Je v Podolí epidurál přidělen, nebo o něj mohu požádat?

juanka
1. únor 2014

Ahoj holky, nikde v ceníku služeb na webu úpmd nevidím, kolik se platí za epidurál. Mohu si o něj tedy vůbec požádat? Nebo se mě nikdo na nic ptát nebude a dají mi ho jen pokud bude něco špatně?

malydelfin
2. únor 2014

Ahojky, nevím jak vypadá ceník, ale rodila jsem v Podolí již 2x (2011 a 2013) a vždy jsem žádala, ale nikdy mi ho nedali. Jednou se prošvihla ta doba kdy to šlo, protože to bylo moc rychlý a po druhý se čekalo na doktorku a pak už to zase nešlo. Co mi ale říkali sestřičky, tak ho dávat nechtěj, ale nějaký rozumný zdůvodnění jsem neslyšela. Takže s tim moc nepočítej.
Jinak musim velice pochválit sestřičky jak na porodním sále (porodní asistentky) tak i lékařky. Je tam fakt super péče a příjemný zázemí na sále. I přesto že mi nesplnili moje !přání", tak doporučim.

kacka82
2. únor 2014

Rodila jsem v Podolí v roce 2011. O epidurál jsem při porodu žádala a dostala ho. Nic jsem neplatila. Stejně tak kamarádka která tam též rodila v roce 2011. Jen jsem před porodem odevzdávala podepsaný formulář ve kterém souhlasím s jeho "aplikací" kde byla také popsána + vypsány nežádoucí účinky. Co vím brali mi před jeho zavedením krev na rozbor, ale už si nepamatuji důvody.

kacenka1979
2. únor 2014

podolí nic moc ....bohužel smůla na doktorku...jinak by to bylo asi jiné na šestinedělí spokojenost ale rekonstrukce by neuškodila....epi mi nabídla když jsem fakt nemohla ale nekonal se bohužel byl císař a to akutní pod celkovou....po 32 hod trápení....kolabs křeče tlak 60-30....přepíchlá kapačka stále tvrdila jak je vše ok ....a to jsem se po 3 tabletách a 32 hod. otevřela pouze na 2 cm....prostě to nechala zajít daleko....jako dají ti ho ale jen tak na požádaní nevim...mě ho dát nechtěla pak najednou jo a otevřená jsem byla furt stejně tak si vyber...

trckin
2. únor 2014

Pokud ho chceš, tak vyplň formulář, co ti dají v poradně a na sále si o něj řekni. Já ho chtěla, tak mi na sále vzali krev, ale porod rychlejší, takže jsem ho nakonec nedostala. O neochotě ho dávat jsem neslyšela, spíš je to o tom, stihnout ten správný okamžik, kdy by mohl pomoci.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru