Kde jste rodily a byli jste spokojené?

bambulik
12. čer 2008

Já rodila v Praze Podolí, spokojená jsem byla s personálem, mimo anestezioložky, moc vzpomínám na skvělou porodní asistentku, která mě držela celou dobu nad vodou, jídlo taky šlo, jen sprchy a zařízení nim moc, ale dalo se to vydržet, po 72 hodinách jsme šli domů....

basak
16. srp 2008

ahoj já rodila dvakrát v Č.B a obojí horor 😢

konja
17. srp 2008

Prvního syna jsem rodila ve Vrchlabí a byla jsem nadšená. Dceru jsem teď rodila v Hradci Králové a také si nemůžu stěžovat.Personál byl moc příjemný jak na sále tak potom na oddělení.Škoda jen,že je to velká porodnice,kde jede jeden porod za druhým a tak je většinou personál dost vytížen. Ale i tak jsou všichni super. 🙂

honzinecka
17. srp 2008

Zlín a maximální spokojenost 😉

lukin
17. srp 2008

basak: A co se tam stalo, že bylo obojí horor? Proč jsi tam šla i podruhé?

janeyzelvicka
17. srp 2008

Ostrava Vítkovice - úplně super!!! Porodní sály zrekonstruované perfektně, i když o to až tak nejde, ale personál super jak na sále (až na jednu doktorku, která byla chvíli nepříjemná a pak už jak zlatíčko), tak potom - sestřičky z šestinedělí i z novorozeneckého vždycky poradily, pomohly...

heresta
17. srp 2008

Rodila jste nektera v ČESKÉ LÍPĚ??

papisa
18. srp 2008

Ahojky, rodila jsem v Liberci. Na porodní sál si nemůžu stěžovat, i personál supeeer. Horší už to pak bylo na oddělení šestinedělí a na novorozeneckém, některé sestřičky arogantní a mysleli si, že jako prvorodička musim všechno vědět a znát. Jídlo šílený, chuťově by to šlo, ale bylo to studený... Pokud budu rodit po druhý, tak nevim nevim, jestli znovu zvolím Liberec, asi budu doufat, že se to zlepšilo 🙂 🙂

muminek
19. srp 2008

Ahoj Já rodila v Ivančicích byla jsem moc spokojená všichni se k nám chovali pěkně, jídlo ušlo,ale kde v nemocnici dobře vaří. Aspoň se má člověk na co těšit domů. Moc se my líbilo že návštěvi chodili kdy chtěli a nikdo nic neřekl. Hlavně se nám věnovali a pomáhali hodně s kojením. Z naší strany mužu doporučit 🙂

barusha
20. srp 2008

Tak já rodila v Podolí a maximální spokojenost, i když jsem s malým byla až druhý den, protože bylo všude plno. Všichni milí, ochotní, MUDr. i PA na sále super! Potom už jen detail jako je jídlo... ale těch pár dní se to dalo vydržet.

katulka2
20. srp 2008

No na Slovensku to takto nechodi... Co som pocula, tak napr. v Galante rodila jedna babenka, ktora mala nejakych 17r, bolo to uz davnejsie a ked ju pri porode vsetko bolelo a si stazovala, ze to uz nevydrzi tu bolest, tak jej sestricka este zacala nadavat, ze tam si mala este v skole sediet a nie tu teraz vzdychat....

Blbci, nevedeli pochopit, ze sa to kludne moze stat kazdemu a len by odsudzovali, takej dat jablko do huby... krave sprostej.... ach, nechapem takych ludi... a hlavne, ked maju take krasne poslanie...

Takze budte radi, ze v CR ste na tom tak dobre a ze ste spokojne... Tuto takyto nazor casto nevidim.. bohuzial

slunicko552
24. srp 2008

Ahoj já jsem rodila v Opavě a byla jsem moc spokojená.Přístup sester na porodním a ina pokoji skvělý.Kromě uklízečky 🙂 .Takže můžu doporučit 😉

petja
28. srp 2008

V Přerově mě rodil pan doktor Zdráhal a velkou oporou mi po manželovi byla i porodní asistentka Štěpánka Bubeníková a porod byl úžasnej,nikdy nezapomenu 🙂

aniska
29. srp 2008

rychnov nad kneznou, mudr voracek, nepacil sa mi- hrozny doktor, na sestinedeli mile sstricky

jakoubka
29. srp 2008

olomouc a maximální spokojenost,příště znovu

klaruska1
30. srp 2008

Jablonec nad Nisou-výborní doktoři ( i anesteziolog-císařský řez ), sestřičky super-moc milé a ochotné, dokonce i jídlo bylo dobrý 😉 takže Jabloneckou porodnici může doporučit 🙂 🙂 🙂

markulina
30. srp 2008

Praha - Podolí, maximální spokojenost 🙂

basak
30. srp 2008

lukin promin že píšu až teď neb moc čas na psaní,malej docela zlobí se spaním ☹ no bylo toho tam víc,přístup sestřiček a některých doktorů na porodních sálech dost tam hazardujou se zdravím maminek i miminek který jsou teprv na cestě,chování některých dětských sester na šestinedělí, tak vůbec.Člověk zapomene bolest,ale chování druhých a přístup ne.alespoň já ne 😒

petrolejka
30. srp 2008

Apolinář - bylo to super, chci tam rodit zase. sestřičky milé, péče dobrá, doktorka a PA úžasné, vlastně mám jen dobré vzpomínky (jestli se to po 52 hodinách porodu dá tak říct 😀 ).

ila12
30. srp 2008

Apolinář-obě děti-maximální spokojenost 🙂

dasha
31. srp 2008

V Podoli - porod neboli... 😀 Byla jsem maximalne spokojena, hodni pani doktori, PA take. Az na jidlo jsem byla uplne spokojena. Jidlo bylo opravdu desne, ale jelikoz jsem tam stravila jen 3 dny, dalo se to zvladnout. Clovek by cekal vice od Stedrovecerni vecere....ale presto vrele doporucuji.

ivusakos
1. zář 2008

V Podolí porod nebolí????? Tak to jsem byla asi jinde 😉 Jinak jídlo hrůza, sprchy děs, personál na šestinedělí běs:-/// Ale porodní sály super.

nikka.vo
2. zář 2008

Podolí a nemůžu si stěžovat 😵 - byla jsem tam týden a i na jejich stravě jsem přežila, ze sprch jsem lepru nedostala 😀 , tak si nestěžuju. Nemůže být všechno dokonalé 😉 Určitě Podolí zvolim znovu 😵

kristi
2. zář 2008

Podoli a nidky jinak. Stejne jako Nikka, byla jsem tam tyden, jidlo bylo teda blby, sprchy v pohode

nikka.vo
2. zář 2008

Já bych si ani na to jídlo nemohla stěžovat, byla jsem ráda, že jse se vůbec najedla. Jako nebylo to skvělý, ale že bych řela hnusný, to taky ne. Prostě nijaký 😅
Sprchy starý, ale čistý řekla bych 😉 Sestry ve většině případů milé, détské všechny milé a moc ochotné 😵 Tam to bylo tak, že jedna směna sůvy a druhá andělé...fakt 😅 Měli jsme na pokojí asi 40 st. a sestra nám zakázela mít otevřené dvěře na sesterský balkonek 😠 Ta byla nejhorší z celé porodnice, ale jinak mě to neodradilo 🙂

amanda88
6. bře 2010

Ahoj maminky,před měsícem jsem rodila v Liberecké porodnici.Na porodním sále jsem měla super doktorku i porodní asistentku.Co se týče sester na novorozeneckém oddělení katastrofa!Vetšina sester arogantní,maminky které potřebovaly radu,je viloženě obtěžovaly.Díky sestrám,na novorozeneckém oddělení,bych již nikdy v lLberecké porodnici nerodila.

smoulinka.ciko
6. bře 2010

Ahoj, ja rodila v Karvine. Sice tam nejsou samostatné sprchy, jsou společné, a na novorozeneckém je jedna sestřička arogantni potvora....ale černá ovce se vždycky najde 😒 Byla jsem tam 8 dní, protože malá měla silnou žloutenku, ale nemůžu si jinač stěžovat. A až budem čekat dalšího mimiska... Jedině Karvina protože personál fakt úžasný a personál u porodu včetně dr. Lipky 1+ 🙂

ojo
6. bře 2010

Ahoj, já rodila v Klatovské porodnici a vše super. I sesterský přístup, vše mi poradili, vysvětlili, ukázali...jen se trochu lišili v názorech, ale jinak pohoda, žádná arogance a všechny se usmívali 🙂 ale myslím, že také hraje přístup, jak ty na mě, tak já na tebe 😅 🙂

beisis
6. bře 2010

Ahoj rodila jsem v Hořovicích a naprostá spokojenost. Jak na porodním sále byli všichni super. A jsem moc ráda, že jsem rodila zrovna tam. Neměli jsme to zrovna bez komplikací. A i na šestinedělí byli všichni super. Vřele doporučuji

myscha
6. bře 2010

V jilemnici už dvakrát, naposledy před 2 měsíci a byla jsem vcelku spokojená až na některé drobnosti. Personál je super, ochotný a pohodový.
Nelíbí se mi, že tam panuje rutinní zvyk odnášet i zdravá miminka zdravé mamince po porodu na novorozenecké. Člověk musí být dost aktivní, aby se tak nedělo a i tak je to bez záruky. Taky by neškodil méně konzervativní přístup k porodům, mohli by si vzít příklad z nedalekého Vrchlabí.

Ale celkově mohu doporučit.

karotky
7. bře 2010

Pardubice v dubnu 2007.Naprostá spokojenost s vyjímkou jedné děts.sestřičky,která mě neustále stíhala za to,že nemám mlíko(spustilo se mi až 4.den po porodu)a dělala ze mě pomalu krkavčí matku. 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru