Gynekolog v Brně, doporučte

vevebubu
13. říj 2014

Ahoj holky...🙂
Prosím o radu. Ráda bych si v Brně změnila gynekoložku a nějak se nemůžu rozhodnout kam se objednat. Můžete mi prosím někoho doporučit? Děkuji moc 🙂

paracka
13. říj 2014

@vevebubu sanatorium helios, stefanikova 12,brno kr.pole a tam mudr.Kovacova nebo mudr. Fiser 😊😉

adypro
13. říj 2014

Gynekologické centrum Šárka, Vranovská.

zmrz_lina
13. říj 2014

Chodila jsem k paní dr. Strmiskové (když jsem ještě bydlela v Brně) a byla fajn.

hannak3
13. říj 2014

@adypro Taky doporučuji jen nevím jestli nabírá nové pacientky

verrunn
13. říj 2014

MUDr. Kubíčková na Orlí v centru Dvořák - nové pacienty bere 😉

majdulacek
14. říj 2014

Chodím do Sanatoria Helios na Štefánikove 🙂 a k dr. Fischerovi.

michalka83
14. říj 2014

Taky jezdím do Heliosu k Mudr.Fischerovi. 🙂 🙂 🙂

ronikaaaa
14. říj 2014

též doporučuji Šárka Kutálková, gynekologické centrum

craki
14. říj 2014

Za me Gynekologie Rubin, vyborne reference na znamy lekar .cz a moc prijemna pani doktorka Hošková i sestricka 🙂

luciejanku
14. říj 2014

Sanatorium Helios dr. Bilkova. Neskutecne hodna pani doktorka 🙂

aluskacz
14. říj 2014

MUDr. Nevrlka (stará poliklinika Židenice, ul.Kuklenská). Výborný lékař 🙂

vevebubu
autor
14. říj 2014

Děkuji moc za za doporučení 🙂

adypro
16. říj 2014

@hannak3 Přímo Dr. Kutálková si myslím, že nebere, ale její kolegyně ano.

hannak3
16. říj 2014

JJ taky si to myslím ?🙂 chodím k Dr Kutálkové od té doby co svou ordinaci otevřela a je super.

nov.tere
4. lis 2014

Paní doktorka Dufkova v Řečkovicích.

ester34
4. lis 2014

Dr. Kutalkova je úžasná!

selvinka
20. únor 2015

@paracka
@michalka83 Děvčata, můžu se zeptat, jestli vám dr. Fischer v těhotenství dělal při každé poradně UTZ? A celkově jak probíhá jeho každá poradna v těhotenství (co vše udělá). Mně můj Dr.dělal jen 3 UTZ a byla jsem celkově z jeho péče zklamaná, a tak bych ráda při budoucím druhém těhu lepší péči. Moc díky!

paracka
20. únor 2015

@selvinka ja chodim v heliosu k mudr.kovacove a ta delala utz jen jak se ma, pokud ovsem se mi nebo ji neco nezdalo kontrolovala mimco casteji

selvinka
20. únor 2015

@paracka Dekuju za prispevek, ale k zene nechci jit. Mam spatnou zkusenost a i kdyby byla nejlepsi na svete, tak chci chlapa 😀

michalka83
20. únor 2015

@selvinka Pan dr.Fischer mi dělal při každé kontrole vnitřní ultrazvuk.Já jsem tam od 17tt chodila skoro každý týden,protože se mi zkracoval čípek a tvrdlo mi břicho.Opravdu to bral zodpovědně a chtěl mě vidět častěj.A ke konci mi sestra dělala ozvy.A v 35tt mě odeslal na Obilňák.Tak pak jsem docházela tam.Já jsem s péči pana doktora naprosto spokojená a neměnila bych ho za nic 🙂 🙂 🙂

jajyna
9. dub 2017

@craki Dobrý den,uvažuji o změně gynekologa a právě se mi zatím zamlouvá dle referenci Mudr.Hošková.Píše na stránkách ,že dokonce provádi sama NT screening.Mohu se zeptat,jestli je tomu tak?Díky

craki
9. dub 2017

@jajyna Ja byla s peci v tehotenstvi maximalne spokojena. Bohuzel jsme se prestehovali tak nevim jak to ma aktualne. Naposledy jsem tam byla ke konci roku 2015 a to nt screening jeste nedelala.
V te dobe ale mela zlatou sestricku a vse v tehotenstvi mi srozumitelne vysvetlila ikdyz problemy byly. Take nemela problem kdyz jsem odmitla triple test. Celkove mi jeji pristup vyhovoval a soucasny gynekolog neni zdaleka tak prijemny jako ona 😉

jajyna
9. dub 2017

@craki Děkuji za info,příští týden si tam budu volat,jestli bere nové pacienty.

jipe
9. dub 2017

taky jsem moc spokojená s MUDr. Bílkovou z Heliosu (ultrazvuky teda jen na začátku a pak standartně screeningy, jinak jen poslech srdíčka naslouchátkem)

kdanak
11. dub 2017

Já chodím k MUDr. Čoupkové v Žabinách. Maximální spokojenost. 😉