Gynekolog v Ostravě. Poraďte dobrého

jjohanka
15. bře 2008

Ahoj holky, prosím poraďte dobrého gynekologa v OV. Už mám jeden tip od Snažilek v Ostravě. Ale třeba se vás na téma vyjádří více. Díky moc.

zdenka26
15. bře 2008

Ahojky,tak já chodím k Rozbrojovi na polikliniku na pískáčích,střídá se s Pomahačem.Oba dva jsou super.Asestřička je moc milá 😉

majtinka
19. bře 2008

Ahoj holky, taky přemýšlím o změně gynekologa, tak jestli víte některá o nějakém dobrém nejlépe v centru Ovy, tak budu moc ráda 😉

jjohanka
autor
19. bře 2008

Ahoj Majtinko, to máme na sebe štěstí 😵 ( kvas. infekce 🙂
Holky na snažilkách z OVy mi doporučily Kudělku, podívej se na gynet.cz. Je teda bohužel ve Výškovicích. Já už jsem k němu objednaná, pak dám vědět.

krista
28. srp 2009

nikit • 1d • 25. březen 2009 ve 13:51
Ahojte, žijem v Ostrave a hľadám si nového gynekológa, alebo gynekologičku. Poradíte mi s výberom? Chodí niekto k Mudr. Petarovi Gráfovi? Aké máte s ním skúsenoti? ďakujem za všetky Vaše info. 🙂

bianca • 1d • 25. březen 2009 v 18:49
nikit ahoj Ostravacka.Ja chodim uz 7 rokov k Slezakovi na pol.v Hrabuvce a maximalna spokojnost

zanetka82 • 2d • 25. březen 2009 v 19:40
Ahoj. Já chodím do Vítkovické nemocnice k Dr. Kulové super ženská nemužu si jí vynachvalit. 🙂

lucenek • 1d • 25. březen 2009 ve 20:10
tak ke Kulové chodila segra a pěkně ji zanedbala 😠 má prekancerozu čípku musí na konizaci a kdo ví jestli bude moct mít děti ☹

bianca • 1d • 25. březen 2009 ve 20:38
Luci tak to je na zalobu

janeyzelvicka • 1d • 25. březen 2009 ve 20:40
Já chodím do Gynetu ve Výškovicích - dr. Hrankay, spokojenost naprostá, ale je to soukromá ambulance a musí se tam připlácet.

lucenek • 1d • 25. březen 2009 ve 20:41
bian vím...ségru léčila na mykozy přitom původce byl jinde že stačilo by udělat pořádně stěry 😠 ato jí je 24

zanetka82 • 2d • 25. březen 2009 ve 21:07
Tak já jsem teda spokojená.... stěry, ultrazvuky mi teda dělají .Přijde mi super i jako prvorodičku u Petříka mě hodně podržela. 🙂

lucenek • 1d • 25. březen 2009 ve 21:23
to segře je taky dělala ale ne pořadně 😒

bianca • 1d • 25. březen 2009 ve 21:36
a este tu su realne nazory http://www.znamylekar.cz/

az sa idem pozriet na tu dr.

zanetka82 • 2d • 26. březen 2009 v 07:43
Tak sem se dívala a zas tak strašné to není....sto lidí sto chutí a různých názoru. 😉

lucenek • 1d • 26. březen 2009 v 08:48
mno myslím že když tam písne segra tak nebude mít 30% ale mnohem mín ale bian dík za ten odkazaspon mám kde kukat 😉

bianca • 1d • 26. březen 2009 v 08:50
zanetka82 no dost hrozne to je lebo tie stranky navstevujem casto a asi nikto este nemal tolko zapor.hodnoteni ako ona 😠

luci ja tam stale cucim a kontrolujem kamossov 😀 😀 😀alebo hladam odbornikov ked potrebujem

jaruschk • 1d • 26. březen 2009 v 09:00
Ahoj já chodím k Mudr.Kunčarovi na Mepfacentrum v Porubě a vpoho,sice trošek starší,ale kapacita ve svém oboru,je to soukromý gyndař

zanetka82 • 2d • 26. březen 2009 v 09:01
Jsou tam teda i horší. Ale o to nejde. Mě je líto Lucí že tvoje sestra měla zrovna takovou smulu.
Já sem sní opravdu hodně spokojená
Bian jinak opravdu dobrý odkaz dík....už jsem se dívala na dětskou a zubní lekařku 🙂 😉

lucenek • 1d • 26. březen 2009 v 09:07
bian jo já taky už jsem tam přidala radima našeho neurologa 😀
ale ta lipková je fakt třída

nikit • 1d • 26. březen 2009 v 16:01
Holky, moc Vám ďakujem za Vaše tipy. 🙂 😉 🙂

hufina79 • 1d • 26. březen 2009 v 17:52
Ahoj,
ja chodim k MUDr. Jelínkové na polikliniku v Hrabůvce. Nemůžu si na nic ztezovat. Vzdy vse delala poradne, prevenci i poradnu... V tehotenstvi mi vzdy poradila dobre a je moc hodna. Je uz sice starsi, ale porad dobra, teda aspon dle me.

januzza80 • 2d • 26. březen 2009 v 19:02
Ahojky holky,

NIKIT,ja sice ziju v Anglii,ale narodila jsem se v Ostrave a muzu doporucit pana Kempneho starsiho a mladeho jsou na Slezske nekde u modreho pavilonu.Chodi k nemu moje mamka a jeji kamosky a jsou spokojene.Jsou dvanejlepsi gynekologove z Ostravy a to je Pan Kempny a pan Segeta,ktery je bohuzel ted v Klimkovicich za Porubou a k nemu jezdim ja a strasne mi p[omohl,kdyz jsme mela rakovinotvorne bakterie na cipku a pomohl mi a mam ted dve krasne deti.

raduska2006 • 2d • 27. březen 2009 v 08:37
nikit - ja chodim k Slezakovi na polikliniku v Hrabuvke 😉 a zatial som spokojna...

lluciferek • snž • 31. březen 2009 v 19:14
no tak já bydlím v Irsku ale jsem Ostravačka a pravidelně co půl roku lítám domů a navštěuji gynekologa. já chdím ke Karlu Buchtovi je v centru za hospodou Baník. No ale taky se tam doplácí.Mamča tam chodí taky a je spokojená dokonce asistoval u mého pordu takže mně zná odmalička 😀 mamce včas chytil rakovinu dělohy,takže je maminka vpořádku. 😉

nevesta2009 • 1d • 1. duben 2009 ve 12:51
NIKIT: Mudr.Kuras v silesiamedical, mladý 12 let praxe, zodpovědný, měnila jsem za poslení rok 3 x páč jsem frfňa na doktory🙂 NAjdeš na něj hodnocení i na znamylekar.cz 🙂

sabinecka • 1d, 25tt • 2. duben 2009 ve 13:08
Já mám Mudr. Tvarůžkovou je ve vítkovické nemocnici a je naprosto boží. 😀
Rodila mi i první dítě takže když plánujem druhé tovnou jsem se k ní nechala na trvalo přehlásit.

misicka85
18. zář 2009

Já chodím do Gynetu v OVě Výškovicích. Jako snažilka jsem chodila k dr. Kudělkové, jako těhulka k dr. Langrovi a teď znova jako těhulka k dr. Kudělkovi a všichni jsou naprosto super. Jednou mě jako těhuli vyšetřoval i dr. Hrankay a taky super, měla jsem štěstí že při mém porodu měl zrovna směnu ve Vítkovické nem. tak mě i odrodil 🙂

marketka.27
7. říj 2009

Taky nedám dopustit na Gynet Ostrava - Výškovice. Chodím k dr. Kudělkové (sqělá), ale byla jsem párkrát i u dr. Langra (nemám naněj žádný názor - byly to jen kontroly, nebylo co řešit) a u dr. Kudělky (mám z něj hodně dobrý dojem). Sestry taky prima. Organizace perfektní. A mají i svoje webovky.

jankabry
2. lis 2009

tak já chodím tady http://www.silesiamedical.cz/ a jsem naprosto spokojená. Profesionální přístup, super lidi, pěkné prostředí a komplexní péče. Za sebe jenom doporučuju! Nejvíce spokojená jsem s doktrem Ichnovským a to jak mladším tak starším.

orchidejka
15. únor 2011

Ahoj holky, oprašuji toto téma. Hledám dobrého gynekologa v Ostravě,nejlépe centrum a okolí.
Můžete mi prosím poradit? Nechci žádného starého bručouna, který už se vidí v důchodu a je otrávený, že musí chodit do práce. Dík za vaše tipy 🙂

bellka
16. únor 2011

@orchidejka ahoj, já chodím cca 13 let k MUDr. Karlu Buchtovi, má ordinaci u Baníku (zastávka Husův sad) a jsem naprosto spokojená, profesionál a borec na svém místě. Sice se tam platí, ale co je pár korun za zdraví 😉

momis
16. únor 2011

@orchidejka ahoj, já taky chodím celou dobu k MUDr. Buchtovi a jsem spokojená. Souhlasím s Bellkou 😉

orchidejka
17. únor 2011

holky, děkuji za radu. Zkusím MUDr. Buchtovi zavolat, snad má pro mě ještě volné místečko 🙂

crayon
15. bře 2011

Ahoj, chtěla bych se zeptat někoho, kdo chodí do Gynetu ve Výškovicích. Jaké jsou tam poplatky, jsou hodně vysoké? A nevíte jak probíhá přehlášení, asi musím s žádánkou od nich jít ke svojí gynekoložce pro kartu, že?

anett3
7. dub 2011

Ahoj,
máte někdo zkušenosti s doktorem Kempným - asi mladším a Pomahačem z Mariánek?
Děkuji

jasamin
7. dub 2011

@anett3 -oba jsou super. Ať si vyberete kteréhokoliv z nich, tak neuděláte špatně 😉

anett3
7. dub 2011

Děkuji 🙂 a náhodou nerodila jste s nimi??? Zjistila jsem, že jsem těhotná, tak hledám vhodného doktora 🙂

jasamin
7. dub 2011

@anett3 - bohužel ne. Já osobně chodím k Mudr. Pomahači a nemůžu si ho vynachválit. On bohužel rodí ve Frýdku Místku a já rodila v Ostravě.

anett3
7. dub 2011

Děkuji moc 🙂 asi ho zkusím, teda podle toho, ke komu mě vemou, jestli k tomu Kempnému nebo Pomahačovi 🙂 A ještě jeden dotaz, jak má vybavenou ordinaci?

jasamin
7. dub 2011

@anett3 - já teda osobně chodím k němu do ordinace v Zábřehu. Ordinaci i čekárnu má hezkou, dokonce i s TV, je tam barel s vodou, sedačky. Všechno nedávno nové, čisté a vkusné. Sestřička příjemná.Předpokládám, že v Mariánkách to bude obdobné.

veverka.r
7. dub 2011

Já absolutně nedoporučuji ani Pomahače ani Rozbroje. Pokaď není problém tak je vše o.k. ale jakmie se problém vyskytl tak je špatně. Do jeho ordinace jsem chodila a zanedbal mi mimoděložní těhu. Mému sdělení, že jsem asi těhotná mi řekl, že to je nesmysl když normálně krvácím a že to budou cysty, tak mě poslal domů a nakonec jsem skončila v nemocnici nejdříve že jsem těhotná, potom že musím napotrat protože plod se přestal vyvíjet a nakonec to bylo mimoděložní. Moje mamka od něho taky odešla a to je už několik let a zjistila, že si pan doktor na ni bere stále příspěvky od pojišťovny. a ještě jedna zkušenost když jsem si nechávala dávat mirenu tak jsem u něho platila 7tis a kamarádka u svého doktora 5tis, kdyby to byly dvě stovky tak to člověk přežije, ale 2tisíce už bylo fakt maso. 😠 Veronika

jasamin
7. dub 2011

@veverka.r - to je mi moc líto. Tak to chápu. Já taky problém měla a ten můj naštěstí vyřešil naprosto bez problému. Tak přeji ať se brzy zadaří znovu a tentokrát ať je to ok.

januzza80
7. dub 2011

@anett3 ja rozhodne doporucuji Kempneho.Chodi k nemu moje mamka a je moc spokojena.

zuzkkkaaa
8. dub 2011

holky já teda zásadně nedoporučuju dr. Tvarůžkovou,jak psala Sabinečka, měla to být řeznice a neeee gynekoložka. 😠 😠 Rodila mě a už kvůli ní ani nejdu do Vítkovic, uaaa ještě teď je mi z ní špatně, když si vzpomenu na tu nešetrnou revizi, kterou mi dělala zaživa...mrcha jedna.

Chodím k dr. Gartnerovi a je faaajn, jemnučkej, ani vyšetření necítím. Ještě jsem chodila k dr. Geržové a taky bezva ženská. Oba dva dr. pracovali nebo pracují v gynartisu ve Vřesině.

jindra15
2. únor 2012

Já jsem znala Dr. Buchtu staršího a to byl poctivý doktor. Dr. Buchta, který má ordinaci na ul Chelčického je pravý opak. Docela arogantní jednání, stále "v poklusu", takže nemá čas Vám něco vysvětlovat. A jeho nehorázné požadavky ttzv. "zápisného" 500,- Kč a při každé návštěvě jste nucena dávat 100,- Kč. , to je prostě trestuhodné a doufám, že si na něj nějaká inspekce došlápne. Když jsem se ohradila proti těmto praktikám, tak řˇíkal, že když se mi to nelíbí, ať si najdu jiného lékaře. To jsem učinila stejně jako pár dalších pacientek.
Nedávno mi jedna mladá maminka říkala, že má rizikové těhotenství a musí k němu docházet dost často a pokaždé tu stovku musí platit. Prostě ¨je to zloděj, který má asi konexe, že ho ještě nezavřeli.

caroliney
5. dub 2012

Ahoj ženy, jsem se přestěhovala do Ostravy a právě se dívám na gynekologickou ordinaci Gynet v Ostravě Výškovicích, podle vašich diskuzí soudím že to jsou kvalitní doktoři, jen jsem se chtěla zeptat zda se tam člověk zapíše pouze k jednomu z lékařů, nebo se u pacientů střídají?...Díky

leknicka
29. říj 2013

já nedoporučuji ani jednoho z Buchtů!!!

baru7
29. říj 2013

@caroliney já doporučuju MUDr. Szabovou ze Silesia Medical v Porubě...je to moje kamarádka, takže jsem logicky spokojená, ale obecně mi přijde, že má celkem rozumný přístup, může možná působit chladně, ale co se týče profesních záležitostí, je jednička 🙂

1coolkocka
14. lis 2013

důrazně nedoporučuji Karla Buchtu. k tomu řezníkovi bych už nešla. dlouhodobě jsem nejen já spokojená s kolektivem gynet ve výškovicích. platí se možná méně než u něj a nechovají se jako hovada.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru