Gynekolog, Praha. Doporučte

chiguita
21. kvě 2010

Hledám dobrého gynekologa,(gynekoložku ) z Prahy.Prosím,můžete mi někoho doporučit,u koho jste spokojeni.
Děkuji za každé info,možno psát i do IP 😉

chiguita
autor
23. kvě 2010

Žádné doporučení ? ☹

sabi11
24. kvě 2010

Ahojky,
myslím, že ti určitě můžu doporučit MUDr. Hujovou z Černošic. Je naprosto skvělá!! 🙂

mikov82
24. kvě 2010

Ahojky, já chodím k MUDr. Rozsypalové z Dolních Počernic a je opravdu skvělá. Máme za sebou bohužel zamlklý potrat a dr. byla úžasná jak před těhotenství, tak v průběhu i teď po potratu, kdy je fajn přístup dr. moc důležitý... takže ode mě má rozhodně 100 % a kámoška, co mi ji doporučila je taky max. spokojená 🙂

paulie
24. kvě 2010

z P7 - MUDr. Chaloupecký a MUDr. Jatelová ... ta se teď stěhuje na P10. U obou jsem zažila naprosto skvělý lidský přístup i humor, měla jsem pocit, že klient je pro ně opravdu partner a ne "pacoš-kus masa", v jejich ordinaci je možné si i připlatit nadstandardní péči v několika "levelech", ...

ajinka22
24. kvě 2010

Ahojky, taky doporučuji MUDr. Hujovou z Černošic. Skvely pristup, skevle vybaveni 🙂

draczech
25. kvě 2010

Ahoj, doporučuji Mudr. Podzemný Praha 4!

saruled
11. led 2011

@draczech
Ahoj, prosím tě mohla bys mi říct, zda se u pana doktora platí nějaké poplatky navíc nebo vše jde přes pojišťovnu, mám VZP. Děkuji ti moc za odpověď!

draczech
11. led 2011

Ahoj, mám též VZP. Platím klasicky 30,- za návštěvu a pak za nějaký vyšetření, ureaplasmata, mykoplasmata, chlamidie klasicky nějaký poplatek.. Za vyšetření vč. krve, všech těchto nadstandardních testů a prohlídky jsem platila cca 300,-. Jinak při klasické např. roční prohlídce jen těch 30,-. Myslím, že to půjde většina přes pojišťovnu. Je to velice pečlivý doktor se smyslem pro humor.. 🙂

kvetinkaivanka
16. led 2011

ahojky,
já můžu doporučit Gyncentrum Chodov-Mudr.Kateřina Bollardt.Je skvělá!!!

saruled
17. led 2011

Ahoj, super! Děkuji za doporučení a za rady! 😵 Mrknu i na ten Chodov, uvidím.
Přeji všem, pěkné pondělní ráno 😉

neu.sona
3. srp 2011

Ahoj holky, zajímalo by mě, jestli je nějaká těhulka, co chodí k doktoru Podzemnému?? Chtěla bych se na něco přeptat. Děkuji.

cell
3. srp 2011

@neu.sona : ahoj, plánuju přejít k Dr. Podzemnému po porodu (teď jsem hlídaná u Apolináře). Jak jsi u něj spokojená??

neu.sona
3. srp 2011

@cell Je super. Za svůj krátkej život jsem poznala asi svoje 4 gynekology a tenhle je úžasnej. Vřele doporučuji. I jako člověk. Mluví s Tebou na rovinu, v pohodě, v klidu. Vyšetřil mě tak, jak nikdy žádnej doktor. Odcházela jsem poprvé od něj po 40 minutách s otevřenou pusou. Podruhé po 30 minutách. To co mi léčila jiná mudra rok, on měl za měsíc vyřešené.
A právě hledám někoho, kdo je u něj už těhu, abych věděla, jak se tváří na neschopenky :o).

cell
3. srp 2011

@neu.sona : tak príma, zatím jsem o něm četla samou chválu. Sídlí teď ve vilce tady u nás za rohem, což je pro mě dost pohodlné, tak se tam zajdu přeregistrovat 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru