se vám zdá jako ten nej... Chodím k Fojtíkové a zvažuji migraci k někomu jinému.. buď dr. Jaroš, který mě léči v Gyncentru v OV, ale ten má ordinaci až ve Fulneku. Prý je dobrý Pětroš. Nemáte s ním některá zkušenost?? Jaký je atd... Díky

natalka.martina
29. srp 2008

katiz já k Pětrošovi do NJ chodím a je opravdu dobrej, vřele doporučuji, dokonce každý pátek operuje v nemocnici v Ostravě takže nějaké zkušenosti a praxi má, jen když se u něj objednáš tak v ordinaci ještě tak kolem těch 20 min. čekáš, prostě se pacientkám věnuje a neodbyte je tak to trochu trvá 🙂

katiz
autor
29. srp 2008

Nevíš náhodou jestli bere nové pacientky? Jaký je při vyšetření, je příjemný? Zažila jsem totiž jedno dost neohleduplně provedené vyšetření, tak se trošku bojím, že jakožto chlap nebude mít pro to cit... ale k Fojtíkové už nechci

natalka.martina
30. srp 2008

tak to si zkus zavolat sestřičce jestli bere nové pacienty, já k němu chodím dost dlouho takže nevím
no mě osobně se zdá, že jemný je,na chlapa teda určitě, někdy mám z něj pocit že je až stydlivý, ale určitě by nedělal nic co by tě bolelo nebo bylo nepříjemné, ale to jsou jen mé zkušenosti, musíš to sama zkusit a pak uvidíš

hupcza
7. led 2009

ahoj
tak jej doporučuji
přecházela jsem k němu po přestěhování bez potíží (ale přee jen už to je delší doba - cca 3 roky)

je ohleduplný - dokonce kdy jsme byli na utz s manželem, tak se mě ptal jestli ho má připustit i k prohlídce na koze a nebo jej má nechat počkat až na ten utz, aby mě neviděl v nelichotié pozici ... prostě řeší i to, jak se tam člověk cítí
není žádný velký extrovert a komunikátor, ale na mé dotazy vždy ochotně odpovídal v dostačujícím rozsahu

werminka
11. led 2009

Ahoj, také chodím do NJ k dr.Pětrošovi a z mé strany naprostá spokojenost. Chodila jsem dříve do Kopřivnice na gyndu, ale po špatných zkušenostech jsem přešla... tento doktor mi byl doporučen od hodně kamarádek, tak jsem to zkusila. Přešla jsem k dr.Pětrošovi cca před 2 léty, těsně před tím, než jsem se snažila otěhotnět. Celé těhotenství proběhlo v pořádku, pokaždé mi vše vysvětlil a všechny mé dotazy zodpověděl, myslím si, že je to kapacita doktor, takže doporučuji 🙂

nika
11. led 2009

katiz a shá¨níš někoho přímo v NJ. já chodím k Jurečkovi ve Frenštátě. nauvažuji přejít, ikdyž to mám z ruky. Jinak na Jaroše ve Fulneku samá chvála. opradu, spolupracoval s Gyncentrem v Ostravě teď stím centrem v Polance.

kacca7
5. bře 2009

ahoj holky 😉 zvažuju útěk od svého doktora k někomu dobrému 😉 můžete někoho doporučit? děkuji 😵

mamidani
5. bře 2009

Ahoj holky,koukám že sháníte nové gynekology.Koukněte ne www.znamylekar.cz a do vyhledávače si zadejte gynekolog a město kam byste k němu chodily.Vyjede vám to všechny gynekology v tom daném městě i s hodnocením od pacientek,podle toho si můžete vybrat toho s nejlepšíma referencema 😉 tak držím pěstičky ať vám výběr dopadne dobře a ať jste s novým lékařem spokojené 😉 krásný den Dani

blanickaa
12. dub 2009

Já chodím k Valešovi a nemůžu si vůůůůbec stěžovat přecházela jsem k němu od Marka. Jo a na Fojtíkovou jsem slyšela jen samé špatnosti ☹

janulla84
15. dub 2009

Ahoj holky taky codim k Valešum a jsem naprosto spokojena jen cekacka je tam trosku delsi ale s tim se pocita ,kdyz se vam dr. venuje tak jak ma.Takze taky muzu vrele doporucit. 😎

peggy007
4. dub 2015

Zdravím, nemá někdo gynekologa na Gregorová ulici v novém Jičíně a nevíte ordinální hodiny??? Dekuji

semrousek
16. led 2017

Maminky nechodí některá z vás do gyn.ambulance Femigyn k paní doktorce Hrubošové?Jste spokojené?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru