Gynekolog zaměřený i na neplodnost, Praha. Poraďte

evulatko
11. kvě 2011

Ahojky holky, poradite mi nejakeho dobreho? Jde mi o to, ze bych chtela zkusit CAR v Brne, tak abych nemusela na vsechny ultrazvuky jezdit tam... Hledam nejakeho vstricneho doktora, ktery mi napriklad zmeri velikost folikulu, vysku delozni sliznice... Diky moc, eva

evulatko
autor
12. kvě 2011

holky, vazne nikdo nejakeho takoveho lekare nemate?🙂

moudivlacek
12. kvě 2011

a co v Gennetu? osobni zkusenost bohuzel nemam

jmisa
12. kvě 2011

Tak tohle by měl změřit každý doktor, který má ultrazvuk. Otázka, jestli o to bude CAR stát a druhá věc, jestli to nespolupracujícímu (některé CARy mají spolupracující gynekology mimo svoje pracoviště) gynekologovi pojišťovna uhradí.

A koukám, že jsi z Prahy, tak proč nezvolit CAR přímo v Praze?

adriadri
12. kvě 2011

@evulatko
Ja chodim k doktorovi Amulance u Arbesa. Bohuzel ale neprijde mi jako moc zrovna dobry. Objednala jsem se nyni do Caru Gennet. Ale tento gynekolog ti samozrejme zmeri vse. Na mereni jsem k nemu chodila nekolikrat. Tak jak chces. Muzu ti poslat kontakt do IP. Jsou vsak holky, ktere maji lepsiho gynekologa.

evulatko
autor
12. kvě 2011

holky, dekuji🙂
@moudivlacek, o Gennetu uvazuji taky, dekuji🙂
@jmisa, prave, ze se bojim, aby me nevyhodili kvuli tomu, ze jim to pojistovna neproplati... Ja chci zkusit Reprofit v Brne, protoze blbe reaguju na stimulaci a tam mi navrhli po mailu minimalni stimulaci, ze to vyjde na stejno, jestli brat malo nebo hodne hormonu,ze vajicek bude stejne... Ale trochu se bojim, tam jezdit na kazdy UZ...
@adriadri, ne moc dobreho radsi ne,diiik🙂

adriadri
12. kvě 2011

@evulatko Myslim, ze bys mela zkusit ten Gennet. Tam delaji lecbu taky hormonalne mene zatezujici. Ja jsem sice objednana az na 7.7., ale vim, ze tam delaji setrnejsi metody a nezenou te hned na IVF. Chces tedy poslat kontakt?
Ja jsem byla v Brne v Repromede. Mela jsem ovarialni hyperstimulacni syndrom, a proto se dalsich hormonu bojim. Jdu proto do Gennetu. Od imunologa vim, ze je velmi dobra volba. Jdu tedy do toho. 🙂

evulatko
autor
12. kvě 2011

@adriadri, dik🙂 Kontakt neposilej🙂 Gennet mozna zkusim, no ja mam opacny problem, po velmi vysokych davkach malo vajicek☹

adriadri
12. kvě 2011

@evulatko Aha, tak to jsem jeste neslysela. Vim, ze delaji metody mene hormonalni a tedy setrnejsi k telu.
Dělají PICSI a taky IVM. Precti si neco o tom, zda by ti neco z toho pomohlo. Popripade jim napis svuj problem. 🙂

jmisa
12. kvě 2011

@evulatko no já chodila do Pronatalu, měla jsempokaždý taky málo vajíček - 4.

Ale doktorka, co jsem s ní většinou přišla do styku a taky embryolog se trhli a mají vlastní centrum, oba je fakt můžu doporučit http://www.pragueivf.com/

evulatko
autor
12. kvě 2011

@jmisa, dik🙂 Zatim jsem chodila do statniho Caru, tak se tohoto docela bojim, prijdou mi tam docela drazi (vzhledem k tomu, ze jsem uz vsechny pokusy na pojistovnu vycerpala🙂

jmisa
13. kvě 2011

@evulatko no tak to určitě budou dražší, ikdyž v neplacených cyklech se to asi celkem srovná.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru