Jaké máte zkušenosti s porodnicí v Kyjově?

elisss
9. srp 2007

ahoj holky!Je tady někdo kdo se chystá rodit v Kyjově v porodnici nebo už má v kyjově odrozené?

d105
12. srp 2011

@ashlee ta váha, to je ok nedá se to přesně určit, ale mně se trefil, řekl 3200 a malá měla 3305., mě šil Dr.Kostka úplná švadlenka, skoro vůbec mně to nebolelo a to jsem byla asi dost na šití, protože jsem stratila hodně krve, chtěla bych ho mít zase u šití, ale to si asi nevyberu 😀 .

d105
12. srp 2011

@ashlee jo ještě mě rodila por. asistenka Hrušková, moc milá a příjemná, měla jsem ho vyvolávaný. Od podání vyvolávačky 4,5 hod. a malá byla venku. Byla sobota, venku krásně, moc ráda na to vzpomínam, ale teď už se zase trochu bojím, jaký bude tento porod 😅

ashlee
12. srp 2011

@smudllinka ahoj tys tam byla na gynekologii?

ashlee
12. srp 2011

@d105 ahoj tak až porodiš tak napiš jaky to tam bylo v kyjově.

Ke me se porodni asistentka chovala jak k nejaky 17lety co otehotněla neplanovaně.Vypadam mladě ale to nemznamena že mi je 17let 😅 .Ptala se me jestli bylo mimčo planovany a jestli ho chci 😠 .
Byla jsem vyděšena a oni se ke me chovali fakt přišerně,ale na jipce byla sestřička moc hodna,takovych by tam mohlo byt víc.Škoda že tam se mnou nebyl manžel.Pořad si řikam že jsem se měla zbalit a jet do jiny porodnice když mi porod nechtěli vyvolat.Dr. Pecha stal u meho lužka a kroutil hlavou.Dělal si srandu že v ponděli ho vyštouchnem.

smudllinka
12. srp 2011

@ashlee byla jsem tam třikrát na vyšetření, mojí dr. se něco nezdálo a chtěla to konzultovat s primářem. ty tři návštěvy mi úplně stačily 😠

ashlee
12. srp 2011

@smudllinka kdo je tvuj gynekolog?

ssarka
14. srp 2011

Teda já si vůbec nemůžu stěžovat bylo to super a dr Malý taky.Takže já doporučuji

madormi
14. srp 2011

@d105 tvůj komentřá mě potěšil 🙂 jsme rozhodnutá tam rodit, a některé hlášky tu mi na klidu nepřidaly 🙂

madormi
14. srp 2011

@smudllinka tak to já mám zatím před porodem, ale zatím si primáře nemůžu vynachválit, úžasný přístup, důkladné kontroly ( to jsem u svého gyn, nezažila)

ssarka
14. srp 2011

jj mě příjmal primář a byla půlnoc a sršel humorem odtekla mi voda a malej se narodil v 11.36 potom jsem už chtěla píchnout i epidurál ale dr. Malý řekl že tak to bude trvat o 4 hod.dýl jinak že tak 20 min. a bude a ono bylo pak mi řekl že ještě stihnu oběd i porodní asistentka Kalinová super.Moc se mi tam líbilo pokud bude druhé mimi tak jedině Vyškov.

d105
15. srp 2011

@madormi to chápu, ono se může stát cokoli a to v každé porodnici, takže člověk si nevybere, tak jen doufám, že bude porod pro vás tak příjemný a krásný jak si ho pamatuji já , jak říkam doufám, že se nezklamu 😉

madormi
15. srp 2011

@d105 no nedělám si iluže, že by pro mě porod byl krásný zážitek, budu maximálně spokojená pokud to jak malá tak já ve zdraví přežijem 🙂

d105
15. srp 2011

@madormi 😀 😀 no právě já jsem měla tak strašný strach z porodu, ale fakt hrozný a díky Bohu a všem v Kyjově jak se ke mně chovali, tak jsem byla úplně ok. Dokonce manžel přijel až na samotný porod a málem ho nestihl, hodně rychle jsem se otevřela a to právě záleží, jak rychle se otvíráš, sice nebudu lhát bolí to, protože to šlo fofrem, tak ale raději hodně bolet, ale chvílku než bolet, ale dlouho 😉

leni96
26. srp 2011

Už jsem to tady psala jednou, ale napíšu znovu : MUDr. Malý - děs, hrůza..........ještě teď je mi z něho zle, když si na to všechno vzpomenu. Kdybych si nestěžovala na hrozné bolesti po porodu (které byly horší, než samotný porod) a to je už co říct, tak by mi asi nejradši šoupli nějaký oblbovák a já bych se už asi ráno nevzbudila. Naštěstí to zachránili druzí a vše dobře dopadlo. Řekla bych, že na poporodní péči v Kyjově totálně sesrou, vůbec je nazajímá, když se někdo nemůže ani pět hodin po porodu posadit na postel a nebo si zajít na WC 🙄

ashlee
26. srp 2011

@leni96 a jaky jsi měla problemy?

leni96
26. srp 2011

@ashlee - ahoj, problém spočíval v tom, že jsem měla rupturu pochvy (nevím, jakým stupeň), no prostě jsem byla dost potrhaná a pan doktor při své práci, kterou komentoval slovy : "já na to nevidím......jééé tady to prasklo.......no tady to krvácí.......držte si ty nohy pořádně........Na otázku mého přítele (který mimochodem zuřil při těchto hláškách) jestli je to dobře zašité, aby nebyl nebyl nějaký problém, cituju doktora : "No, nejsem moc spokojený na jedničku to není, řekl bych tak na trojku" na tyto slova NIKDY nezapomenu. Myslela jsem si tehdy, že přítel doktora uzemní, choval se hrozně, jak něco takového může říct, nechápu. To se ještě "svojí pacinentce", která rodila ve vedlejším boxu omlouval, jak nestihl být u jejího porodu od začátku, protože musel zašívat, takže asi honem, honem. Ta pacientka pak byla se mnou na pokoji, samozřejmě ona za nic nemůže. Já když si pak četla propouštěcí zprávu, tak takový případ jako jsem byla já, se řeší pod narkózou a ne aby mě dr. takhle mučil na sále. Říkám si, že na každého jednou přijde a na doktora určitě taky 😎

ashlee
26. srp 2011

@leni96 to je idiot,me v nemocnici vydesil když mi dělal ultrazvuk a jěště mi vynadal že malej boucha do pupeční šnury.Ale jizvu po cisaři mam peknou ,Maly mě šil.
a nebyl nahodou dr maly lekař té pacientky?on prej se svym pacientkam chova lip ty co k nemu chodi do ambulance na gynekologii.

simounah
26. srp 2011

Já už jsem sem psala kdysi - že jsem byla v Kyjově nadmíru spokojená. Chodila jsem tam na pár vyšetření už před porodem a vše v poho a díky primáři na kterého tady některé nadáváte (tenkrát myslím ještě nebyl) my máme zase miminko v pořádku, protože vyřešil situaci na výbornou. V každé porodnici se stanou i smutné případy jen se o tom neví, protože je Kyjov nejblíž, tak se to donese dřív. Takže jak někdo říká tam bych nešla - tak i v té vaší jiné porodnici, nebo kdekoliv jinde se může taky stát cokoliv. Nikdo nikdy nezaručí, že v té kde byl někdo jiný a vychvaluje ji tady - bude všechno v pořádku. Já byla spokojená a při druhém určitě volím zase Kyjov.

leni96
26. srp 2011

@ashlee - já zapomněla napsat to nejdůležitější. Po tom skvělým šití jsem krvácela dovnitř do dělohy, hematon se zvětšoval, měla jsem potrhaný i svěrač u konečníku. No doktoři mě dávali hodinu na sále do kupy. Doktor si totiž nevšiml cévky, která krvácela a prostě mě zašil ☹

leni96
26. srp 2011

@ashlee - ano, byl to lékař té pacientky, chodí k němu do ambulance

leni96
26. srp 2011

Já řeknu jen tolik, kdyby si doktor udělal svou práci pečlivě, tak k tomu vůbec nemuselo dojít. Ale co, až mu příště nějaká rodička umře, tak to byly jen poporodní komplikace, jen nad tím mávnou rukou. Doktor musí být profesionál a ne šít na trojku, sakra vždyť jde o lidský život a jeho práce musí být stoprocentní. Mít nahrávku s jeho komentářem, dám si tu práci a podala bych na něho žalobu, stálo by mi to za to. Je jen otázka času, kdy zase bude pospíchat "za svojí pacientkou" 😎. On měl tu drzost a přijít za mnou na JIP-ku a řekl mi, no já jsem viděl, že to tam krvácí, ale jsem si říkal, že se to vstřebe a ustálí..............BLBEC 😠

ashlee
26. srp 2011

@leni96 tak to spechal za ni a odflakl to šiti u tebe 😠 🙄

ashlee
26. srp 2011

@leni96 toto jsem našla na netu-znamy lékař,někdo to tam napsal:
Dobrý den z mé zkušenosti s panem doktorem jsem spokojená chodím k němu už několik let a vše naprostém pořádku při prvním těhotenství jsem měla problémy ke konci těhotenství jsem proležela v nemocnici aby jsem byla pod dohledem a syn přišel na svět v naprostém pořádku druhý porod byl pan doktor po celou dobu se mnou držel mě za ruku a choval se uplně suprově a dával mě energii opravdu jsem byla štastná že tam byl se mnou když manžel nemohl být u mě tímto mu děkuji a přeji mnoho lékařských úspěchů.

tak pan doktor poskytuje lepší péči jen svym pacintkam ktere jsou u neho. 😅

leni96
27. srp 2011

@ashlee - asi tak nějak to funguje 😅

ssarka
3. zář 2011

Jak už jsem psala já s ním byla naprosto spokojená a to jeho pacientka nejsem.I při šití mi říkal že mě krásně zašije at nejde nc poznat pokud podruhé tak zas jen Kyjov.Jak tady někdo psal kdo má problém v porodnici tak na ni bude házet špínu i kdyby to bylo třeba v Praze.

leni96
4. zář 2011

MNĚ TO PŘECI JENOM NEDÁ, JÁ NEHÁZÍM ŠPÍNU NA CELOU PORODNICI V KYJOVĚ, ALE KONKRÉTNĚ NA TOHO DOKTORA MALÉHO, KTERÝ NEUDĚLAL TO, CO MĚL.

@ssarka - to jsi měla asi zrovna štěstí a nebo měl MUDr. Malý dobrou náladu 😅 , mně to zašil na "trojku" 😀, je to prostě KOKO. 😎

ashlee
4. zář 2011

@ssarka no to jsi asi mela štěstí že nespchal za svou pacientkou 😀 😀 😀 .

madormi
4. zář 2011

ahojte holky, tak já přidávám čerstvou zkušenost s porodnicí v Kyjově. ABSOLUTNÍ SPOKOJENOST !!! OD příjmu až po propuštění! Nemůžu si stěžovat na jediného člena personálu, na jedinou věc na nic !! Rodil mě pan primář, ke kterému jsem už pár týdnů předem chodila na kontroly- jemu patří mé díky. Byl u porodu skvělý, stejně tak jako porodní asistentka i studentka na praxi. Sestřičky na 6 nedělí ( jak z novorozeneckého, tak z gyndy) super, příjemné, milé, starostlivé. Kupodivu i jídlo poživatelné 🙂 Prostě spokojenost a do Kyjova bych šla znovu!

pettulka
18. zář 2011

ahoj holky tak já se tam chystám rodit za dva tydny ale podle toho co tu čtu se mi tam moc nechce asi opravdu záleží jen na tom na koho narazíte a jakou má náladu byla jsem tam ve 36.týdnu a byli velice ochotní 🙂 no tak jsem teda zvědavá 🙂

madormi
19. zář 2011

@pettulka já bych se toho nebála, já fakt si nemůžu stěžovat na jediného doktora či sestřičku s kterými jsem tam měla co do činění 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru