Gynekologie Gynecol, paní doktorka Šebestová

hermina7
11. pro 2013

Ahoj dámy, chtěla bych se zeptat, zda máte některá z vás zkušenosti s gynekologií Gynecol, konkrétně s paní doktorkou Šebestovou? Děkuji za info...

savinga
17. pro 2013

Jestli myslíš paní doktorku Olgu Šebestovou tak jsem u ní byla poprvé teď 10.12. na potvrzení těhotenství a je úžasná. Má ordinaci na Žižkově Churchillovo náměstí. Ona i sestřička jsou pohodářky. Vše mi ukázala, vysvětlila a taky pozvala do ordinace i muže se synem, aby viděli ultrazvuk, taky jim vše ukázala a popsala, pak malému dala obrázek z UTZ. Byla jsem moc spokojená. Zaplatila jsem si poplatek na rok 500 Kč, ale není povinný 🙂.
Za mě 1* 🙂

petule12
26. srp 2014

@savinga můžu se zeptat, zda se váš názor na paní doktorku nezměnil? 🙂
Hledám gynekologa, tak hledám info kde se dá. Děkuji

nadulka87
29. srp 2014

Zdravím 🙂 mohu paní doktorku jenom a jenom doporučit... nejenom že jsou se sestřičkou obě úplně skvělé, ale troufám si říct, že jenom díky paní doktorce konečně čekáme miminko.... Přešla jsem k ní v únoru od jiné dr., která mi sice diagnostikovala PCO syndrom, ale neřešila ho.... paní doktorka Šebestová mi ihned při registraci napsala doporučení do CARu a zhruba po dvou měsící jsem otěhotněla, sice za "pomoci" léků, ale jinak zcela spontálně a přirozeně. Manžel ani nestihl spermiogram 😀 a mimo to jsem k paní doktorce doporučila i 2 své kamarádky a ty jsou taky nadšené.... Pokud jste se ještě nerozhodla, nebo jste nenašla jinou lékařku, neváhejte, protože brzy může přijít chvíle, kdy bude mít paní doktorka stop stav. Hezký den 🙂 Naďula

savinga
30. srp 2014

@petule12 Dobrý den, můj názor na paní doktorku se určitě nezměnil, právě naopak, jsem maximálně spokojená 🙂. Teď k ní jdu na kontrolu po šestinedělí 🙂

savinga
30. srp 2014

@nadulka87 Já jsem před šesti týdny díky paní doktorce donosila a porodila zdravou holčičku 🙂. Její péče je opravdu perfektní 🙂.

petule12
31. srp 2014

@nadulka87
@savinga děkuji za pozitivní zprávy, už jsem objednaná 🙂 😉

nadulka87
1. zář 2014

@petule12 skvělá volba 😉

petule12
1. zář 2014

@nadulka87 hlavně to mám asi tak 5 minut od baráku 😀

petule12
12. zář 2014

@savinga
@nadulka87 tak sestřička i paní doktorka naprosto úžasné. To je snad poprvé, kdy jsem šla z gyndy nadšená 😀 😀 😀

tessina87
12. zář 2014

Mohu jen doporučit 😉

nadulka87
12. zář 2014

@petule12 tak to jsem moc ráda,že jsi byla stejně spokojena jako já 🙂

savinga
12. zář 2014

@petule12 jojo obě jsou super a obě mají i super přístup k mému synovi (3,5 roku). Když jsem tam chodila do těhotenské poradny, tak šel se mnou do ordinace. Sestřička ho naučila jak mi změřit tlak tak jí s tím pokaždé pomáhal, taky chystal ampulky na krev když byl odběr a pak mi místo vpichu zalepil 🙂. No a paní doktorka zase malému ukazovala na UTZ miminko a moc hezky si s ním povídala 🙂. Jsou prostě úžasné a perfektně sehrané 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru