Gynekolog v Praze, u kterého se neplatí těhu balíček

otepi
15. led 2013

Ahoj.Hledám dobrého gynoloka(žku) v Praze.U mého lékaře mě bylo sděleno že se platí za těhotenský balíček 2200,- Je v tom sice UTz a fotka na každé kontrole,ale o to až tak nestojím.Nejlépe nějaký doktor v lokalitě Pha 6,7,8, nebo 1,2,3.Děkuju za tipy

otepi
autor
16. led 2013

@ladie Děkuju za tvojí reakci.Je pravda že skoro všechny holky tady píšou jak měly vše zadarmo,ale je pravda že je to jen dobrá vůle doktora.Při minulém těhotenství jsem taky měla vše zadarmo,UTz u každé kontroly,ale doktor arogantní,sestry nepříjemné,něco jako prvotrimestriální screening bylo zakázané slovo.U toho co chodím teď,žádné roční poplatky nejsou,takže prostě ten těhu balíček asi zkousnu. 😉

ladie
17. led 2013

@otepi tak hlavně, ať je všechno v pořádku 🙂

aaa
17. led 2013

Holky, nevím, co je dobrá vůle doktora, ale já v těhotenství platila jen 4D utz a screening v prvním trimestru. Utz mi dělal při každé kontrole, od 32.tt i monitor při každé kontrole. Věci jako váhový odhad, určení pohlaví mi řekl bez ptaní. Tedy u pohlaví se zeptal, jestli to chci vědět 🙂 . Platila jsem jen 200 za registraci. Má úžasný přístup, pacientky ho milujou a sestřička je zlatá, ordinace má velmi dobré a moderní vybavení. Pokud byste některé hledala gynekologa na Praze 11, doporučuju.
www.gynekologiekolek.cz

speedygon
19. únor 2013

U mého dr je možné si zaplatit dobrovolný příspěvek 500Kč(pro kteroukoliv pacientku, ne jen těhu). V tomto příspěvku jsou zahrnuty některé úkony, které se jinak platí(aplikování injekční antikoncepce, vypisování některých papírů). Já to ale neplatím, jelikož úkony v příspěvku obsažené, nejsou potřeba(pro mě).

anina32
19. únor 2013

Teda holky, když vás čtu tak jsem ráda že nejsem z Prahy. V Jičíně se neplatí žádné těhu balíčky ani poplatky za registraci. Za celé těhotenství jsem platila pouze screening v prvním trimestru. Jinak vše zdarma, včetně fotek z ultrazvuku, určení pohlaví, váhový odhad, test na cukrovku ani žádný zrcadla jsem neplatila. A těhotenský kufřík jsem dostala dokonce 3x.

arrowka
19. únor 2013

@anina32 Já myslím, že ani v Praze to není všude stejné. Já mám třeba perfektní doktorku, platila jsem 1300 za prvotrimestrální screening a v té ceně už mám vše jak píšeš, fotky, UZ při každé návštěvě, určení pohlaví atd... A doktorka tomu říká těhotenský balíček. S tím já nemám žádný problém. Problémem jsou extrémy - na jedné straně jsou ženské, které nevědí, co vše v těhotenství proplácí pojišťovna a mylně automaticky očekávají, že jim doktor bude dělat UZ při každé návštěvě zadarmo a na druhé straně jsou v Praze doktoři, kteří si nemravně účtují za těhotenství 5 - 10 000. Bohužel jim to prochází, ono sehnat dobrého gynekologa je věda. Já nejsem všeobecně proti poplatkům ve zdravotnictví, ale člověk by za to měl získat adekvátní protihodnotu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru