Gynekoložka Mazánková, Praha. Prosím o reference

jmisa
18. srp 2007

Rozhodla jsem se změnit gynekologa, snažíme se o mimčo a tak pro svůj klid chci mít dobrou a moderní péči. Nalezla jsem stránky této gynekologie, pokud někdo máte reference, tak za ně budu ráda. Vím, že se zde platí jakýsi paušál za nadstandardní péči, ale to dnes téměř všude.
Uvítám i další tip. Představuju si, že gynekolog bude mít k dispozici ultrazvuk a že s ním také bude v rámci prevence pracovat. Můj současný ho sice má, ale mám dojem, že používá jen na těhulky.
Také bych se nerada posléze s gynekologem dohadovala o případné neschopence v těhu, ale to je jen takový bonus.
Díky.

pepibubu
25. zář 2007

A on je manžel taky doktor? nebo sežene druhou Mudru do party? Jinak má můj obdiv, že i přes takovou bolest co teď určitě má se zajímá o pacientky.

nikitazak
2. říj 2007

holky, byla jste nektera u nekoho z tech lekaru co jsou na prechodnou dobu? volala jsem do DTC na Zeleny Pruh a moc nadseni ze me nebyli. Potrebuji jen od nekoho udelat test na cukrovku v 24tt. Jinak dneska jsem byla v Kvestorske a vypada to, ze se bude otvirat az v listopadu ☹

pepibubu
2. říj 2007

niki, nebyla jsem, preventivku mám mít až v prosinci, tak to nechávám být.... Na druhou stranu se jim za jejich "nenadšení" nediv, místo abys tam začala chodit pravidelně, ergo sypat penízky jim, tak tam budeš jen přechodně? Pfff tak to jde tvoje "lukrativita" pro ně silně do háje.....

blacklucka
3. říj 2007

nikitazak- já byla u dr.Hourové, sice toho májí dost, ale chovali se mile, asi si uvědomují, že nám pacientkám taky není do smíchu, když musíme jinam a že jim tam nelezem schválně.Zkus si tam cinknout.

ronikacz
10. říj 2007

ahoj,tak na mna tu strasnu spravu vybafla sestricka u nahradnej mudr.beckovej.Bola som z toho tak v soku, ze som im podpisala registracny list.Zeprej nevedia,ako ma vykazat u VZP.A kedze som tehule,tak som potrebovala vysetrit.Nicmene sa nevzdavam a aj ked teraz nemozem 3 mesiace menit gynekologa,beham po VZP a vybavujem si vynimku. Pristup v ambulancii na katerinske ul.sa mi nepacil.Prisla som tam z manzelom a doktorku - a to vy chodite na prohlidku dva? Jak keby som si to mimi splodila sama...toto by sa u dr.mazankovej i dr.haberlovej nestalo.Dufam, ze ordinaciu sprovozni a od zac.listopadu budu moci sa vratit.Drzim jim moc palce.

kaczena
17. říj 2007

Ahojky, omlouvám se, že jsem sem tak nějak vpadla, ale hledala jsem infošky o mudr. Mazánkové. Minulý pátek jsem si byla po výsledky v DTC a jeden doktor mi dával výsledky s tím, že když chci, můžu chodit k nim, že ordinace na kvestorské je ve výběrovým řízení. no na nic se mě neptal a já si v duchu říkala, že ani omylem, proč bych tam chodila, když mám tak báječnou doktorku. Pochopila jsem to, až když jsem zavolala na kvestorskou. doufám, že tá ordinace zůstane, protože si ne dovedu představit, že chodím někam jinam....

nikitazak
18. říj 2007

V Kvestorske zase otviraji 1.11. Pred chvili mi to volala sestricka. 😉

pepibubu
22. říj 2007

Nikito, hurá..... skoro mi to teda vmáčklo slzy do očí ☹ ale jsem ráda, že Eviččin odkaz bude žít dál. Právě jsem koukala na stránky, tam nic nebylo, tak jsem ráda že jsem našla info tady.

kebulka
8. lis 2007

Kvestorská opravdu znovu funguje. Dr. Haberlová, tedy teď už Galambošová,je těhotná a bude fungovat do konce roku. Poté začnou fungovat jiní doktoři, ordinace jede dál!!!
Protože ale byla ordinace vedena na MUDr. Mazánkovou a nyní je nově na MUDr. Galambošovou, je třeba zajít znovu podepsat registrační lístek. Zrovna včera jsem tam byla, abych dostala recept na antikoncepci, bez toho mi ho nemohly poslat. Jen abyste s tím počítaly ...

pepibubu
9. lis 2007

kebulko, díky za info. V úterý tam jdu aby mi potvrdili těhotenství, tak to spláchnem při jednom.

kebulka
11. led 2008

Ahoj holky,

už jste někdo byl v ordinaci po Novém roce? Kdo tam teď ordinuje? Dr. Galambošová ke konci roku končila a měl přijít někdo nový, tak jen jak to vypadá. Díky za info.

kett
11. led 2008

ahoj kebulko,

ja tam byla pred mesicem a byla tam mila doktorka, asi tak kolem 40 let. Myslim, ze snad Alena Hajkova (ale prijmenim si nejsem jista) a sestricka rikala, ze musi jeste nekoho sehnat.
Jo a pry se dr. Galambosova chudak v ordinaci slozila, jak jela v jednom zaprahu, takze sla hned na nemocenskou.

moudivlacek
10. črc 2008

Ahoj holky,

nemáte některá tip na dobrou gynekoložku v Praze, která přijímá nové pacientky, zatím bohužel narážím na stop stav. Díky.

jmisa
autor
11. črc 2008

Já chodím sem - www.gynfem.cz je tam víc dr. Já chodím k Motyčkovi a jsem spokojená. Platí se tam 500 Kč za rok, ale nemusíš, záleží na Tobě. Jsou tam i doktorky.

sannyika
19. srp 2008

Ahojte holky, bydlim 5 mesicu v praze. Mam docela dost problemu,,teda muj pan doktor rika, ze jsem v pohode. ale nejak mu neverim. a navic asi potrebuji navstivit doktorku. Doktorum se neumim tolik sverit. No objednala jsem na gynekologii Gynelav. Rika vam o neco. nemate nekdo zkusennosti. zitra tam jdu poprve, tak se docela trepu. Predm dekuji. a mejte se vsichni fajn

lynn77
7. črc 2010

ahoj, ozivuji tuto diskuzi. Nevite nekdo, jake poplatky jsou v teto ordinaci? POrad tech 5000 za tehotenstvi? Dekuji moc.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru