Jsou v ČR nějaký dobrý soukromý porodnice?

carculka
29. čer 2009

holky jsou naky dobry souk.porodnice v CR??

anicka164
29. čer 2009

Jedina, o ktery jsem slysela, je MEDA v Praze, ktera si pronajima saly od Bulovky. Osobne s ni zadnou zkusenost nemam, ale teta tam rodila (ale uz je to dost dlouho) a rikala, ze super. Mama tam chodi k doktorovi a taky je moc spokojena. Me od toho odradila hlavne ta cena - chteji za porod a naslednou peci (vcetne nadstandardniho pokoje) 25 000. To je pro nas dost a zas nejaky vysoce nadstandardni sluzby tam asi nedostanes, nevim...

carculka
autor
29. čer 2009

ani....a myslis ze je teda dobra??a nevis jestli dela i porod do vody??dekuju

anicka164
29. čer 2009

Porod do vody nedela. Zalezi na tom, co od ni cekas - podivej se na jejich internetove stranky, najdes je pres google.
Chvili jsem nad tim premyslela, tak jediny co ti muzu nabidnout je nekolik mych postrehu: vyhody - mas sveho lekare, ktery prijede k porodu, takze vis, kdo tam s tebou bude, po porodu budes ubytovana v nemocnici na Bulovce, samozrejmosti je nadstandardni pokoj, mas mensi sanci stop-stavu (jeste nikdy se jim nestal, rodi tam pry asi 30 maminek za mesic) a nevyhody - me vadilo, ze si nemuzes vybrat polohu pro druhou dobu porodni (ale zase je od nich fer, ze to napsali i na ty jejich stranky), vyssi cena.
Zkousela jsem tam volat, mela jsem par dotazu a pani co byla na recepci byla moc ochotna, nabizela mi i nezavaznou schuzku, tak mozna se tam muzes jit podivat nebo tam zavolat.
Nakonec u nas zvitezila varianta porodu v normalni porodnici s dulou. Uvidime, jaky to bude 😉

carculka
autor
30. čer 2009

dekuju moc

petra.vavra
2. črc 2009

Almeda- Neratovice....nemůžu, než doporučit

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru