Je tu někdo, kdo pracuje v porodnici Ústí nad Labem nebo kdekoliv?

owl_ice
24. říj 2021

Dobrý den,

Měla bych takový dotaz pokud je tady někdo, kdo pracuje v Ústecké nemocnici na porodnici a nebo kdekoliv jinde a věděl by, jestli je pro zaměstnance nějaká sleva z nadstandardní pokoj?
Děkuji za odpověď 😊

hezz17
24. říj 2021

@owl_ice to ma kazda nemocnice jinak. Pracovala jsem ve dvou. V jedne bylo ze zamestnanec z daneho oddeleni mel na sve oddeleni zdarma, na jinem oddeleni 50%. V jine nemocnici zamestnanec zdarma na všech oddelenich.

owl_ice
autor
24. říj 2021

@hezz17 proto bych ráda věděla Ústeckou, protože tam pracuji, ale tohle nevím, nikdy jsem v nemocnici neležela, tak mě věci kolem tohodle nezajímali, až teď, ale děkuji za odpověď 🙂

hezz17
24. říj 2021

@owl_ice podivej se do vasi kolektivní smlouvy

jana_zofie
24. říj 2021

@owl_ice ja teda vetsinou volam/pisu referentce co u nas spravuje benefity. Mate nekoho takoveho v Usti? A minule jsem u neceho proste jenom zvedla sluchatko a zeptala se primo na klapce porodni ambulance.

anis87
Autor odpověď smazal
Zobraz
anis87
24. říj 2021

Vsichni zamestnanci ustecke nemocnice maji nadstandarty na vsech oddelenich zdarma (pokud jsou volne, coz na porodnici vetsinou byvaji nebo se do druheho dne uvolni)

owl_ice
autor
25. říj 2021

@anis87 děkuji za informaci🙂

owl_ice
autor
25. říj 2021

@jana_zofie Já se poptám to je jisté, jen mě nejdřív napadlo, zeptat se tady😌

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru