Gynekolog v Brně, máte dobrou zkušenost?

helcaify
1. led 2013

Ahoj holky jsem z Brna a v 8 týdnu těhotenství. Chodím k panu doktorovi ( nechci jmenovat). Celou dobu se choval dobře. Jakékoliv vyšetření prováděl šetrně ale nikdy nic pořádně nevysvětlil. Momentálně se nacházím v situaci kdy nic neřeší a na vše mi odpoví, že je v pořádku. Asi bych ráda navštívila i jiného gynekologa,který by mi mé otázky zodpověděl a udělal nějaké vyšetření. Máte nějaké dobré zkušenosti s gynekology z Brna? Díky 🙂

milmic
1. led 2013

Teoreticky by měla brát nové pacienty paní doktorka Dobrovolná na Révové. Nebo spíš před půl rokem ještě brala. Moje lékařka je fajn, ale už nebere.

paklicek
1. led 2013

Mám super doktora - MUDr Opletal, ordinace je na Kolišti.

cacamila
1. led 2013

nevím, jestli bude jednoduché přejít k jinému doktorovi v těhotenství. Mám stejný problém.

soleilll
1. led 2013

@helcaify
@cacamila
Zkuste si najít někoho s dobrým hodnocením tady: http://www.znamylekar.cz/ - i podle adresy působiště. Tohle je hodně citlivá věc, tak přeju hodně štěstí.

helcaify
autor
1. led 2013

@milmic Děkuji, k paní doktorce jsem se již objednala 🙂

lisanda81
1. led 2013

Mudr Kotrba z Heliosu, pečlivý, příjemný a profesionál.

tavia
2. led 2013

já mohu doporučit svého lékaře: http://www.znamylekar.cz/karel-nevrlka/gynekolo... je úžasný a vše vysvětlí, jsem těhu, bydlím v Praze a chci do posledních možností jezdit do Brna k němu...až v poslední fázi přejít do porodnice v Praze...takže prostě špička, chodím k němu už víc jak 9 let...

fialka1122
6. led 2013

@tavia Taky chodím k Dr. Nevrlkovi a jsem s ním maximálně spokojená!! Ale na stránkách má napsáno, že už nebere nové pacientky z kapacitních důvodů...

tavia
6. led 2013

@fialka1122 aha tak to jsem nevedela...uz se k nemu v patek tesim 🙂

fialka1122
6. led 2013

@tavia Tak se k němu vždycky těším 😉 Zní to možná pro jiné divně, ale je skvělý...

tavia
6. led 2013

@fialka1122 jj presne jak pises, navic on dokaze cloveka tak povzbudit a nabit pozitivni energii, ze to az neni mozny, to je snad jedinej doktor, ke kterymu se vzdy tak tesim 🙂

fialka1122
6. led 2013

@tavia Kdyby jen jeho, pár let zpět měl zdravotní problém můj bývalý a pomohl nám oběma.. Hned při návštěvě volal známému - odborníkovi a my měli všechny potřebné informace.. Je zlatý!! Navíc nic zbytečně neléčí agresivně a vždy hledá spíš příčinu..

asineda
18. led 2013

@helcaify ja chodim do heliosu a spokojenost.predtim jsem chodila do bileho domu kde byl tak takovej laxni doktor, vse porad v pohode a kdyz jsem byla tehotna tak me prohlidl jednou- cca 5tt..rekl ze tam asi neco je, pak mi vzal krev ta potvrdila tehu. V 8tt jsem dostala prukazku a slo se...ve 12 tt jsem zacala spinit,tak sem mu volala a on se ok...pak se to srovnalo...no a ve 14tt jsem sla na screening kde mi rekli, ze uz 4tydny je plod mrtvej...takze marek michal iz nikdy

hrasok100
28. pro 2013

@fialka1122 @tavia Taky se přidávám k velice spokojeným pacientkám pana doktora 🙂 Jemný u vyšetření, vše vysvětlí a poradí vyzkoušet i "babské" rady dřív než nastoupí k čistě chemickému a lékařekému zásahu. Moc prima člověk.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru