Gynekolog v Ústí nad Labem nebo Děčíně. Poraďte

alena85
20. bře 2008

Moc prosím, jestli by mi někdo mohl poradit dobrého gynekologa v Ústí nebo v Děčíně. Mám docela časté problémy - záněty, apod. Potřebovala bych fakt někoho poctivého. Děkuju moc za každou radu. Nebo alespoň poraďte, kam nechodit. Slyšela jsem, že dobrej je Lavička nebo Kolouch. Děkuji.

alenka83
21. bře 2008

Ahoj Alen, také jsem nedávno řešila podobný problém. Chodím právě k Dr. Kolouchovi a nemůžu si na něj stěžovat. Nedávno ale oznámil, že letos končí, tak si myslím, že ani nové pacientky nebere. Bylo by i podle mě zbytečné začít chodit k někomu, kdo za chvíli zase odejde. Také mi přijde, že už se těší na ten den D tak moc, že už to tolik nevnímá, ale to je asi jen můj názor. O dr. Lavičkovi jsem také slyšela, ale asi já bych se mu vyhnula. Jednou jsem byla u Dr. Rosembaumové a ta mi přišla moc milá. Tak nevím. Je to ale spíš věc názoru a každýmu vyhovuje něco jiného...

mmch. tohle téma už tu jednou je, tak se zkus podívat na další stránky, tam najdeš určitě více rad a tipů🙂

kikimaruska
25. bře 2008

Zkus Dr.Gerycha. Je v Ústí v Moskevské každé pondělí 15-19(20). Je opravdu dobrý a poctivý a má pod sebou ženy a maminky s komplikacemi, rizikovými porody ap. A pracuje i v nemocnici v Ul...kde si svoje maminky hlídá a když to jde tak i prý rodí. Já tam šla taky na doporučení kamarádky a nelituju! 😉

alena85
autor
25. bře 2008

děkuji moc všem

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru