Jaké máte zkušenosti s porodnicí v Boskovicích?

midiana
8. srp 2012

Ahoj holky nedávno jsem se přistěhovala do Blanska a mám jít rodit do Boskovice,máte s tama některá zkušenosti,jak se Vám tam rodilo,personál atd.díky za odpověď a prý se tam dá rodit do vody,máte některá zkušenosti i s tímto tam? Midiana

jiji
8. srp 2012

Osobní zkušenost nemám, ale manželova teta tam rodila 2x, před deseti a dvanácti lety a byla ohromně spokojená. Teď čeká mimčo a řeší, jestli jít rodit zase tam nebo (vzhledem k věku a místu působení jejího současného gynekologa) do Olomouce. Ale i nedávno jsem na tuhle porodnici slyšela chvalozpěvy, takže asi je to tam pořád fajn 🙂. Není to tam prý tak moderní, jak třeba v Prostějově, ale personál je prý super.
Já jsem to taky právě zvažovala, mám to tak stejně daleko do Prostějova i do Boskovic, ale asi půjdu zase do PV, minule jsem neměla špatnou zkušenost, tak snad to i tentokrát bude OK. Ono je všechno o lidech 🙂

eicul82
8. srp 2012

Já tam rodila před 6 týdny a spokojenost velká 😉 I všechny známé co tam rodily, byly spokojené.
A zase tak nemoderní mi to tam teda nepřipadá 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru