Jaké máte zkušenosti s porodnicí v Kyjově?

elisss
9. srp 2007

ahoj holky!Je tady někdo kdo se chystá rodit v Kyjově v porodnici nebo už má v kyjově odrozené?

ashlee
25. zář 2013

@nasekuratko když jsem tam byla na gynekologii tak pani co semou byla na pokoji měla notebook .tak asi je.

nasekuratko
25. zář 2013

@ashlee ok, děkuju

ashlee
25. zář 2013

@nasekuratko pry se za to připojení plati

nasekuratko
25. zář 2013

@ashlee tak pokud to bude v radu desitek korun (a ne stovky), tak to mi ani tak nevadi 😉 Uvidim.

jana21278
25. zář 2013

@nasekuratko na porodním nevím. na gynekologii byl. platilo se za to 50 kč na den. bylo to přes nějakou flashku. takže na porodním to vlastně musí jít taky.

ashlee
25. zář 2013

@nasekuratko kolik stoji nadstandart?
pujdeš co celkové narkozy nebo spinal?

ashlee
25. zář 2013

@nasekuratko
@jana21278
ja jsem byla podruhy v hradišti a tam bylo připojeni zdarma.

nasekuratko
25. zář 2013

@ashlee nakonec mi doporucili spinal, ale mam z toho hrozny strach... Nadstandard stoji 500kc/den

ashlee
25. zář 2013

@nasekuratko a už maš domluveny termin?
tak držim palce at to probehne v pořadku. 😉

kopretina77
28. zář 2013

ahoj holky,mám tři děti a každé jsem rodila v jiné porodnici,První v Břeclavě,to byla hrůza a děs,protivné sestry,nezájem o maminky,podruhé jsem byla v Brně,tam to samé a potřetí v Kyjově a tam to bylo opravdu super,byla jsem moc spokojená jak na porodním,tak i se sestřičkama na šestinedělí,všechno ukázaloy,ptaly se jestli něco nepotřebujem.Kyjovské nemocnici dávám jedničku s hvězdičkou 🙂

fyt
28. zář 2013

Kyjov plne doporucuji.Chovali se ke mne jako k princezne,jsou tam moc hodni a rovnou uz udelaji vysetreni sluchu a kycli u miminka.Jen co-tak bych okamzite vyhodila dietni sestru.Otres!!! Ale jidlo chutne,dobre,ale dat po porodu fazole,.... Ale gyn.a poporodni-bez nadst.super! A kdo tvrdi,ze ne,tak keca!!! Preji rychly a klidny porod. 😉

ashlee
10. říj 2013

@fyt tak to vyšetření kyčlí a sluchu delaji v každy porodnici

fyt
10. říj 2013

Hm,od bratrance rodila zena ve Vyskove,od ctvrtka je doma a na kycle jeli dnes.A kamaradka rodila v Brne u Milousu a na usi se museli objednat sami 4 mesice po porodu.Kyjov se opravdu fajn.

ashlee
10. říj 2013

@fyt tak ja rodila v kyjove a pak v hradišti a tam taky delali vyšetření sluchu,kyčly.

fyt
10. říj 2013

No já jsem byla překvapená, že třeba v Brně to nedělají a pediatrička říkala, že vyšetření sluchu je od r.2013 povinné pro všechny děti. Je to bezva věc, jen komplikované, když jste po porodu a máte se někam vláčet a čekat v čekárně. Takže jsem byla ráda, že nám v Kyjově udělali vše. A v Hradišti jste byla spokojená? To je od nás ještě lepší trasa, než Kyjov.

ashlee
11. říj 2013

@fyt jj byla jsem moc spokojena v hradišti.nejepší jsou setřičky na dětskym ,pomahaji maminky rozkojit.pak na porodnim jsou fajn porodni asistentky.jen doktoři nic moc. 😅
ale když budeme mi třetí ak pujdu do kyjova,protože tam muže byt otec u cisaře.a ja mužu rodit už jen cisařem.

kopretina77
4. pro 2013

@ashlee je zajímavé,že celou dobu,co existuje tatoi diskuze,na kyjovskou nemocnici nadáváš,házíš na ni špínu,apd. a teď napíšeš,že bys po třetí rodila v Kyjově 😖

ashlee
4. pro 2013

@kopretina77 kdybych planovala 3 dite tak bych šla do kyjova rodit jen kvuli omu že tam dela muj gynekolog .Jinak to tam stoji za prd.hlavne sestry na novorozeneckém.To v hradišti maji k maminkam jiny přistup.

kopretina77
9. led 2014

@ashlee to teda oponuji,já jsem byla se sestrama na novorozeneckém moc spokojená 🙂

kriistin
11. led 2014

@kopretina77 tak jsi asi měla štěstí na lepší personal

kriistin
11. led 2014

@kopretina77 kdy jsi tam rodila?

omites
11. led 2014

Já chytla PA fakt krávu. Pak se to snažil zachraňovat zástupce primáře, ale stejně z toho byl akutní císař.
JIPka a šestinedělí v pohodě.
Jen jsem si po přeložení na šestinedělí raději fačovala ty nohy obinadlama i přes docela řezavou bolest jizvy sama. Než mi někoho poslali, tak jsem se mohla jít koupat znova...
Jo a hrála jsem si s nima na schovávanou. Dítě jsem měla u sebe v posteli, jinak brečel, a když jsem slyšela na chodbě kroky, rychle jsem ho dávala do té jejich postýlky. To stejné s dudlíkem...

omites
11. led 2014

@nasekuratko taky jsem malého po císaři viděla další den na kojení jenom jednou a pak až další na šestinedělí mi ho začali nosit.
Jsem si myslela, že ho teda ten další den po porodu uvidím častěji.
Viděla jsem ho v 10 dopoledne i s přisátím a pak večer v 17h, když přijel manžel, ale to už měl v sobě UM. 😖

stiskoch
19. únor 2014

Dobrý den, náhodou jsem narazila na Vaši diskusi, ráda bych rodila v Kyjově, ale také pokud bude vše v pořádku a já se na to budu cítit, chtěla bych odejít domů dříve než 5 den, můžu poprosit o informaci, ty které jste v Kyjově rodily, kdy dělali miminku odběr z patičky a vyšetření kyčlí a očí? moc děkuji

jana21278
19. únor 2014

@stiskoch rodila jsem tam před rokem a něco. očička kontrolují, když dělají ráno vizitu a má je mimčo otevřené. ale ty další dvě si už nepamatuju.

spavlina
9. bře 2014

Já jsem rodila v Kyjově v červnu a malá se narodila ve středu a myslím,že to dělali do pátku,protože o víkendu to na 99% nebylo

lnk
12. dub 2014

@stiskoch ahojky, už si to moc nepamatuju, porodila jsem ve středu ráno, domů jsme měli jít v neděli. záleží, který den porodíš, protože ty vyšetření nedělají každý den, ale jen některé dny. nám to vyšlo, že malýmu udělali všechno,(rozmezí středa až pátek každý den něco jiného) ale holky, co tam se mnou ležely, a porodily později, tak myslím, že jim nedělali sluch, že ten nestihly, musely se pak sami objednat. pokud to nebude nutné, tak bych spíše doporučila tam těch 5 dnů zůstat. sice je to otravné, ale jistota. jednak si pohlídají žloutenku, která se u nás naplno rozjela až pátý den, kdy jsme měli jít domů a bojoval s ní další půlrok ještě doma a i ženským dělají pak ještě před odchodem UTZ, jestli je vše OK a některé musely na revizi...

kulisaci
30. kvě 2014

ahojte maminecky nevite kde by se dali najit fotecky z kyjovske porodnice na jejich strankach jsem nasla jen jednu fotku z porodniho salu a jinak niic:_(

kulisaci
30. kvě 2014

moc diky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru