Kde jste rodily a byli jste spokojené?

bambulik
12. čer 2008

Já rodila v Praze Podolí, spokojená jsem byla s personálem, mimo anestezioložky, moc vzpomínám na skvělou porodní asistentku, která mě držela celou dobu nad vodou, jídlo taky šlo, jen sprchy a zařízení nim moc, ale dalo se to vydržet, po 72 hodinách jsme šli domů....

kackaaaa
11. bře 2010

Zdravíčko. Taky se podělím o své zkušenosti. Rodila jsem v HK ve 41+3tt, takže jsem si prcíka o týden a fousek přenášela. Porod mi vyvolali. Začali v 8 a v 15,15 bylo po všem. Jelikož jsem byla rizikové těhu (přenášení), rodil mě doktor, což bylo super. Byla jsem ráda, že mě rodil lékař a né PA, i když ty tam byly taky. Nastřihli mě - bez toho to nešlo, ale radši tak, než aby byly jiné komplikace. Takže gynekologie - jejich přístup byl výborný. Za to sestřičky u miminek byly občas nervózní. Zvláště takové 2 starší.
Asi 5 hod.po porodu mi přivezly malou, abych ji už měla porád u sebe a ukázat techniku kojení. Bála jsem se ten drobeček vzít pomalu do ruky, a sestřička na mě bafla "...vždyť je to dítě..." stylem co mám za problém. Pak jsme chvíli zkoušeli přisát, a nějak se mi to nedařilo (prostě začáteční problémy) a po chvíli sestřička "...tak já už nevím co s váma..." a odešla. Naštěstí pak se měnila směna, a další sestřičky už byly pohodové.

joa.n
13. bře 2010

ahojky,
ja rodila v Zatci (08/2009). Porodnice byla po delsi dobe opet otevrena a vse SUPER!!! Porodnice je mensi - jen 2 porodni saly a 2 predporodni pokoje, ale ta personalni pohoda, zadny chvat a spech, super Dr. i PA 😉 Hodne individualni pristup ke kazde mamince - vybaveni sice bylo starsiho data 😒 , ale v dobe porodu mi to bylo uplne jedno.
Oddeleni sestinedeli a detske bylo taky super - pokoje sice po 4 luzkach, ale mile popovidani s jinymi maminkami. Mimi jsme mela celou dobu u sebe - od porodu az po odchod domu - i na vysetreni jsem si mimi nosila sama. Hodne pomohli s kojenim a s peci o mimi.
Doporucuji!!! 😉

jajkax
14. bře 2010

Ahoj, já rodila v Jičíně, a spokojená jsem NEbyla 😒

kikinda
15. bře 2010

AHOJ JE JSEM PRED 2 MESICEMA RODILA V PLZNI NA LOCHOTINE A BYLA JSEM MOOOOC SPOKOJENA PERSONAL BYL STRASNE MOC OCHOTNI A PRYJEMNY MUZU JEN DOPORUCIT.

luuciee83
15. bře 2010

Ahoj! já rodila 2x v Benešově a naprostá spokojenost!! 😉 krásné prostředí a všichni moc milí a ochotní - jak na oddělení šestinedělí, tak na novorozeneckém!! 😉 takže určitě doporučuji 😉 😵

heliik
19. bře 2010

Ahojky, já rodila v Příbrami, a můžu říct, že moc velká spokojenost 😢 , jak doktoři, tak sestry byly super. 🙂 Absolutně bez problému. Mohu jen doporučit. 😵 😵

kvetinkaivanka
24. bře 2010

ahojky,
já jsem v září 2009 rodila na Bulovce.Příště (když nějaké bude 🙂 ) ,tak budu vybírat jinou porodnici. 😒

barbara74
27. bře 2010

Ahojky,oba kluky jsem rodila v Roudnici n/L.Se vším jsem byla maximálně spokojená 🙂 🙂 🙂

alti
27. bře 2010

Já rodila 3/2009 v Brně - Bohunicích a supr !!! Opravená porodnice, skvělé sestřičky i doktoři a já na nadstandartu takže to nemělo chybu. 😉

beruska2x
28. bře 2010

Jablonec nad Nisou a a spokojenost velika.. od nove porky, pres super personal jak na poporodnim tak detske sestricky... Dr tam dochazi i moje normal takze jako doma 😀

akras
28. bře 2010

Já rodila v únoru 09 v Praze na Bulovce a spokojenost maximální. Sice jsem např nebyla na jednom pokoji od začátku do konce, ale to mi nevadilo. Porodní sály hezký, i když ne s takovými těmi supr koženými porodními lůžky, ale to mi bylo jedno. Všechno je o lidech a tam byli opravdu bezva, oddělení šestinedělí bylo moc hezké, i když jsem byla na normálním pokoji, tak mi to stačilo a ty nadstandarty jsou krásné.
Takže vřele doporučuju.....ale na blba můžete narazit všude a ten vám zkazí porod a pobyt v porodnici i v té nejvyhlášenější porodnici a naopak. Příjemný personál udělá krásné prostředí i v úplně obyčejné porodnici. Je to o lidech 🙂 a asi i na nárocích rodičky 😉

poisonlentilka
31. bře 2010

Rodila jsem v Brně v Bohunicích. PA byla skvělá, anesteziolog k popukání 😀 , doktor úžasnej, doktorka mě vytáčela svou arogancí. Na oddělení šestinedělí nic moc..dětský doktorky mi moc neporadili s kojením, taky to tak dopadlo. Skoro zádnej zájem. O mě bylo postaráno dobře, s malym to bylo horší.Už bych tam rodit nešla.

smoulinka.ciko
17. črc 2010

Ja rodila v Karvine, a až na jednu sestru jsem byla s personalem naprosto spokojena. Akorad by mohli udělat soc. zař na pokojích :-/

jasekd
18. črc 2010

Jablonec nad Nisou a max.spokojenost,az na jednu sestru... Priste jedine tam, vsude je chvalim, personal, vybaveni, pristup, vsechno dobry. Porod nebyl uplne lehkej, ale uz se tam zas tesim, snad se casem zadari 🙂

tercina
2. srp 2010

Liberec - perfektní. Nevím, proč si hodně lidí stěžuje.Personál super, přístup lidskej,.... taky jsem neměla porod lehkej, ale mimi je v pořádku a starali se skvěle jak o mě, tak o malýho.

tonica
6. srp 2010

Jedine Jablonec n. N. - pripadala jsem si jako na dovce v "hotelu". 😉

weri1
10. srp 2010

Já rodila v Podolí v Praze a byla jsem moc spokojená. Všichni moc hodní i profesionální.

neumisa
10. srp 2010

havířov a hořovice - bez stížností, v pohodě.

staninka77
11. srp 2010

Ahojky.
Já jsem všechny moje kluky rodila na Obilném trhu a byla jsem maksimálně velice spokojená nedám na to dopustit.
To třetí jsem chtěla vyzkoušet jinou porodnici ale bohužel jsem byla celou dobu hlídaná na Obilnáku v rizikové poradně tak jsem raději řekla že budu rodit i tentokrát tady.
Na porodním sestřičky moc hodné kdyby takové byli všude.
Na šestinedělí taky nedám dopustit až na jednu děckou setřičku na novorozenekém tu bych ráda viděla jinde prej se chová strašně k maminkám to mně říkala kamarádka a taky na mně nějak hodná nebyla jen poslední den co jsem odcházely tak mně říkala že gratuluje k odchodu ale za to moc pomáhala.
Jídlo docela šlo až na maso které v nemocnici nejím.
Kdybych ještě jednou rodila do 4.tak jedině a Obilnák ale bohužel končí a přesouvá se to do Bohunic.
Obilnák doporučuji. 😉

simi.w
12. srp 2010

První dítě v Karviné - spokojenost, druhé dítě v Třinci - nadšení, porodnice a personál předčil moje očekávání 🙂

crca
13. srp 2010

Rodila jsem v Ústí nad Orlicí (duben 09),ležela jsem tam celý měsíc (čekala jsem dvojčátka)a byla jsem velice spokojená,jak s dr.,tak se sestřičkama 😉 Měla jsem císaře a kolektiv při sekci taky super i jsme se zasmáli 😉 ano,našlo by se tam určitě něco,co mě"vadilo",ale to už sjou jiné priority,nemůžou se zavděčit každému 😉 ,ale co se týká přístupu a personálu.....dávám za 1 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru