Gynekologie v sobotu. Kde nekoho najdu?

danna
23. kvě 2008

Ahoj všechny, potřebovala bych poradit - nevíte někdo, kde v Praze je gynda, kam je možný dojít i v sobotu? Mám akutní problém a potřebovala bych ho vyřešit s gynekologem, ale bohužel nevím, kam v sobotu jít... díky moc

bianca
23. kvě 2008

danna tak skoc na pohotovost do nemocnice,ale nachystaj si 90 kc 😉

danna
autor
23. kvě 2008

to mě taky napadlo, ale vím, že jsou chirurgický ambulance, ortopedický... ale nevím, jestli je někde nějaká gynekologická a nikde jinde se mi s tímhle fakt nechce svěřovat... ☹

otrivinkajanka
23. kvě 2008

no to musis dojst na pohotovost do nemocnice a vypytat si gynekologa

bianca
23. kvě 2008

danna normalne byvaju ma gyn.odd kde je porodnica ale na informaciach v nemocnici ti ucrite poradia

danna
autor
23. kvě 2008

ok, tak já to zkusím, díky moc 🙂

quinny
23. kvě 2008

danna všude kde jsou v Praze porodnice tam jsou i gyn pohotovosti- takže Motol, Podolí, Apolinář, Krč, Bulovka- záleží co máš blízko 😉

danna
autor
23. kvě 2008

díky, zajedu kamkoli, po praze to není problém. Máš s některou z těchto pohotovostí zkušenost? Mám takovej blbej problém, že bych radši osvědčený místo, kde vím, že jsou OK...

quinny
23. kvě 2008

no akorát s Motolem, byla jsem tam kdysi na slepáku, a veeeeeelmi nepříjemná paní dr. z chirurgický ambulance mě samo prohnala po celý nemocce (za to že jsem si v noci dovolila ji vzbudit 😝 ), ale na pana dr. z gyn, který měl vyloučit vlastně jen gynekologickou příčinu, vzpomínám z toho večera asi nejradši...
ale ono je to stejně o konrétním člověku na kterýho narazíš, takže bych vyrazila fakt na nejbližší a kdyby byli nepříjemní, tak prostě můžeš vždycky udělat čelem vzad a jít jinam ne? 😉
a o co jde jestli se můžu ptát, i když asi ne že (klidně IP) 😉

danna
autor
23. kvě 2008

quinny - píšu do IP

quinny
23. kvě 2008

danna ok 🙂

boden
23. kvě 2008

Danna ja ti mozem odporucit Apolinare, maju tam gyn. pohotovost, doktorka bola velmi velmi zlata, celkovo mam s nimi dobre skusenosti, rodila som tam Adamka 🙂.

blacklucka
23. kvě 2008

já doporučuju Bulovku 🙂

lusilie
17. črc 2009

Preji hezky patecni vecer..prosim o radu mam silny zanet mocoveho mechyre,potrebovala bych radu na dnesek jak to zmirnit,at je mi zitra o neco lip..dekuji

bianca
17. črc 2009

lusil mas doma koprivovy caj?Ja pijem len to a k tomu brusinky no bude to chciet antibiotiky takze rano na pohotovost

nikka.vo
17. črc 2009

Já byla na pohotovosti v Motole, tam mě zarazilo (ale je to už pár let) že jsem přišla na pohotovost na gyndu a tam jsem u dveří skrzeva sluchátko musela říct proč tam jsem. Nebyla jsem tam sama a říkat to tam předevšema je fakt příjemná věc 🙄

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru