Gynekolog v Českých Budějovicích. Poraďte

evule76
29. dub 2011

Holky můžete mi poradit nějakého super doktora v Budějovicích. Stěhuji se tam a jelikož jsem snažilka, nechci šáhnout vedle 😀 Díky moc

kacatko_1907
29. dub 2011

ahoj, každý je spokojený asi u někoho jiného, ale hodně si kámošky chválí dr. Tůmu, Míku a nebo Lišku 😉

marcelkap
29. dub 2011

Já chodím k dr. Švecovi. Je na poliklinice Sever. Nemůžu si ho vynachválit. Taky jsem se sem stěhovala a když jsem šla k němu, tak jsem byla taky snažilka a mooc mi pomoh - nebýt jeho tak dneska nemáme Lindušku. Působí i v nemocnici. A co se týče nezdravotní stránky, tak je strašně hodnej, usměvavej, všechno vysvětlí, poradí, popovídá, má opravdu o svoje pacientky zájem.
Chválím chválím a zase chválím 😉

bebinka
29. dub 2011

Chodím k MUDr Hořejší a její přístup mi naprosto vyhovuje. Rychle, k věci, s úsměvem. Spokojenost 😉

jaru30
30. dub 2011

Ahoj, já chodím k Radaně Bosákové. Otevřela si ordinaci na poliklinice Jih. A je super! Moc fajn. A myslim, že pořád nabírá 🙂

golymetr
30. dub 2011

ahojky já chodím k dr.Liškovi na jih a jsem max spokojena vždy uděla celkove vyšetření

xpetulis
2. kvě 2011

Ahoj, taky chodím k mudr. Hořejší, a nemůžu na ní říct jediný špatný slovo, každej půl rok prohlídka, s každým problémem mi pomohla.. Je to soukromá doktorka, takže se za prohlídku platí asi 100, ale zas ta čekárna i ordinace je fakt pěkná, přístup doktorky i sestřičky taky super, moderní vybavení a za tohle těch "pár kaček" za rok ráda obětuju..

vladimuraz
3. kvě 2011

Ahoj, tak já naopak právě MUDr. Hořejší jako jedinou nedoporučuji a to důrazně 😉 Nejenže při každé návštěvě platíš cca 100,- Kč, platívalo se i za vystavení receptu 50,- Kč a to už před 10 lety, kdy neexistovaly žádné regulační poplatky. Když jsi objednaná, čekáš klidně hodinu, neobjednané téměř nebere a když už Tě vezme, dá Ti to náležitě sežrat, dovede být pěkně nepříjemná. Když máš akutní problém, třeba mykózu, poradí Ti po telefonu a objedná Tě za 2 měsíce (třeba se to už zlepšilo, protože hodně pacientek od ní odešlo), schválně mrkni na :
http://www.znamylekar.cz/3116/mudr-horejsi-vand...

xaxanka
12. kvě 2011

ahojky holky...a znate nekdo na poliklinice jih doktorku vandasovou hanu...a nejaky nazor diky

petasa
13. kvě 2011

na nazory na DR.VANDASOVOU JUKNI NA WWW.ZNAMYLEKAR.CZ

veronikaprostenika
13. kvě 2011

Souhlasim s nazorem na Dr. Horejsi, u me kamaradky dost zanedbala nejaka vysetreni potrebna ke schvaleni antikoncepce a kamaradka skoncika na ARU 😔 ... Ja k ni chodila asi pul roku a pristup... Prijde mi jak pani podnikatelka a ne lekarka 😝. Ted chodim k MUDr. Svecovi na polikl. Sever a jsem naprosto nadsena. U nej by mi nedelalo problem davat za prohludku treba 200kc. Sestricka je moc mila, coz vetsinou nebyvaj. Proste paradni ordinace 😵

zdeniii
14. kvě 2011

Ahojky já chodím k Tůmovi a jsem spokojená 🙂
Ale na každého doktrora jsou názory pro i proti, to je jasný :_) takže někdo někoho vynachválí a někdo naprosto pohaní... to už je život 🙂)

schedulka21
4. dub 2012

Zdenka Kucerova. 😎

pigy
4. dub 2012

MUDr. Výborná Daniela, poliklinika sever 🙂

miky
6. dub 2012

MUDr. Petr Skála, moc mě mrzelo, že jsme se po odstěhování z Č.B. od něj musela přehlásit jinam.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru