Je tu někdo kdo rodil, nebo bude rodit v Mladé Boleslavi?

martinkahruba
28. srp 2013

Jsem zvědavá, jací tam jsou... Jak se chovají k ženě a malému a tak 🙂 jak to tam chodí, jací jsou doktoři 🙂 má někdo zkušenost????

mafeska
28. srp 2013

rodila jsem tam loni v červenci a nikdo mě tam už nedostane ani heverem. Nemazali se se mnou už od samého začátku co jsem tam přijela. Pro dítě musíš mít všechno své, nedostaneš nic (což bych ještě překousla). V de nporodu mě nějak zapomněli kontrolovat a kdyby nepřijel přítel tak nevim jak by to dopalo, asi je tam trochu sjel a začali se o mě zajímat, pak jsem šla hned na sál. Jediné na co si nemůžu stěžovat byl personál na porodním sále, všechyn byly strašně milé a sympatické. Ovšem na oddělení šestinedělí děs a hrůza. Pomoc s kojením nulová, malá se nechtěla přisát a do toho se mi nespustila laktace, malé strčili druhý den po narození láhev, z jejich chování mi přišlo že na mě měli spadeno. každý říkal něco jiného, jedna mi řekla že budit každé dvě hodiny na kojení, druhá mě sjela že takle teda né že každou hodinu. Hrůza děs, měla jsem neuvěřitelnou smůlu na personál. Nikdy už tam nevlezu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru