Gynekolog - Praha 4 - nejlépe Háje, Chodov. Doporučte

maybay
10. led 2012

ahojky, muzete mi doporucit dobreho gynekologa - chlapa na Praze 4? Chodila jsem do gyncentra, ale to se prestehovalo do Hloubetina. Tam se mi cestovat z Haju nechce. Nasla jsem jich dost na netu, ale ne vsichni maji dobre zkusenosti. Jsem z toho zoufala ☹ Diky za doporuceni

maybay
autor
19. led 2012

@levata taky jsem si vybrala adc sanatorium, dr. Lippert, a je uzasnej, doufam, ze mu to vydrzi 🙂

maybay
autor
19. led 2012

@elgereta Tam jsem puvodne chtela jit, tak jeste ze jsem nesla... diky za info

maybay
autor
19. led 2012

@weri k te hodi kamaradka, ale rikala, ze tam neni casto... Ja uz mam vybrano, dekuju 🙂

maybay
autor
19. led 2012

@jmisa to nechodis ani na preventivni prohlidky?

jmisa
19. led 2012

No Lippert je o něčem jiném než Havlín, když jsem tam chodila, tak ordinoval někde v suterénu, teda mimi hlavní ordinace a tenkrát teda pouze za hotovost.
Ale Lippert bude už asi celkem ve věku ne?

jmisa
19. led 2012

@maybay chodím, já chodím k Motyčkovi do Gynfem, přešla jsem k němu od Havlína.

maybay
autor
19. led 2012

@jmisa No zas tak stary neni, tak po 60 a u dr. se jen tak do duchodu nechodi 🙂 Mam z nej moc dobry pocit, je peclivy a prijemny

maybay
autor
19. led 2012

@jmisa jo tak 🙂

maybay
autor
19. led 2012

@aajda Mudr. Lipperta z adc sanatoria a jsem moc spokojena, snad to bude tak i nadale

jmisa
19. led 2012

@maybay 😀 kdysi jsem pracovala s holkou a ta se kamarádila s jeho dcerou, už je to dost let a už tenkrát mi přišel starší (proti mně) 😀
Tak jsem si ho našla 1947, tak to už je v důchodovém věku.
To jsou moje noční můry - hledat za pár let nového lékaře, mě to čeká za chvilku se zubařkou. 😝

maybay
autor
19. led 2012

@jmisa Ja myslim, ze tam 10 let jeste bude 🙂 Je to cipera, mladyho bych stejne nechtela

weri
19. led 2012

@maybay Dr. Hajdušková tam je momentálně pouze středy, ona nějak v březnu rodila, tak je ještě na rodičáku vlastně 😉... Ale tam není problém jít k jinému Dr. co tam ordinuje 🙂. Každopádně gratuluji k výběru, já takhle vybírala hodně nutně v r. 2008 a doufám, že nebudu muset vybírat znovu, je to vždycky boj 😀...

maminecka145
28. lis 2014

Vřele doporučuji pana doktora Kuráče má nově otevřenou ordinaci na Chodově http://www.znamylekar.cz/andrej-kurac/gynekolog... ..Pan doktor je vždy ochotný usměvavý dokáže pochopit i poradit.Po pár špatných zkušenostech první doktor ke kterému se ráda vracím kontakt na čísle 777 367 208 to mi připomína že dalši vyhoda pana doktora je že je pořád na telefonu.Doufám že jsem pomohla Kamarádová P

dianadkz
9. dub 2017

@martinakl Ahoj , som zo Slovenska a zháňam dobrého gynekológa/gynekologičku. Chcem sa spýtať kde presne je ten čo k nemu chodíš? 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru