Gynekolog v Prostějově, máte tip?

melme
14. lis 2013

Ahoj. Nevěděla jsem přesně kam tuhle otázku zařadit a taky jsem to nechtěla jako "otázku", protože by pak nebyly možné dodatky nebo nějaké moje reakce. Chodím na gynekologii k jednomu nejmenovanému lékaři v Prostějově. Vlastně jsem nikdy neměla žádný problém a tak jsem tam chodila dál. Ale čím víc se nad tím zamýšlím, tím hůř si při každé návštěvě připadám. Pan doktor se mě třeba nikdy ani nezeptal na nějaké zdravotní komplikace v rodině nebo u mě kvůli antikoncepci, ani mě nijak neinformoval o rizicích s užíváním spojné. Navíc mi příjde že je mu vlastně nějak jedno jak se cítím a docela mě odbývá. Jako já vím že mám asi někdy blbý dotazy, ale od toho je on přece doktor aby mi odpověděl víc než jedním slovem a ještě u toho měl výraz "ty jsi ale hloupoučká a už mě nebaví se s tebou otravovat". Jsem ve 4. měsíci a příjde mi, že...já nevím prostě mě nijak neinformuje co a jak a u všeho se tváří jako bych byla nějakej póvl a všechno zlehčuje. Dneska jsem se rozhodla že bych ráda zmněnila doktora. Pracuju ve firmě kde se mi oprvdu nelíbí, že se musím pohybovat v tomhle stavu. Infekční materiály, živé viry, desinfekce, toxické a mutagení látky, antibiotika... Přeřadili mě do kanclu, čímž splnili svou povinnost ke mě, ale stejně denně musím do nějaké labiny aspoň na chvíli, nebo se s těma lidma potkávám když jsou v bílém-u nás se nemusí převlékat pro pohyb ve firmě, navíc o spoustě z nich vím že si s dodržováním nějaké hygieny nelámou hlavu. Když nelezu do labiny nebo nejsem v těsném kontaktu s někým kdo zrovna pracoval s živým virem vztekliny, chlamydií, nebo prasečí chřipky, tak lozím po schůdcích v archivu a tahám šanony, které jsou tak plné že nejsou ani zavřít a trpím závratěmi už na druhé šprušli. Navíc se mi tam vůbec nelíbí a začínám trpět depresí. Jo možná to přeháním, ale já se tam opravdu necítím, domů chodím pomalu s brekem, v noci nespím...je mi z toho prostě opravdu nanic. Doktora to nezajímá. Když jsem chtěla na neschopenku, řekl mi že mám v práci stejné riziko se něčím nakazit jako v MHD a tím to haslo. Koukal na mě jako na nějakýho lempla, kterýmu se nechce makat. Přitom já jsem svoji práci fakt milovala, chodila jsem do práce ráda a užívala jsem si to tam. Teď chodím jak tělo bez duše a celkově mě to deptá. Proto se ptám. Nějaký tip na gynekologa? Koukala jsem na paní doktorku Ivanu Polzerovou, Oldřicha Dostála a Martina Baláka. Jsem ale tím mým doktorem tak nějak zdeptaná, že bych snad radši šla k ženské. Měnily jste některá doktora v průběhu těhotenství?

momchery
13. říj 2015

Hlavně ne Homzovou, hrozna neochota

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru