Je možné 9. den po oplodnění zjistit těhu?

amona
9. říj 2017

Příští týden jdu na plánovanou roční prohlídku na gyndu. Budu 9DPO je již možné z UTZ zjistit tehu? Díky za názory.

misulinka44
9. říj 2017

Ne,to určitě vidět nic nebude... Ještě i test by byl s největší pravděpodobností negativní...maximálně pidi duch.

agneska7
9. říj 2017

ne, opravdu nebude nic vidět

amona
autor
9. říj 2017

Ok díky. Zkusím tu prohlídku o týden posunout...Co kdyby...😉

markyhum
9. říj 2017

Mě říkala doktorka minim 14 dni a stejně tam uvidí prd. Ja sla az v 9t a předešla jsem zbytečnému stresu.

bacika
9. říj 2017

Já si taky myslím, že to je brzy a nebude nic vidět, maximálně asi bude zvětšená výstelka pro uhnizďování, ale to asi tak vše.

galatea_a
9. říj 2017

Já myslím, že i za ten týden je ještě brzo 😉

agneska7
9. říj 2017

podívej na tu prohlídku normálně běž a když budeš potom těhu tak se objednáš znova 😉

vendelinka08
9. říj 2017

Tydnem posunuti nic nevyresis...i tak nic neuvidi...maximalne ty to zjistis dle testu a dr. z krve. To bys musela posunout o mesic a to je zbytecne. Normalne na prohlidku bez a uvidis.

kafr
9. říj 2017

Jsem po ivf, takze jsem se objednavala do caru na nejblizsi mozny termin a ten mi dali az v 6tt (pocita se od posledni ms: 2 tydny do ovulace, dalsi 2 tydny do ms a az za dalsi 2 tydny ma smysl ultrazvuk) driv pry neni nic moc videt. Byla videt cerna bublinka s bilym flickem.

hani1234
9. říj 2017

Já jdu až v 8tt , ať se zbytečně nestresuju, jak se mimi vyvíjí ..

kafr
10. říj 2017

@hani1234 bavime se o ultrazvuku pri embrio transferu. 😉 tj blastocysta stara 5 dni...

kafr
10. říj 2017

@hani1234 jeee, promin, spetla jsem si diskuze... Beru zpet. Omlouvam se.

denulinka1
10. říj 2017

Já byla 17DPO a nic nevidela. Jen mi rekla ze to vypada jako bych mela kazdou chvili dostat menstruaci no a 20DPO uz jasne pozitivní test. 24DPO uz tehu potvrzené na ultrazvuku.

snezenka123
16. říj 2017

@denulinka1 nepamatujes si prosím jak si měla velkou tu sliznici? Já byla dnes na utz a naměřila mi 17mm, že to je dost a taková bývá při tehu ale jinak nic neviděla MS čekám až za týden...

denulinka1
16. říj 2017

@snezenka123 tak to vubec netusim, protoze to mi dr. ani nerikala. Jen jsem jsem ji rikala ze me boli podbrisek jako bych to mela kazdym dnem dostat a ona rikala ze ano, ze to vypada ze to prijde co nevidet. A prislo z toho těhu 😊 Když más jeste tyden tak bych pockala myslim, ze to vypada nadejne

snezenka123
16. říj 2017

@denulinka1 děkuju... Já jsem vysadila ha a je to vlastně první MS co čekám.. Teda přišlo to krvácení že spádu po vysazení přesně na den. Teď jsem 22dc. Uvidíme 😃

amona
autor
16. říj 2017

@snezenka123 ja jsem dnes 23DC a 9DPO. Jdu dnes na gyndu na plánovanou roční prohlídku tak uvidím co mi řekne. ..😀Ráno jsem zkoušela testik ale vůbec žádný náznak ničeho. ..😕

snezenka123
16. říj 2017

@amona tak to dej vědět jak jsi dopadla 😊

vendelinka08
16. říj 2017

No, jelikož jsi teprve 9DPO, tak ti Dr řekne, že to buď dostaneš nebo ne. Nic víc ti k tomu asi nedokáže říct, pokud tedy není vědma nebo tak něco. Kdybys měla zpoždění, tak ano, ale takto brzy nemmůže vědět nic.... ani test ti nemusí ještě nic ukázat.

amona
autor
16. říj 2017

@snezenka123 sliznice je zesílena takže to muže byt ale taky ne... nezbývá než čekat 😀

amona
autor
16. říj 2017

@snezenka123 jinak tam nic neviděla ale jsem zdrava a ještě jsem dostala vitamíny tak to je taky dobra zpráva 😉

snezenka123
16. říj 2017

@amona a výšku sliznice ti řekl?

amona
autor
16. říj 2017

@snezenka123 neřekla. Jen ze jde zesílena.

snezenka123
16. říj 2017

@amona nevadí🙂tak hlavně že je vše ok a ještě jsi dostala vitamíny 😊
A kdy čekáš MS?

amona
autor
17. říj 2017

@snezenka123 v sobotu. Ale vzhledem k tomu ze je to první cyklus po vysazeni HA tak těžko říct. .. partner má v patek narozeniny tak zkusím udělat testik v patek rano...😉

snezenka123
17. říj 2017

@amona jee já mám narozky dneska, ale tehu test včerejší negativní... A taky jsem první cyklus po vysazení Ha, máme to podobný . Já jsem dneska 23dc

snezenka123
17. říj 2017

@amona a ty jsi si dělala Ivu test? Proběhla u tebe ovulka? Já teda ne, ale u mě by to byl asi zázrak, protože na příští pátek nastupuji do nemocnice na plánovaný zákrok, po konizaci čípku mám srusty na čípku a i kdyby, tak ty spermie těžko kudy projdou...

amona
autor
17. říj 2017

Nedělala ale ovulku u sebe poznám a tak vím že načasování bylo ideální 😉uvidím...Mam tehu příznaky ale taky to mohou byt příznaky vysazeni HA. Nezbývá než čekat... jsem dnes 24DC a 10 DPO.Co ty,jak se cítíš?

amona
autor
17. říj 2017

@snezenka123 a vseeeeechno nejlepší! 😉 na test je brzo...I kdyz...Co neni dned muze byt zitra...Ještě není nic ztraceno!

snezenka123
17. říj 2017

@amona no já mám tehu příznaky snad každý měsíc😂je to děs....ja brala ha jen dva měsíce, a ty předešlé používala pharmatex, takže jsem každý měsíc dělala test, protože jsem každý měsíc měla tehu příznaky 😀

Cítím se asi tak jako každý měsíc, i když se mi zdálo dva dny zpět ze jím ve snu, a to mívám jen v těhotenství 🙂ale psychika je hrozná, umí udělat svoje...
Jsme Teda jen den od sebe 🙂jenže já mám ten srostlý čípek.. Tak u mě asi nic.
Budu tobě držet palečky.. A děkuju za přání 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru