Kalhotky do porodnice, prodávají je v lékárně?

petcep
5. zář 2013

Pomalu chystám tašku do porodnice. Jen nevím, kde koupit porodnické vložky a hlavně jednorázové síťované kalhotky. Prodávají to v lékárně?

llluckaaa
5. zář 2013

Ano, oboje jsem koupila v lékárně.

gepe
5. zář 2013
petcep
autor
5. zář 2013

Super, mockrát děkuji za odpovědi! vůbec jsem nevěděla, kam pro to mám jít! Takže navštívím lékárnu!

gepe
5. zář 2013

@petcep vlozky Batist doporucuju 🙂 a nz 🙂

hofka1
5. zář 2013

vložky v lékárně, i v Tescu-nějaká jejich značka, jsou hodně dlouhé a Rossmann-vložky Samu. Kalhotky nejlepší síťované, jdou přeprat a v případě škrcení nohaviček i nastřihnout🙂

ange_de_la_morte
5. zář 2013

jednodrázowé kalhotky nejlepší elastické s nohawičkou a wyšší ( tuším kalhoty po císařském řezu) - jsou pohodlnější, ale měla jsem i Jessa ( z DM) - ty taky nebyly špatné ale ty prwní byly lepší ... wložky Batist Flower jedině, měla jsem i balík Samu Hartmann ale musela bych jich dát do kalhotek snad 5 aby to mělo efekt, otewřela jsem je a ani nedopotřebowala

gepe
5. zář 2013

@ange_de_la_morte ty vyssi nohavickovy sitovany jsou prave ty Molipants, jsou naprosto super i dobre drzi poporodni vlozky 🙂 jsem po spinalni sekci, tak rovnou mam z vlastni praxe 🙂) a co se tyka Batist a Samu souhlas 🙂 @petcep

mooncaa
5. zář 2013

Přidám se s dotazem a kolik těch balíků vložek Batist, jsou tuším po 20 ks, je potřeba do porodnice. Na doma předpokládám, že budu používat už nějaké klasické s lepítkem.
Díky

antarres
6. zář 2013

Tady v porodnici jsem nepotřbovala ani síťopvané kalhotky, ani vložky, vše jsme tam dostali, ale pokud vložky, tak doporučuji z Tesca, jsou delší a mají výborné lepící pásky...Síťované kalhoty jsem měla tuším od značky Tena...ze zdravotních potřeb.

tulikiss
6. zář 2013

@mooncaa ono je to dost individualni me do porodnice stacily dva baliky, spotrebovala jsme presne jeden a pul baliku, takze ted jsme uz dokoupila jenom jeden balik 🙂

vkkc
6. zář 2013

Vložky hlavně neber Samu Hartmann, jsou krátké a k ničemu, nebo si je nech pak na doma, používám je až teď 14 dní po císaři. Do porodnice byly ideální vložky Batist Flower, protože jsou hodně dlouhé. Kalhotky jsem si koupila síťované vel. M podle oblečení, ale pak se mi do nich blbě lezlo, takže nakonec jsem měla XL 🙂

maladama
7. zář 2013

@petcep jednorázové kalhotky nebrat, lepší jsou inkontinenční (třeba ty Molipants), dají se prát (a klidně přemáchnout i v porodnici, vyždímat do ručníku a za dvě hodiny jsou suché a připravené k dalšímu použití).
Vložky Batist flower jsou dobré, hodně dlouhé, taky doporučuju.
Jinak pozor na to, že pokud budeš mít šití, tak se vložky s neprodyšnou vrstovou (klasické menstruační) nemají používat až do vypadaání stehů, aby se stehy nezapařily a nezhnisaly. Takže se užijou ty porodnické vložky i doma.

gosa22
7. zář 2013

rozhodně vložky Batist Flower...za šestinedělí jsem spotřebovala včetně nemocnice (kde většinou balík těchto vložek dostaneš) asi 6 balíků..stojí okolo 40 Kč (tedy jak kde...já kupovala za 43 Kč)...a klasické síťované poporodní kalhotky nebrat...ženský mi v porodnici záviděly ty buničinové, s nohavičkou...5 ks cca za 180 Kč...ale vážně se vyplatí...a jsou prodyšné

qitecek
7. zář 2013

Objednávala jsem z lekarna.cz Vložky Batist Flower (4 balíčky) a "Inkontinenční kalhotky ABRI-NET" - jsou síťované, elastické, na více použití - přeperou se snadno v ruce, jsou hned čisté a uschnou do půl hodiny, v balení je pět ks za cca 70Kč. Vzala jsem dva balíčky. Ne že by bylo vyloženě potřeba, u prvního jsem si vystačila s jedním balíčkem - tj. 5ks, ale nevím, jak budu stíhat, podle toho, co píší maminky dvou dětí (krátce po porodu) půjdu snad v noční košili i nakupovat, tak abych neměla náhodou nouzi 😀 U prvního porodu se mi obě značky moc osvědčily. Vložky Samu nemůžu doporučit vůbec, jsou extra kraťoučké, nechápu, jak se mohou nazývat poporodní, využila jsem je maximálně na úplně poslední týden očistků, kdy už nejsou tak silné. Jinak v porodnici byly poporodní vložky k dispozici neomezeně, ale byly krátké, proto se musely dávat do řady, částečně přes sebe, tři najednou - a to se pořád rozjíždělo na všechny strany - tím pádem protékalo. A proto jsem si teď objednala ty Batist Flower i do porodky, postačí jedna a bude to mít mnohem lepší efekt 🙂

katiedvor
20. srp 2020
Uživatel katiedvor je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od katiedvor.

Ahoj, dají se objednat i online. Mají je na Pilulka.cz. Teď tam mají i slevy a aktivní kupóny, tak napřed mrkni než budeš objedvnávat 🙂https://www.vimvic.cz/slevy/pilulka-cz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru